Как се отразява липсата на секс на семейството?

  • 7 407
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 029
Какво толкова иска бе?

# 31
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Сигурно нещо което на нея не и е приятно да го прави?

# 32
  • Мнения: 4
Секса сплотява семийството.Не е всичко в 1 връзка но и без него не може                         

 newsm10               

# 33
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Не знам но ми се струва, че авторката се бъзика с нас като ни разиграва с гатанки или да си каже проблема открито при положение, че е анонимна. Или да ходи мъжът и да и го начука и да мирясва и да не ни занимава с глупости  smile3521

# 34
  • Мнения: 3 423
Айде, бе, проблемче, говори
открито за проблемчето си!
Виж само колко народ чака.
Може пък неоснователно да се
притесняваш в крайна сметка.

# 35
  • Мнения: 17 546
Значи, както винаги има доста хора, които се изказват неподготвени. Ще се побърка човек, ще хукне да изневерява партньора, ще се гръмне, ще полудее... Дрън-дрън!
Ами нищо не се случва! Представяте ли си!? smile3502 Нещо ми стана, не исках секс. Никакъв! С никого (каквото и да си мислите). А без да ме притеснява, бих казала, че съм доста сексуална натура. И това продължи 6 месеца. Преди това секса ни винаги е бил хубав и удовлетворяващ и двама ни, и достатъчен Mr. Green Съпруга ми е прекрасен човек и този път постъпи като такъв. Попита ме какво става, аз отговорих, че просто не искам. Приятно ми е да ме прегърне, да спя сгушена до него, да ме целуне, но не искам секс. Не изпитвам физическа нужда от това. Беше ми спокойно и разтоварващо. Той ме разбра и не ме притесни по никакъв начин, едно защото ме обича и ми вярва, и второ, защото ме уважава преди всичко - мен и моята свобода на избор! След около 6 месеца и половина една нощ се потърсихме и всичко започна все едно, че не сме спирали никога. Ще ми кажете, че той си е намерил заместител. Не, не е! Работим заедно и непрекъснато сме заедно. Освен това не може да лъже и за най-елементарното нещо му личи. Като казвам за най-елементарното, разбирайте и за него и за най-тайното. Възможно е причината за нежеланието ми да е хормонално неравновесие, защото два месеца преди това спрях противозачатъчните, които пиех в продължение на 12 години, но не умрях и не се побърках! И не ми личи да имам последици след тази пауза. Освен това нямате представа какво е след непринуденото въздържание newsm53  ... Все едно че бяхме младоженци! Така че моля, да не приказват някои хора врели-некипели, ако не им се е случвало.  bouquet


ПП. И сме заедно, все още. Правим секс най-редовно, даже смея да твърдя, повече отколкото се предполага, че се случва когато двама души са толкова време заедно, колкото сме ние Mr. Green

# 36
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Какво пак не ти е ясно питай ще ти се отговори  Laughing

# 37
отразавасе зле.Учуждават се двамата, но пак зависи от настроението

# 38
  • Мнения: 224
Липсата на секс влияе зле,защото ставаме нервни и се отчуждаваме един от друг.При нас няма много голяма липса на секс,но може и по-добре да е.Преди да родя беше едно сега е съвсем друго и немога да си обясня причината.

# 39
  • Мнения: 3 423
Проблемчето така и не иска да се включи.
Пък аз пропуснах изтритите постове.
Важни ли бяха? Ноухау, туй-онуй.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 3 029
.....Какво според Вас ще се случи ?
Примерно единия (по някаква си причина решава) да пусне тема за обществената нагласа, като предварително веселее в очакване на цирка.
Още по-примерно, темата се чисти няколко дни от отявлени простотии и закачливи нишани.
Съвсем най-примерно, аз довършвам чистката и заключвам темата.
От толкова примери, случайно попадналият тук потребител изпада в чуденка, пързалката зимна ли е или лятна, суха или мокра, кой сви кънките или прибра банските и къде се дянаха 6-те страници пълен купон.
Целта е постигната.
Всички спят спокойно.

Общи условия

Активация на акаунт