Списъци правиме и за покупки обикаляме,че МАРТ иде вече- с него и нашето човече

  • 8 446
  • 263
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 30

Мами ,как се справяте с банята ,с педикюра.............
Аз трябваше да си поискам за Коледа  ЛЕГЛО с дупка за корема,удължител за ЕПИЛАТОРА и еднометрова нокторезачка за ноктите на краката.
Laughing Laughing Laughing

  hahaha Joy Laughing Май това важи за всички !!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy Многоооооооо се смях!!!

И ДНЕС ЧЕСТИТО НА ИМЕННИЦИТЕ!мНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ И ДА РАДВАТ СЕМЕЙСТВАТА СИ!!!   ura  bigdance2 newsm24

# 256
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! Не съм писала много време и скоро пак няма да мога да пиша, но това е защото вече излязох в болнични а в къщи нямам интернет Sad
Миналата седмица полежах 4 дни в болницата, нищо ми няма. Всички изследвания са чудесни, ама днес нещо ме пристяга корема и от време на време ми се появява режеща болка.
От тази болница единственото което се промени е, че сега вече постоянно си мисля за раждането и почва да ме е старх Shocked Не стига всичко друго...например че съм станала огромна и не виждам до 9 месец на какво ще заприличам, ами ....
Нали ехографите правят отклонения в датата на термина? 1-2 седмици до колкото знам...
Термина ми по принцип е 25 марта - Да ама в болницата ехографа ме изкара 19.02. и аз направо незнам какво да си мисля вече... все излизаме по големи ама чак пък толковоа Shocked
За сега това от мен. Чао и целувки на всички!

# 257
  • Мнения: 473
За стерилизатора, взех си за микровеле на Авент, исках на Би-фри, тъй като такива шишета си бях взела, но продавачката ми обясни, че той не става за други шишета и го смених за Авентския.
polina13 мога ли да те помоля да измериш обиколката на стерилизатора (разбира се ако си го отворила и не те затруднявам), но точно там където са и ушенцата (закопчалките), защото само така мога да разбера дали ще се върти в моята микровълнова. И аз съм се насочила към него, но незнам дали няма да ми е голям и ако е така, ще взимам на Чико.
П.П. За да не се чуди някой защо те карам да мериш обиколката и как това ще ме ориентира, защото имам една по голяма тенджара и ако обиколките са горе-долу приблизитерни с 1-2 см. разлика най-много, тогава мисля че ще стане.

Честито на априлската мама, и стискам палци всичко с бебчето и да е наред и скоро да го гушне  Praynig Peace

# 258
еееееее калинка на теб ехографа ти е дал отклонение цял месец...може и по- рано да родиш...а може да носиш по-голямо беб4е...защо не отидеш при някой друг специалист

# 259
  • Мнения: 4 406
Мами ,как се справяте с банята ,с педикюра.............
Аз трябваше да си поискам за Коледа  ЛЕГЛО с дупка за корема,удължител за ЕПИЛАТОРА и еднометрова нокторезачка за ноктите на краката
ноктите ми ги реже съпругът   Embarassed той ми помага и с прическата на триъгълника  Embarassed Embarassed Embarassed
от епилатора се отказах преди 2 месеца, и без това по краката космите ми се разредиха.

# 260
  • Мнения: 1
ralli_and и аз си го мислех това ама мисля ако и на следващата консултация ми каже нещо такова тогава да отида и при друг лекар....още повече че ако бебо е голям май ще искам секцио / от към старната на таткото всички бебета са големи - той е 4700, брат му 4 600, братовчедка му 5800-не е печатна грешка наистина към 6 кила бебе е била/ Shocked Че ако е наследствено....направо не знам!!!

# 261
  • Мнения: 3 621
Минавам само да пожелая хубав ден на всички мами и бебчета
а на Софиянки приятна срещичка  Hug

# 262
  • Мнения: 121
Привет и от мен!
Желая Ви весело изкарване на срещата! Аз съм на работа и за съжаление няма да мога да се присъединя!
Някой поддържа ли връзка с Герчо?

# 263
  • София
  • Мнения: 3 123
пускам нова тема,защото излизам и не знам кога ще се прибера,да не заключат другата:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=258690.new#new
 Малко е скалъпена набързо,ма квато-такава. Blush

Общи условия

Активация на акаунт