Freeman козметика

  • 11 771
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 097
В момента имат намаление в Бонжур, но не обърнах внимание дали на всички продукти на Фрийман - тези дни си взех шампоан за 5 лв.  Crazy

# 61
  • Мнения: 2 229
Купих си scrub-a за лице с кайсия и много ми харесва. Crazy Исках да си взема и измиващия гел с круша, но го нямаше в Бонжур-а на Славейков, за съжаление.

# 62
  • София
  • Мнения: 6 559
За тези, които харесват кайсиевия скраб. Пробвайте и гела с малина. С по-едри частици е, но някак по-меки. Много добро ! Аз си ги връткам двете  Mr. Green.

# 63
  • Мнения: 2 229
За тези, които харесват кайсиевия скраб. Пробвайте и гела с малина. С по-едри частици е, но някак по-меки. Много добро ! Аз си ги връткам двете  Mr. Green.

А по колко време ги използваш?
Аз като видях каква голяма опаковка е (150 мл) и при положение, че ще го използвам макс 1-2 пъти седмично (с по-суха кожа съм), имам чувството, че ще го използвам мнооого дълго време. Laughing

# 64
  • Мнения: 341
Ми да, аз ги точа по над половин година и scrub-овете на Freeman, при ползване 2 пъти седмично. Повече харесвам кайсиевия, защото по-яко изстъргва, което именно аз търся като ефект. Малиновия не го усещам така и не го харесвам. Интересното е, че именно кайсиевия, който е по-стържещ, е за суха кожа, а според мен за суха кожа би трябвало да е по-мек. Моята е мазна и все пак, повече харесвам кайсиевия (който е за суха). 

# 65
  • София
  • Мнения: 6 559
За тези, които харесват кайсиевия скраб. Пробвайте и гела с малина. С по-едри частици е, но някак по-меки. Много добро ! Аз си ги връткам двете  Mr. Green.

А по колко време ги използваш?
Аз като видях каква голяма опаковка е (150 мл) и при положение, че ще го използвам макс 1-2 пъти седмично (с по-суха кожа съм), имам чувството, че ще го използвам мнооого дълго време. Laughing
ми като си купя 2-та ми стигат  около 2-3 месеца, но аз си жуля и тялото с тях Crazy. аз съм със смесена кожа и от двата имам еднакъв ефект. ползвам по 1-2 пъти седмично, защото ходя често на почистване и редувам с 15-митутната маска на Клиник.

# 66
  • Мнения: 2 229
Значи сигурно година ще изкарам с този scrub, супер. Laughing
Днес си взех и измиващия гел за лице с круша. Crazy Мирише страхотно!

В Ремедиум нещата са по-евтини отколкото в Бонжур. Peace

# 67
  • Мнения: 0
Незнам дали някой си спомня, но преди две години може би беше, Freeman бяха пуснали два лосиона за тяло- единият беше карамел, а другият курабийки или нещо такова. Аз ползвах карамела и страшно много ми харесваше, кожата ставаше много гладка от него и аромата му беше траен, но го спряха за съжаление. И по този повод много се ядосвам на команиите, защото точно си харесам някои продукт и след време го спират, дори започнах да си купувам по няколко броя от нещо, че ме е страх да не изчезне пак. Разбира се гледам срока на годност преди да се запася  Weary

# 68
  • Мнения: 59
Много хвалите марката.Ще я пробвам .

Общи условия

Активация на акаунт