"Великолепната шесторка"

  • 21 025
  • 414
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 3 743
...
Заберски нещо не ме кефи.

И мен Confused нито ми допада "чувството му за хумор" Rolling Eyes, нито плоските му шегички понякога Tired

# 331
  • Мнения: 2 336

...
Заберски нещо не ме кефи.

Защо са го сложили изобщо newsm78 май за карбофлаш

# 332
  • Мнения: 3 835
Тази вечер казаха някои важни неща, какво точно ще представляват къщичките. Аз знам от Уницеф, че в момента се водят преговори с общини за къщичките.
Много михаресаха изказванията на Ани Цолова, на Бареков и Веселин Маринов. Последният беше толкова притеснен, че не можа да се изкаже разбрано, но според мен имаше предвид любовта на децата, и че тя не е била показана във филма. Наистина, тези деца излъчват много, много любов, само при директен контакт с тях това се усеща, не може да се обясни.
Ани Салич и Кадриев бяха много готини, смях се от сърце, когато накрая сами се отчаяха от себе си и спряха да пеят. Както винаги Тити и Марияна най-ме изкефиха, както и Данчо Караджов.

# 333
  • Мнения: 3 835
Заберски, ами той си е музикант човека, не е професионален шоумен. Повечето в шоуто не са професионалисти в правенето на шоу, харесва ми това обаче, че са естествени.
Ани Салич изглеждаше страхотно тази вечер, за разлика от другите пъти облечена в помпозни рокли, не й отиват и това си е.

# 334
  • Мнения: 4 312
А държавата дали поне ще възстанови ДДС - то от смс-ите?

# 335
  • София
  • Мнения: 4 868
Ани Цолова се опита да спомене нещо за търсене на отговорност от виновните, но Салич я отряза много бързо.
Мен това предаване ме изпълва с гняв. Добре, че в България все още не продават оръжие на всеки ъгъл. Ако са започнали да продават, не ми казвайте - може и да ме видите в новините. Онези в МТСП и ДАЗД са за разстрел.

# 336
  • Мнения: 3 479
Ани Цолова се опита да спомене нещо за търсене на отговорност от виновните, но Салич я отряза много бързо.
Мен това предаване ме изпълва с гняв. Добре, че в България все още не продават оръжие на всеки ъгъл. Ако са започнали да продават, не ми казвайте - може и да ме видите в новините. Онези в МТСП и ДАЗД са за разстрел.

В началото бях по-положително настроена, обаче наспоследък преминавам на твоето настроение. Особено след като във всяко предаване се обявява, че мобилните оператори и фирмата обслужваща СМС-те се отказват от своят дял, а пък за Министерство на финансите и ДДС-то ни вест, ни кост Thinking
Все пак за себе си реших, че ще пратя пари по банковата сметка, обаче на държавата, която е виновна за положението на тези деца - НИТО СТОТИНКА ДДС.

# 337
  • Мнения: 1 418
Държавата разбира се няма да се лиши нито от стотинка.
Такава е тя-майка закрилница.

# 338
  • София
  • Мнения: 4 868
Току що гледах Ани Салич и Юксел Кадриев на гости в сутрешния блок при Цолова и Бареков. (Габриела е болна и вече две седмици съм с нея у дома пред телевизора.) Говориха и за липсата на адекватно законодателство в сферата на изоставянето.

Не спирам да се чудя - а след каузата Могилино какво следва?

# 339
  • Мнения: 2 336
Янита и аз гледах сутрешния блок и се замислих за същото, какво ли ще измислят след Могилино Thinking
teo7777 наистина Веселин Маринов беше най-притеснен даже не може да се каже и притеснен ми човека просто изживя ежедневието на децата. Ако му се наложи хайде да не е всеки ден но всяка седмица да е по домове и приюти чудя се дали ще му издържат нервите, но не видях Тити newsm78
Бареков ме изкефи  Joy Joy Joy

# 340
  • София
  • Мнения: 62 595
Току що гледах Ани Салич и Юксел Кадриев на гости в сутрешния блок при Цолова и Бареков. (Габриела е болна и вече две седмици съм с нея у дома пред телевизора.) Говориха и за липсата на адекватно законодателство в сферата на изоставянето.

Не спирам да се чудя - а след каузата Могилино какво следва?


Е как какво? Който е участвал ще си вдигне рейтинга, може и някое национално турненце да огранизират, диск ще издадат... Има ли пари и слава, всичко може

# 341
  • Мнения: 3 835
Янита и аз гледах сутрешния блок и се замислих за същото, какво ли ще измислят след Могилино Thinking
teo7777 наистина Веселин Маринов беше най-притеснен даже не може да се каже и притеснен ми човека просто изживя ежедневието на децата. Ако му се наложи хайде да не е всеки ден но всяка седмица да е по домове и приюти чудя се дали ще му издържат нервите, но не видях Тити newsm78
Бареков ме изкефи  Joy Joy Joy



Напълно го разбрах Веселин Маринов, защото и аз съм го преживяла същото и много други тук от форума. Затова и го разбрах какво искаше да каже, в такива моменти е много трудно, нямаш думи, само болка. Ако му се наложи да е по-често там, предполагам ще се стегне и ще направи всичко по силите си да помогне както може.
Няма какво да се измисля, защото деца като тези в Могилино има още много, те са реалност.

# 342
  • София
  • Мнения: 4 868
Веселин Маринов прояви онова, което аз наричам "синдромът на първото посещение" - отиваш при децата и си неадекватен, само ревеш.
После се научаваш да ревеш, чак когато си тръгваш.
После започваш да ревеш от безсилие.
Накрая купуваш пушка и отиваш в МТСП.

С въпроса за после имах предвид наистина какво предстои после. За Могилино е ясно - с много шум ще променят нещата. Има обаче един праг на насищане и следващата подобна кауза изобщо няма да се радва на такава популярност и подкрепа (емоционална, финансова, зрителска...). И то не защото децата в другия дом са в по-добро положение или са по-малко заслужили от тези в Могилино. Пък и издръжката на малките къщички ще е скъпа - кой ще я поеме?

Та, след няколко месеца ще се върнем в изходно положение - пари отново няма, отговорните са си все така безотговорни и за пореден път на никой не му пука. Ама тогава и ББС няма да помогне, защото прагът ни на търпимост ще се е вдигнал с още едно стъпало.

# 343
  • Мнения: 4 312
Та, след няколко месеца ще се върнем в изходно положение - пари отново няма, отговорните са си все така безотговорни и за пореден път на никой не му пука. Ама тогава и ББС няма да помогне, защото прагът ни на търпимост ще се е вдигнал с още едно стъпало.
За съжаление и прагът на безхаберност и безотговорност на съответните институции също.

Тази година отново имаше българската Коледа. Срам ме е от себе си, наистина. Но изпитвах гняв, че президентът се е ангажирал с тази кампания.  Ще помогнем, разбира се. Сега в тази инициатива - да. Но къде е държавата /правителство, президент, общини/  и защо няма средства за тези деца? Средства има, но защо, защо?

Надявам се да не ме разберете погрешно.

# 344
  • Мнения: 1 894
Искам да попитам какво става с приходите от рекламата по време на предаването?
Извинявам се, ако вече е коментирано.

Общи условия

Активация на акаунт