"Асистентът" на Тръмп по ТВ 2

  • 23 906
  • 492
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 897
Aбе "до живот".....-Джени защо не присъстваше в последните 5-6 епизод, а бяха дъщеря му и синът му? Peace

Това е образно казано Wink Много ясно, че по всяко време пътищата им може да се разделят, както стана с Каролин Кепчър.
Бай дъ бай, коя е Джени?  Confused

# 436
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 922
Добре, че уволни Сам - този човек е страшно натоварваща личности.

# 437
  • Варна
  • Мнения: 2 576
А как гледаше когато Тръмп му каза, че е уволнен  ooooh!.
И аз се радвам, че го уволниха, много дразнеща личност.

# 438
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Aбе "до живот".....-Джени защо не присъстваше в последните 5-6 епизод, а бяха дъщеря му и синът му? Peace

Това е образно казано Wink Много ясно, че по всяко време пътищата им може да се разделят, както стана с Каролин Кепчър.
Бай дъ бай, коя е Джени?  Confused
Извинявам се! EmbarassedИсках да напиша Каролин!!

# 439
  • Мнения: 2 867
А как гледаше когато Тръмп му каза, че е уволнен  ooooh!.
И аз се радвам, че го уволниха, много дразнеща личност.
Ох той направо луд този. Добре че го махна. Още като се опитваше да продаде една лимонада за 1000 долара трябваше да го уволни.

# 440
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Много ме издразни като мотаеше Бен по телефона. Тичат хората, а той му взима въздуха като му говори глупости, а не се размърда да свърши работата.

# 441
  • Мнения: 2 897
Или като заспа Crazy А като обясняваше предишния път как щял да се издигне постепенно...добре го сравниха с хомо еректус Joy Уникален куку  Laughing

# 442
  • Мнения: 60
Сами наистина е голям образ, като малко дете се радваше как Тръмп му стисна ръката ... а днес като го гледах за втори път и забелязах, че е бизнес мениджър  newsm78 как ли успява много ми е чудно  Joy

# 443
  • Мнения: 2 897
Мен откровено би ме втрещил ако съм му клиент  Laughing

# 444
  • Мнения: 11 560
Брех, тези мъже кога ще започнат да печелят? Crazy Ако не знаех кой е победителя,щях да се обзаложа,че стажантът ще е жена.Май е време за преструктуриране на отборите,че единият отбор съвсем окапа.Този  Ник е много странна птица.

# 445
  • Мнения: 550
нещо в неделя ги омотаха сериите...Sad

# 446
  • Мнения: 2 897
Брех, тези мъже кога ще започнат да печелят? Crazy Ако не знаех кой е победителя,щях да се обзаложа,че стажантът ще е жена.Май е време за преструктуриране на отборите,че единият отбор съвсем окапа.Този  Ник е много странна птица.

Интересното тепърва започва след преструктурирането. Колкото до Ник - абсолютен особняк, играч и нервак. Бил, Куами и Трой  ги харесвам аз. Също Ейми и Хайди. Това са моите любимци. Най-любими: Ейми и Бил Heart Eyes

# 447
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 922
Колко се радвам, че се намери нещо да цапардоса Омароса по главата

# 448
  • Мнения: 1 775
Колко се радвам, че се намери нещо да цапардоса Омароса по главата
Обаче трябваше по-силничко  Mr. Green.

# 449
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 922
Тази жена е страшно неприятна. Ако наистина работи в Белия дом как ли я издържат там?

Общи условия

Активация на акаунт