Английски за деца на 1 г.- дайте кординати

  • 2 145
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 160
Ne znam kak tazi uchitelka go e opredelila koga e nai-podhodiashtoto... zashtoto nachina po koito bebatata uchat e realichen po nachina po koito detsata uchat... tova koeto e dobre e da im se stimulirat mozachetata, da im govori mama, bukvalno da gi "uchi" ot bebashka vazrast... i inama nishto obshto s ambitsii i t n, zashtoto nie sme otgovorni kakto za fizicheskoto, ta oshte poveche ako shtete za emotsionalnoto i intelektualno razvitie na bebchetata... hubavo e da im se puska klasicheskoa muzika naprimer, i dazhe da spat na neia...

# 31
  • Мнения: X
teletabis2, ако искаш пиши ми на лични, за да ти дам координати. Ние ходим вече от 2 години и сме доволни.
пусни тука публично информация, плс.
координатите ясно - на лични щом трябва, ама обясни подробно, какво що?

# 32
  • София
  • Мнения: 431
Ето, прегледай и тази тема. Същото се коментира.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=252923.0

# 33
  • Мнения: 9 814
Координати не мога да ти дам, но мога да споделя собствения си опит. Дъщеря ми проговори доста рано. На 1 г. и 6м. правеше изречения с две думи като например "Дай ям". На 1г. и 9 м. пееше припевите на около десетина детски песнички. Тогава започнах да й пея на английски и тя повтаряше, доста често не толкова правилно думите. Малко преди да навърши 2 години започнах да я уча на елементарни неща /пример куче-dog, котка-cat/ и т.н. Сега ходи на курс по английски  в детската, но от там не съм доволна въобще. Продължаваме да се учим така вкъщи- тя пита това как е на английски и аз и казвам думата, повтаряме няколко пъти и готово. Но ако не повтаря     редовно думите ги забравя.

П.П. Въпреки това да тормозиш едногодишно с чужд език ми се вижда рано. Въпреки това е въпрос на личен избор. Peace                       

Общи условия

Активация на акаунт