Аугментин?

  • 47 131
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 28
И ние сме го пили този АБ-  давах по 2 прахчета Ентерол  на ден против разтройсво -АБ  много разхлабва и детето така се обезводнява.

# 31
  • Мнения: 80
Преди 2 месеца сина ми пи "Аугментин" по предписание на педиатъра, понеже не му помогна, след консултация със същия педиатър започна"Азатрил" и последва разстройство, повръщане и въобще не ми се говори колко още се наложи да го лекуваме от"лечението".
Детето имаше вирусна инфекция, на два пъти му носих гърлен секрет за изследване и двата пъти се оказа, че няма бактериална инфекция.Въпреки това педиатъра ни изписва и изписва антибиотици.Никога не съм ги давала на своя глава, но ефектът беше почти същия.Така, че сега ми е трудно да се доверявам на лекари.Още повече, че вече веднъж съм сменяла педиатъра на детето си.
Така, че разбирам Ани, която се опитва да направи нещо за детето си по начина, който намира за подходящ в момента.Трудно е когато няма кой да ти помогне, включително и когато водиш детето си на лекар и той вместо да му помогне, му влошава положението.

# 32
  • Мнения: 56
Според мен не си предписвай сама АБ, особено на детето.

Ще споделя и още нещо - моят син винаги при прием на Аугментин/течна форма/ прави гъбична инфекция, така че........ ти приценяваш. Успех

# 33
  • Мнения: 453
Ако вече си започнала, давай му и Ентерол за стомахчето и нека хапва повече кисело мляко, за да не се образуват гъбички (не, че е гаранция). Успех!

# 34
  • Мнения: 984
имах позната, която живееше в Англия и от нея съм чула ненормални неща за тамошните доктори. Детето и беше вдигнало около 39.5 градуса и тя извикала бърза помощ, а те и казали, че не идвали за под 40 градуса. Напълно те разбирам. Но до три дни не давай антибиотика, ако 4 ден нещата са същите или по-зле го почвай.

Общи условия

Активация на акаунт