о-в Крит забележителности

  • 23 263
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 950
Здравейте,казвам се Галя.Реших да се поровя малко в нета и видях за тази тема о-в Крит забележителности.Тази година заминавам за о-в Крит за първи път и реших да ви попитам кое е най-интересното място там на което мога да отида.Кое бихте ми препоръчали вие.Благодаря предварително.

Прочети темата и ще си отговориш сама на въпроса, ако имаш още въпроси след това с удоволствие ще ти отговорим Peace.

# 46
  • Мнения: 301
Здравейте!!!
Искам да благодаря на всички които се отзоваха Hug
Прибрахме се на 15.06
Пътуването беше невероятно
Снимки ще кача в най-скоро време
Цитат
Здравейте,казвам се Галя.Реших да се поровя малко в нета и видях за тази тема о-в Крит забележителности.Тази година заминавам за о-в Крит за първи път и реших да ви попитам кое е най-интересното място там на което мога да отида.Кое бихте ми препоръчали вие.Благодаря предварително.
Обиколихме надлъж и нашир Крит
Не е за изпускане плажът Вай-естествено растящи палми .Най-източната част на острова.Изгревът там е страхотен
Плажът Матала-
Цитат
Матала- има скални пещери и морето е като полято със злато, Либийско море е там
Ретимно ми хареса ,Ханя също Агиос Николаос.
Кносос трябва да се посети ,макар ,че не ме впечатли кой знае колко.В момента ми е каша в главата още ,може да пропускам нещо
Ако имаш въпроси пиши

# 47
# 48
  • Мнения: 11 747
Зузи, хубави снимки!  Peace Чак се размечтах пак за Гърция, а тя не ми е голяма тръпка, принципно... Обаче Санторини си е Санторини, веднага се смени пейзажа, забележително.

Съжалявам, че малко ще спамна темата, но не удържах на тази снимка!!  Smile Smile

# 49
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
  ZuzzyyyyyyyyyyyyyyyyyM, супер са снимките, и пътешествието явно е било супер, що не каза, че има едно място отзад на другия мотор, щях да измисля нещо и да дойда Wink.
   Догодина и ние...
   Ако те видя във Враца ще свиркам да пием кафе, уф, не, бири, и да разправяш!

# 50
  • Мнения: 392
ZuzyM, радвам се, че може би с нещо съм допринесла са чудесните ви преживявания. Просто нямам думи, много качествени и интересни снимки. Напомни ми много мои хубави спомени от Вай и Санторини.  За съжаление тази година ще пропусна да ги посетя по очевидни причини.
От Санторини нямате ли и други снимки, само тия ли са.  В Иа не ходихте ли да видите залеза?

# 51
  • Мнения: 301
Имаме 2000 снимки -3 GB.Просто немога всички да пусна,а това е някакъв форум в който мъжо си ги е копнал на феновете.Аз когато мога ще пускам още.Разгледахме Санторини целия .Наехме кола ,спахме в Тира и после разгледахме и Ия и малките селца .Наистина там атмосферата е изключителна.http://portofira.com/  В този хотел отседнахме Персоналът се оказа от българи от мениджъра до камериерката много гостоприемни.
Пина снимката е много яка.
Който иска инфо относно пътуването цени на фериботи и нощувки да не се колебае а да пише ще отговоря Hug
Благодаря на всички момичета които ми помогнаха да се осъществи

# 52
  • Мнения: 721
Зузу, страхотно сте си изкарали виждам  newsm10

Навяха ме едни спомени...

# 53
  • Мнения: 934
ZuzyM, би ли ми помогнала с информация,
Ще бъдем само около 5 часа на Санторини и ме интересува дали може
още на фериботното пристанище да наемем кола, за да разгледаме Тира и Оя?
На колко минути път е Оя от пристанището?
Благодаря.

# 54
  • Мнения: 301
Разбира се че ще помогна Hug
Още на пристанището може да наемеш кола-не се притеснявай ако ти не ги намериш ще те намерят те.Ние наехме една малка тойота за 30евро за денонощие,но на пристанището я взехме,а трябваше да отидем до Тира за да попълним документацията и да вземем талона и се доплащат 9 евро за застраховка.Не се притеснявай за времето съвсем достатъчно е да се разгледа целия остров .Първо е Тира и след около 10 мин е Оя зависи как караш ние спирахме постоянно за снимки.Питай още нещо ако искаш

# 55
  • Мнения: 934
Много благодаря, това е добре.
Когато навляза в подробностите, може пак да питам. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт