Freeman козметика

  • 11 773
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 120
Да това е факт,че тук цената е надута и в щатите тази козметика не е лукс,но в сравнение с качеството на нашата козметика ми се струват добри.

# 31
  • Мнения: 1 111
 А не ви ли е гадно да ви продават продукти от 3-4 лева за 10-12? Simple Smile

# 32
  • Мнения: 113
 Аз имам маска за лице с авокадо и овесени ядки-доволна съм, ензимна маска за лице с ананас-не съм доволна и спрей за подсилване на къдрици-папая,ами от него ми се изправя косата, какво да кажа.

# 33
  • Мнения: 1 027
Ползвала съм маската за лице с трици и съм много  доволна  Peace

# 34
  • Мнения: 452
като стана дума за надценки се сетих ,че една позната ми разказа ,че като работила в Катар ли беше или някоя друга арабска държава там продуктите на Арома ги имало по супермаркетите и били по- скъпи от козметиката на Loreal така че ..... цената не значи качество !

# 35
  • Мнения: X
Козметиката на Freeman е страхотна, ползвам я отдавна, за първи път я пробвах, когато ми я донесоха от щатите, тогава още я нямаше тук. След това започнаха да я внасят и съм пробвала почти всичко, шампоани, балсами, продуктите за крака, ексфолиант и лосиони за тяло, маските за лице (любима ми е тази с авокадо), наистина козметиката им е супер и си заслужава всяка стотинка, и не мисля, че тук са чак толкова по-скъпи.  Peace

Последна редакция: ср, 16 яну 2008, 21:25 от Анонимен

# 36
  • Мнения: 957
Какви са тези глупости .... и кремче здраве е 2 лв ..но е страхотно...  аз ползвам http://www.freemanbeauty.com/portal/store/store.asp?nProductID=22787 ето това и съм си доволничка..не ми се цапа косата и мирише прекрасно... по-добре да дам 12лв за шампоанче на freeman отколкото за някой на нивеика с 4 лв по-малко или нещо такова...разбира се ..че ще е по-скъп...нали доставчиците трябва да получат нещо...нали за да ти е приятно да влезнеш в магазина трябва божур да плати солен наем ..вие тези неща не ги мислите..само товарите хората с глупости които и тука ги има за да спесите 5лв а не смятате за удобството на вашите познати ...ги карате да ходят до магазина ...че то бензина е за без пари ... та пак по темата аз съм доволна от тяхната козметика ... и още една приятелка до мен и тя им пише 6

# 37
  • Мнения: 202
Козметиката на Freeman е страхотна, ползвам я отдавна, за първи път я пробвах, когато ми я донесоха от щатите, тогава още я нямаше тук. След това започнаха да я внасят и съм пробвала почти всичко, шампоани, балсами, продуктите за крака, ексфолиант и лосиони за тяло, маските за лице (любима ми е тази с авокадо), наистина козметиката им е супер и си заслужава всяка стотинка, и не мисля, че тук са чак толкова по-скъпи.  Peace
а твоето мнение как е мислиш ли че имат прилика с предлаганото  тук и това което си ползвала на вън

# 38
  • Мнения: X
Козметиката на Freeman е страхотна, ползвам я отдавна, за първи път я пробвах, когато ми я донесоха от щатите, тогава още я нямаше тук. След това започнаха да я внасят и съм пробвала почти всичко, шампоани, балсами, продуктите за крака, ексфолиант и лосиони за тяло, маските за лице (любима ми е тази с авокадо), наистина козметиката им е супер и си заслужава всяка стотинка, и не мисля, че тук са чак толкова по-скъпи.  Peace
а твоето мнение как е мислиш ли че имат прилика с предлаганото  тук и това което си ползвала на вън

Тези които ми донесоха и тези, които се предлагат тук са еднакви според мен, аз не намерих разлика. До колкото знам има само една фирма, която внася тази козметика в България, аз не бих си поръчвала от щатите, за да спестя 2-3 лева, няма смисъл според мен.  Peace

# 39
  • Мнения: 202
да щом казваш че са еднакви да но за съжаление тук не се предлага цялата гама което е лошо

# 40
  • Мнения: X
да щом казваш че са еднакви да но за съжаление тук не се предлага цялата гама което е лошо

Така е, преди няколко години внасяха повече продукти на Freeman и имаше по-голямо разнообразие.

# 41
  • Мнения: 202
аз защото гледам че в сайта им има доста неща а и си харесах някой които тук не се предлагат затова си мислех че ако някои ни донесе нещо отвън ще е добре ама

# 42
  • Мнения: 1 111
Какви са тези глупости .... и кремче здраве е 2 лв ..но е страхотно...  аз ползвам http://www.freemanbeauty.com/portal/store/store.asp?nProductID=22787 ето това и съм си доволничка..не ми се цапа косата и мирише прекрасно... по-добре да дам 12лв за шампоанче на freeman отколкото за някой на нивеика с 4 лв по-малко или нещо такова...разбира се ..че ще е по-скъп...нали доставчиците трябва да получат нещо...нали за да ти е приятно да влезнеш в магазина трябва божур да плати солен наем ..вие тези неща не ги мислите..само товарите хората с глупости които и тука ги има за да спесите 5лв а не смятате за удобството на вашите познати ...ги карате да ходят до магазина ...че то бензина е за без пари ... та пак по темата аз съм доволна от тяхната козметика ... и още една приятелка до мен и тя им пише 6
Диетата нещо ти се е отразила на душевното и психическо равновесие.

# 43
  • Мнения: 66
http://www.freemanbeauty.com/portal/store/store.asp?nProductID=2 … navigationid=5035

Аз ползвам този шампоан с папая и авапухи(каквото и да е това Laughing) за обем.Не е лош, в сравнеие с разните Нивеи например.Обаче съм склонна да вярвам, че в щатите е друго качеството.Ще се обоснова с това, че преди години се измих с някакъв Пантен, донесен от Германия и Просто беше невероятен .Тукашните нямат нищо общо за съжаление.Но, може за Фрийман да не е така(и дано!)

# 44
  • Мнения: 957
Какви са тези глупости .... и кремче здраве е 2 лв ..но е страхотно...  аз ползвам http://www.freemanbeauty.com/portal/store/store.asp?nProductID=22787 ето това и съм си доволничка..не ми се цапа косата и мирише прекрасно... по-добре да дам 12лв за шампоанче на freeman отколкото за някой на нивеика с 4 лв по-малко или нещо такова...разбира се ..че ще е по-скъп...нали доставчиците трябва да получат нещо...нали за да ти е приятно да влезнеш в магазина трябва божур да плати солен наем ..вие тези неща не ги мислите..само товарите хората с глупости които и тука ги има за да спесите 5лв а не смятате за удобството на вашите познати ...ги карате да ходят до магазина ...че то бензина е за без пари ... та пак по темата аз съм доволна от тяхната козметика ... и още една приятелка до мен и тя им пише 6
Диетата нещо ти се е отразила на душевното и психическо равновесие.
Не съм на диета а на хранителен режим ..
Вече има достатъчно добри продукти на бг пазар и определено има избор ..

Общи условия

Активация на акаунт