"Красиви мами тук сме се събрали, с ЮЛСКИ бебчета забременяли"

  • 14 072
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Бургас
  • Мнения: 337
както ве4е казахте си е въпрос на ли4ен избор а и тези изследвания се правят за ли4н спокойствие...

Както май4ето ми каза: Иве ти не си болна,ти си бременна...наслаждавай се...

И така и смятам....бременността носи красота и една такава лъ4езарност в о4ите на майката....не се тревожете за болести,ако няма признаци за такива....Според мен е нужно да се направят необходимите задължителни изследвания...както вси4ки ние ги правим....ако вси4ко е ок...трябва да продължим да сме много позитивни...

Вярвам 4е настроението и усмивката се отразяват много на беб4о....и затова се усмихвам постоянно...

Целувки!!!! 


А по въпроса за докитатата..моята ми  обясвнява вси4ко без да я питаш...едва ли оба4е ще се обиди..нормално е да питаш и да се интересуваш, а още пове4е тя знае , 4е тези въпроси те вълнуват....Питай без да му моислиш,ако тя не ти каже...

Целувки и Успех!  Hug

Господ да ни пази вси4ки и беб4овците ни!!!

# 256
  • Мнения: 326
писах нещо и после исках да го изтрия но не стана

# 257
  • Мнения: 840
Здравейте на всички,
Днес ходих да видим как е нашето бебче. Направо се учудих колко много е пораснало за един месец. Лежеше си едно спокойничко и само махаше с ръчички и крачета newsm68 Направо нямам търпение от преглед до преглед да го видя пак. Не знам как ще издържа цял месец Grinning

Знаете ли коя лаборатория поема всички изследвания през здравната каса, не че има особено значение, ама просто питам. Ако някой се сеща за лаборатория във или в близост до жк. Младост, моля да ми пише, че тука около нас не се сещам наблизо, а нямам желание да шофирам още повече пък в центъра.

# 258
  • София
  • Мнения: 1 946
amarinova, аз ходя в 25та поликлиника в Младост, но там имаше някои изследвания, които не се поемат от здравната каса, затова от ЖК ми казаха да отида в Поликлиника Младос 1. Ако те интересува, мога да ти обясня къде се намира. Това е една нова поликлиника и изглежда като частна (поне аз така си помислих), но не ми взеха нито стотинка.

# 259
  • Мнения: 840
saxophone мерси много  bouquet Ако можеш пиши на ЛС къде по точно в Младост 1, че не се сещам в момента  newsm78 Мисля в петък да отида.

# 260
  • Мнения: 13
Марински , не се отчайвай , знам че сега си на тръни , но се надявам всичко да е наред и с двете бебенца Hug
Росини , аз ще си правя ФМ при Калчева имам и доверие за това което вижда като застане зад видеозона . При нея си следя и бремеността въпреки че тя не изражда , на аз така или иначе ,живот и здраве не смятам да раждам в Бургас . Нищо не си писала за срещата , идва ли ти се ?
Маймунка ,не съм много съгласна с теб за това със задължителните изследвания , кой казва кои са задължителни , замисляла ли си се - решава го държавата защото тя ги плаща . Например в много страни ФМ е задължително изследване .

А сега отправям остра критика към всички които са бременни и продължават да пушат . Момичета  ако искате ми се сърдете , но такова поведение за мен е признак на слабост и лиготия . Как може да знаете че във вас расте живот и да продължавате да пушите !!!!!!!!!!!!! Аз пушех по кутия на ден ,съпруга ми също пуши , но от момента в който видях 2-те чертички съм изпушила 1 цигара и то точно след като видях резултата от теста , докато се осаферя от емоцията . и толкова ! Кое му е трудното да спреш , след като си кажеш , абе моето малко мъниче е там вътре в мен и аз го тровя заради това че не мога да проявя воля ! Я да се взимате в ръце и да спирате с тия цигари ! Ще ме извините за критиката , ама като ви четох оправданията и много ме хвана яд !

# 261
  • Мнения: 1 427
За цигарите-мнението на гинеколозите е,че е достатъчно да се намалят до 3-4 на ден.Дори е по-добре,защото при заклетите пушачки,процеса на  чистенето на организма от токсините по време на бременноста не е много полезен.А и в книгата "Аз съм бременна" на Мари-Клод Незнам коя си ,го пише същото,до 5 на ден не нанасят поражения.Цитирам чужди мнения,така че не ме нападайте!Щом дори лекари го казват,значи има нещо вярно.

# 262
  • Мнения: 4 371
Гледам пак сте се хванали за косите, нормално, хормони Laughing До края само да не се изтрепем Mr. Green

В първия пост има информация за д-р Марков - телефон и адрес, четете, има и много полезни линкове Wink

Аз отивам да шпионирам сина ми как плува в градината, пожелавам ви лек и успешен ден Simple Smile

# 263
  • София
  • Мнения: 18 679
Днес съм при Марков в 17 ч., много се вълнувам Simple Smile После ще разказвам Hug

# 264
  • Варна
  • Мнения: 289
Айде Честит Имен Ден на всички именници  Hug  bouquet

# 265
  • Мнения: 2 758
добро утро   bouquet
Какъв имен ден е днес? newsm78

# 266
  • Мнения: 13
добро утро , аз като че ли падам от небето , я кажете какъв ден е днес и кои имат имен ден ?
Дуци , не сме се хванали за гушите , ако някои ми се е обидил  сори но това е личното ми становище по въпроса , а пък ако съм накарала някой малко да се замисли , ще съм много доволна  Grinning Сина ти къде плува в градината ?
Снощи като четох темата за ФМ и сънувах че ще ходим в гърция , ама другите ще ходят на почивка , а аз на ФМ и едни такива глупости , ужас  Laughing

# 267
  • Мнения: 925
Добро утро на всички! Днес е Антоновден, а утре - Атанасовден.
Честит имен ден на Антоанета, Антония, Антон и който още празнува днес Simple Smile   bouquet

# 268
  • Мнения: 1 584
Маймунка ,не съм много съгласна с теб за това със задължителните изследвания , кой казва кои са задължителни , замисляла ли си се - решава го държавата защото тя ги плаща . Например в много страни ФМ е задължително изследване .

Именно затова и аз спрях да пиша по темата. Тук е задължително изследване и далеч не е каприз на майката, излишно притеснение или подобно. Много е важно ако се открие проблем с бебето, болницата, в която ще се ражда да има необходимите апаратури или специалисти.

Днес е Антоновден. Честито на всички именици!

# 269
  • Мнения: 2 070
Стискам палци Вале. Аз също клоня към него, освен това в Сф ми е най-близо сякаш. Разкажи после какво що.
Дуци, Мазнейкова е много симпатична, но като бях при нея да гледа Яна и ми отдели най-много десет минути и почти нищо не ми каза. Може би, защото беше осми март и беше в края на работният ден, но все пак.. За времето си тя беше най-известната и се чакаше по месец за час при нея, сега ще пробвам при друг.

Общи условия

Активация на акаунт