Кошмарът извънматочна се повтаря

  • 5 406
  • 123
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 010
Мили моми4ета, да ви се връща стократно всяко пожелание. Бог да ви благослови за цялата съпри4астност, която проявихте към проблема ми и дано отвори на всички утробите Ви, всички вие които се борите достойно за своето щастие. Взех решение и утре сутрин имам час при д-р Давидков, днес цял ден се моля  да стане  4удо, пък ако ще и свръхестествено да стане, имам вяра. Ще ви държа в течение, благодаря ви отново. Дано на утрешният преглед полу4а едно обективно, компетентно мнение и дано нещата се преобърнат. Все още крия от майка ми, защото това ще я съсипе  Cry аз ще се справя някак си, както и мъжа ми, но родителите ми незнам как биха понесли поредната черна новина. Дано Господ извърши 4удото за мен! Точно 3 г и 9 месеца се борим и за малко реших, 4е сме на финала............

# 61
  • Мнения: 989
Денди, стискам всички палци, мила! Вярвам, че всичко ще завърши благополучно!  Praynig Hug

# 62
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ще се моля утре за теб и дано да ни поднесеш прекрасни новини, както на нас, така и на мъжа си и родителите ти. Heart Eyes
Дано утре е един щастлив ден за теб и семейството ти. Praynig

# 63
  • Мнения: 1 247
денди мила fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 64
  • София
  • Мнения: 1 368
Стискам палци, миличка!

# 65
  • BG
  • Мнения: 793
Денди, моля се днес да е щастливият ти ден  Praynig 

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Денди,миличко,дано ни зарадваш Praynig

# 67
  • Мнения: 4 324
Dendi много ми е тъжно, че пак се наложи да пуснеш такава тема Sad
Силно ти стискам палци всичко да е наред. Аз мисля, че за сега увеличаването на ЧХГ е добър знак. Успех миличка!

# 68
  • Мнения: 945
Нямаме търпение да кажеш какво става. Как се моля за късна овулация и зацапването да не е свързано с извънматочна. Praynig
Вярно е, че и родителите ти заслужват утеха.

# 69
  • Мнения: 2 259
Ангелът на небето /брат ти/  ти е пратил малко ангелче!
Дано всичко е наред този път мила.Много ми е мъчно за  всичко ,което ти е минало през главата.

Тази вечер ще се помоля за теб!

# 70
  • Мнения: 1 951
Денди, цял ден те мисля... Много се надявам да се включиш с добри новини ... Praynig Praynig

# 71
  • BG
  • Мнения: 793
И аз чакам цял ден  Rolling Eyes Денди,  Praynig

# 72
# 73
# 74
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Денди, чакаме да се включиш и продължавам да се моля новините да са добри. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт