От местопрестъплението...

  • 50 960
  • 684
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 205
Здравейте,някой знае ли в кой епизод и сезон започва връзката на Сара и Гил в " От местопрестаплението : Лас Вегас" ?

# 676
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Сигурна съм за сезон 6. Мисля, че в последната серия. Провери в сайта на сериала  Peace

# 677
  • Мнения: 202
Здравейте, дано има някой в тази тема, който може да ми помогне. Преди седмица излъчиха финалния двучасов епизод на CSI: Las Vegas (има го в замунда, който желае да си го изтегли). Обаче никъде не намирам субтитри. Проверих във всички популярни сайтове: subunacs, sub.sab, addic7ed, много ще се радвам, ако някой успее да ми помогне Simple Smile

# 678
  • София
  • Мнения: 44 120
 Embarassed

Последна редакция: пн, 12 окт 2015, 07:10 от Angel_Dust

# 679
  • Мнения: 7 743
тук има нещо за 16ти сезон, но на бг са до 8%
http://www.addic7ed.com/show/57

Angel_Dust това е последната серия на 15ти

# 680
  • Мнения: 202
Да, видях, че са на 8%, от вчера си седят на толкова, кой знае кога ще ги завършат, а така нямам търпение да изгледам финалния епизод на сериала.

# 681
  • София
  • Мнения: 44 120
Аха...нов финал...какво му беше на другия, предвид, че нормалните епизоди превеждаха по седмица и повече, съмнявам се 2 часа да ги направят скоро, ако изобщо ги направят.

# 682
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Брей, още ли го дават този сериал? Laughing Интересен ми е, ама трябва да го почна от 1ви сезон.

# 683
  • Мнения: 202
Аха...нов финал...какво му беше на другия, предвид, че нормалните епизоди превеждаха по седмица и повече, съмнявам се 2 часа да ги направят скоро, ако изобщо ги направят.

Май последния епизод не беше нещо кой знае колко финално, след 15 сезона, трябва да има нещо по-специално. И месец ще чакам, дано само има превод Simple Smile

# 684
  • София
  • Мнения: 44 120
щом някой все пак го е почнал ще го завърши рано или късно. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт