"Асистентът" на Тръмп по ТВ 2

  • 23 903
  • 492
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 329
И аз тъкмо реших,че в събота и неделя ще го гледам,а те пък  ooooh! няма да го пуснат. Нищо не разбрах от новия сезон,защото гледах умишлени 2мин. Tired

# 466
  • На точното място
  • Мнения: 298
Оле, как съм пропуснала темата до сега!
Не съм пропуснала нито една серия досега, от момента в който започнаха да го дават по ТВ2. Запалих даже мъжа и малкия. Докато дават Тръмп нищо др. не се гледа / даже и мач  Laughing /.
Сега ще ми е още по-кеф, като мога да коментирам после със вас! Party

# 467
  • Мнения: 283
И на мен страшно много ми харесва предаването Simple Smile ама сама си развалих кефа от него.В петък пропуснах броя и от мерак да разбера кой са изгонили,почнах да се ровя и да търся...Резултата е,че разбрах не само кой са изгонили,ами и кой печели този сезон на vip-a...

# 468
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
И на мен страшно много ми харесва предаването Simple Smile ама сама си развалих кефа от него.В петък пропуснах броя и от мерак да разбера кой са изгонили,почнах да се ровя и да търся...Резултата е,че разбрах не само кой са изгонили,ами и кой печели този сезон на vip-a...


В петък май нямаше епизод newsm78 Шшшшшш не казвай печелившия Stop

# 469
  • На точното място
  • Мнения: 298
Днес гледах реклама , че от тази седмица Тръмп ще е вече от 23.00 ч. Ако съм видяла правилно, това е мн. лошо, защото тогава вече съм отнесла плувката! Tired

# 470
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
Днес май започват новините на канала. Много е тъпо, че ще го дават толкова късно. Аз съм добре, защото мога да гледам повторенията, а аз определено не искам да изпусна шоуто

# 471
  • На точното място
  • Мнения: 298
Добро утро, момичета!
Издържах снощи и го гледах, но нещо тоя скандал дето се заформи ми изглеждаше малко нагласен. Не ми се вярва ВИП-овете да се злепоставят така пред публиката си. Иначе Браво на женския отбор - крайно време беше да покажат мисъл!

# 472
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ама какво стана снщи и кого изгониха, плис!

# 473
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
Винс си подаде оставката и Тръмп я прие. Не вярвам скандала между Винс и Пиърс да е инсцениран. Доста се обиждаха и викаха. Пиърс беше доста зачервен. Болдуин направо се подмазваше и не беше искрен.

# 474
  • Мнения: 2 186
Брех, момичета, колко съм се минала..... #Cussing out Мислех, че са спрели излъчването му, а от вас разбирам, че просто са му сменили часа! Много ме е яд!


Възможно ли е да ми услужите с линкове към последните 3 серии?

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 18:33 от Захир

# 475
  • Мнения: 283
вчера след обед чаках повторението в 2 часа,но такова нямаше.Кога го дават?

# 476
  • Мнения: 502
Много  се зарадвах като изгониха Омароса. Тази жена ми беше противна още в предния сезон . Явно Тръмп я е поканил за да разни другите и да им създава трудности.

# 477
  • Мнения: 2 186
Момичета, кой спечели вчера?

# 478
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Пиърс

# 479
  • Мнения: 74
А има ли го някъде в нета на български или със субтитри

Общи условия

Активация на акаунт