"Асистентът" на Тръмп по ТВ 2

  • 23 921
  • 492
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 60
Най-тъпото за Омароса е че Тръмп много я харесва! Сега гледам Селебрити апрентис и тя участва там като "reality star"... ooooh!

# 451
  • Мнения: 2 897
Най-тъпото за Омароса е че Тръмп много я харесва! Сега гледам Селебрити апрентис и тя участва там като "reality star"... ooooh!

 Shocked
УжасТ!!! Няма по-неприятна личност от нея ooooh!

Ако наистина работи в Белия дом как ли я издържат там?

Според мен 4 години даже са й били пре много. Едва ли някой вече я търпи там.

# 452
  • Мнения: 502
Ужас. Поне от кадрите които даваха Омароса е най -противната.

# 453
  • Мнения: 233
Готино шоу, ама имам чувството, че ако бяха българи кандидатите щяха да се сравят по- добре от тъпите американци. Дето се вика ей тей по Балкански  hahaha
Направи ми впечатление, не знам в кой сезон беше, един мениджър на проект остави 10 минути за да минат 40 пресечки. Естествено закъсняха за срещата с VIPs от няква фирма с 40 минути!!!!! Трябва да си много зле да си мислиш, че вече са изобретили таксита със скоростта на светлината. Но и да имаше такива- в New York с тез задръствания???  newsm78
Друго, което ми направи впечатление, е когато представяха някакав нов джип (простете за невежеството, но не помня какъв) на дилърите. Ми естествено, че ще ги качиш в колата. Единият отбор ги качи в накакъв файтон.  Sick  Бяха поканили някаква комедиантка. И няма да чеуш предварително какви ги е намислила да ги приказва ??  newsm78 Че тя откровенно се подиграваше с публиката. Има разлика между хумор и цинизъм. Не само това ми и й платиха цяло състояние, вместо да я изгонят.

# 454
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
От 15-ти започва "ВИП Стажантът" - ще е интересно.

# 455
  • Мнения: 60
Miriel доста е забавен Celebrity Apprentice, но ти препоръчвам да си го изтеглиш и да го слушаш с техните си гласове - много по-готино е, според мен Wink

# 456
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
Miriel доста е забавен Celebrity Apprentice, но ти препоръчвам да си го изтеглиш и да го слушаш с техните си гласове - много по-готино е, според мен Wink

Аз хубаво да го изтегля, но английския ми е слаб Crossing Arms

# 457
  • Мнения: 60
Miriel жалко, защото май и субтитри няма. Но и по ТВ ще е забавно със сигурност  Peace

# 458
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
Никой ли не следи шоуто? На мен ми е много готино. Омароса е просто ужасна жена - едвам я издържам. Репликата на Питър към нея - "Знам, че си известна, но не те познавам"

# 459
  • София
  • Мнения: 15 495
Започна ли новия сезон?  Нали от днес - 15-ти?Аз май нама да мога да го гледам , за което съжалявам.

# 460
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Води се ВИП-стажантът.Този сезон  почна от понеделник! Участват Миска, Плейметка и други публични личности! Снощи  Тръмп изгони  Плейметката, защото не си използвала връзките с Хю!! Peace

# 461
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Как така почна без мен, мислех че е от другия понеделник? newsm78
Пак ли е от 8? Покрива се с Дъщерите на Маклауд... ooooh!

# 462
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 955
Пак е от 20 ч. Участват Стивън Боулдуин, Ленъкс Луис, Надя Команечи, Джин от групата Кис, Омароса, и още. Повечето ги знам визуално за съжаления. Забавно е.

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 16:36 от Miriel

# 463
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Заинтригувахте ме. Омароса, защо пак участва  newsm78?

# 464
  • Мнения: 74
Няма ли повторения събота и неделя следобед - защото днес нямаше?

Общи условия

Активация на акаунт