Списъци правиме и за покупки обикаляме,че МАРТ иде вече- с него и нашето човече

  • 8 455
  • 263
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен мамчета!
И аз нещо се запалих по тези колички на Giordani. Само че и аз не съм ги виждала на живо. Знаете ли къде се продават поне някакви, а цвета предполагам, че може да се поръча допълнително.
Приятна срещичка ви желая днес, а аз ще чакам с нетърпение следващата.

# 226
  • Мнения: 385
Здравейте мами! Hug Приятно бременеене на всички в последните месеци, мъничко остана! Искам да ви попитам направлението за хоспитализацията и обменната карта, кога ни ги дават, малко преди термина ли? newsm78

# 227
  • Мнения: 69
Ники, ако има промяна - ще те уведомим.
Сетих се, че на миналата среща в МОЛ-а беше и galinana и като се замислих - отдавна не се е включвала. Разпиши се, за да не те мислим Hug
Аз да ви се похваля, нещо съм влязла в някакъв ритъм със съня. Тук напоследък спя като пън сутрин и даже не усещам мъжа ми кога тръгва за работа, а той тръгва в 9.30 Blush Обаче днес станах в 8ч. и му направих закуска Sunglasses Иначе през нощта горе долу добре спя, само дето имам едно ставане за пишкане в 3 часа /не знам как все го целя да е толкова/ и след него трудно заспивам.

# 228
  • Мнения: 4 406
...само дето имам едно ставане в 3 часа /не знам как все го целя да е толкова/...
четох някъде, че организмът на майката се подготвял за нощното будуване и хранене на бебето...

# 229
  • Мнения: 8
Момичета, потвърждавам за срещата. В Хепи МОЛ в 15ч. остава нали? Отивам на училище за бременни и после ще разказвам

# 230
  • Мнения: 83
Таблетки за студена стерилизация съм ползвала и ще ползвам на Чико има и концентрат.Аз предния път си купих 1 нова тенджера дето я ползвах само за това 5 литра вода :1 таблетка Чико -30 минути и готово ,изплакваш обилно (аз със гореща )вода и готово .Разтвора е годен 24 часа ,така че като си нахраниш бебчето изплакваш шишето и слага пак вътре до следващото ползване.Дори играчки съм стерилизирала.Много бях доволна.
Олимпия,количката е Супер.Влюбих се.
Честито и успех на априлската мама!
Приятна ви срещичка,ние ще чакаме снимки.
П.П Таблетките най-често ги купувах или от аптеките или в магазините където продават и шишета.

# 231
  • Мнения: 83
Някой гледа ли "Искрено и лично"

# 232
  • Мнения: 263
Хубав ден майчета!

# 233
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
OLYMPIA  , къде си гледала новите разцветки на Giordani-то, дай линк?
http://bimbomarket.it/en/department.asp?id=40&caratteristica … d=&marca_id=4
Заповядай  Hug Само да уточня, че бежовото на харесваната от мен количка е по-светло,не толкова капучино като на снимката  Peace
OLYMPIA[/b], ти сега ме отказа от Jane Nomad. Значи и аз се връщам на варианта Джордани  newsm78. Само дето никъде в Пловдив не съм я видяла "на живо". Трябвало да я поръчам, а дори нямат новия каталог.  ooooh!Къде мога да видя новите им цветове?
Аааа, не се отказвай  Naughty Количката е супер! Разликата в кг е минимална - 1.5-2кг максимум, просто аз правя сравнение със старата, затова. Ако нямах база за сравнение - Номада е супер  Peace

Някой гледа ли "Искрено и лично"
АзЪ  Laughing

# 234
  • Мнения: 326
Аз също потвърждавам присъствието си за срещата днес - 15,00 ч. в Хепи - Мол. Направо вътре ли щ се чакаме? Не разбрах дали някой е направил резервация.

Някой гледа ли "Искрено и лично"


Нещо интересно ли пропуснах?

# 235
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет от мен!
Включвам се да дам подкрепата си за априлската мама и да пожелая с бебка всичко да е наред!
Вярвам в това Praynig Hug
Мамит, аз си купих различни шишета и мисля стерилизатора да е ЧИКО. Съседката ми има АВЕНТ и му е махнала стойката за шишета и така слага всякакви марки вътре.

Весела среща на всички! Hug  bouquet
Аз съм на работа (нищо, че от нас работя) и не мога да дойда. Иначе с удоволствие бих.

# 236
  • София
  • Мнения: 3 123
добро утро! Hug
 Пожелавам ви приятна среща и да се снимате,че да видя всички сладурски тумбаци!

iliqna22 ,спокойно ще избуташ.Аз колко месеци вече се боря с това кръвно.Важното е да се мери редовно и да се пият лекарствата.За яденето-яж риба,пилешко месо,зеленчуци-аз много обичам броколи и брюкселско зеле със сос Беламел примерно.Разгледай и готварския-може да си харесаш нещо.Аз сега като съм при свеки,поне ми отпадна мисленето-какво ще се яде. Mr. Green
 Айде приятен ден,аз след малко отивам на кафе,а после може да обиколим и за креватче. Grinning

# 237
ДОБРО УТРО И ОТ МЕН:)ХЕПИ МОЛ 15 4АСА СТАВА....КОЛКО ЧОВЕКА СТАНАХМЕ ЗА СЕГА???

# 238
  • Мнения: 48
 wavey Виждам, че говорите за студена стерилизация. На лекциите на 9 месеца казваха, че студената стерилизация не е подходяща и че не се стерилизират хубаво нещата. Не съм експерт и нямам представа дали наистина е така  newsm78 В стерилизаторите за микровълнова дали влизат всякакви шишета и ако не - на коя марка са по - универсални?

# 239
  • Мнения: 1 446
За стерилизирането - смятам да се придържам към класическото "изваряване", не че знам как става. Поръчала съм си две книги от ДаНет за грижи за новороденото и сядам да чета.
Софиянки, весела срещичка и чакаме снимки :-*

Общи условия

Активация на акаунт