Всички Казанлъшки мами,на раздумка тук събрани

  • 11 922
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 166
Честита Баба Марта! Да сте живи и здрави, бели и червени от радост озарени!

# 226
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Здравейте момичета!

честита Баба Марта!Да сте бели и червени,весели,засмени Laughing!
     
     

честити бебче на Терре,да ви е живо и здраво и много да ви радва!

     

честито и на Мистик за свадбата!Много щастие,любов и разбирателство в семейството!Снимките са разкошни  Party

   


   Ох,много честитки ми се насъбраха ама така е,който не влиза редовно... Blush

  Момичета,желая ви весело изкарване на празниците Peace!

# 227
  • Мнения: 180
 bgЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК! bg

Честито бебче на terre и от мен! Да е живо и здраво и много радост да им носи!

Честита Баба Марта!

Ние днес, ако е хубаво времето ще се качим с Мими на Шипка.

Хубав празник ви желая на всички!

Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 16:44 от Angeliha

# 228
  • Мнения: 616
Честит празник

Айде, поемайте към Шипка Simple Smile
Аз миналата години ходих за пръв път, после с фамилията си направихме излет над манастира, със скара, бира, песни... тази година пропускам, понеже съм на работа Sad  Обаче догодина с малкия сме там задълже  Mr. Green

Поздрави!

# 229
  • Мнения: 59
Честит рожден ден,Даниеле! newsm59  cook
Да си жива и здрава и много щастлива!!!

# 230
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Ние се завърнахме от странство! newsm47

# 231
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Нямаше ни 2 седмици и вече сме изтървали:една свадба,раждането на едно бебе и и цели два рожденни дни! ShockedАми хайде по ред!

Честито на mystic!Желая ти много щастие!Снимките,и по-точно вие сте прекрасни.Чак на мен ми се прииска да се омъжа.

Честита дъщеря на Terre!Да е много здрава,много да те радва и много да я слушаш!Ще чакаме снимки.

Честит Рожден Ден на Нели!(дъщеричката на mile vale)Да си много здрава и засмяна!Мама и Тате да те слушат,а ти да слушаш Андреа.Много целувки и прегръдки от нас с Филип.

Честит Рожден Ден ,Даниеле!Желая ти много здраве,усмивки и любов!

# 232
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
А ето го и нашето приключение в картинки:

На 19 февруари си приготвихме багажа.Облякохме се. Е,още сме с домашния панталон и пантофи,но важното е ,че сме с раница.Качихме се на влака и изпробвахме всички възможни пози за пътуване във влак.
През един от първите дни си организирахме "мини форумска среща" със Зайка.По пътя за там Фил заспа. Докато той спеше аз се запознах със Зайка и нейните две дечица:Ники и бебчо Снимки на Зайка няма да покажа,защото не желаеше да я снимам(е,като добър папарак съм и направила няколко Twisted Evil,но ...)Към края на срещата ,Фил се събуди!
Иначе в Бургас правихме всевъзможни неща:
Катерихме се по лампите пред Съвета заедно с леля:Возихме се на всички коли,които открихмеКатерихме се по гигантски миди Тичахме в нощта Гледахме звездите заедно с баба и леля Когато татко дойде отидохме до морето Купихме си биба с надежда да замени циците на мама EmbarassedРазхождахме се покрай гигантски ветрила и шапкиЛазехме ,с твърдата увереност,че сме коне Запознахме се с братовчед си ЙоанРовихме се в пясъка.....и накрая уморени и спящи се качихме във влака за КазанлъкТози път във влака имаше и детска седалка Която веднага пробвахме след сън,похапвайки кроасани


Край на историята

# 233
  • Мнения: 180
yanac, добре сте се завърнали! Чуден разказ в картинки! Много е сладък Филип.

Даниеле, newsm59/на патерица/

На 3-ти март не можахме да стигнем до вр. Шипка - имаше много коли и ни спряха 2-3 км. преди върха да си оставим колата и да продължим пеш, но Мими заспа пък и аз имам проблеми с колената и не съм  много за дълго ходене. Върнахме се в гр. Шипка и си направихме страхотна разходка около църквата. Ето малко снимки http://www.snimka.bg/album.php?album_id=224675

Последна редакция: ср, 05 мар 2008, 19:54 от Angeliha

# 234
  • Мнения: 616
Пу-пу да не му е уруки на тоз Филип  Mr. Green Много е готин...
Изглежда като разбивач на сърца още от сега  Crazy  Heart Eyes

Аз си имам нов компютъъъъър....... кеф! Сега се радвам на интернетчето най-сетне...

Terre няма ли да се прибира вече в къщи? Как върви малката госпожица?

Утре се прибира мойто момче, и като идваме в Казанлък, ще е хубаво да се срещнем  Mr. Green

Хайде лека нощ!

# 235
  • Мнения: 147
Здравейте!!!  Heart Eyes
Много ви благодарим с Дарина за хубавите пожелания!  Hug
Ние от днес сме си вкъщи, малката пу да не и е уроки за сега е голяма послушанка, плачка само когато е гладничка и мама се заема с бойната задача  Blush
Ще ви пусна и снимчици тези дни, сега съм капнала и нямам сили  smile3524
Целувки   love001

# 236
  • Мнения: 616
Добро утро  Heart Eyes

terre, много красиво име си й избрала на малката! Дано най-търудното да е вече минало, и сега да се справяте с нещата без проблеми!

Дано да се видим скоро! Peace

# 237
  • Казанлък(Бургас)
  • Мнения: 607
Курс за мъже
ОБРАЗОВАТЕЛЕН КУРС ЗА МЪЖЕ

Тема на курса: "Да стана интелигентен колкото жената" (т.е. да бъда перфектен) Педагогическа цел: образователен курс, който позволява на мъжете да развият тази част от мозъка си, чието съществуване не подозират.
Програма : 4 модули, от които един задължителен.

Модул 1 : задължителен курс.
1. Да се науча да живея без мама (2000 часа)
2. Моята жена НЕ е моята майка (350 часа)
3. Да проумея, че футболът е просто един спорт, че Роналдо е само един кретен и т.н. (500 часа)
Модул 2 : Живот по двойки
1. Да имам деца без да ставам ревнив (50 часа)
2. Да престана да ругая, когато жена ми се среща със своите приятели (500 часа)
3. Да преодолея синдрома на дистанционното управление (550 часа)
4. Да не чуркам извън и по тоалетната чиния (100) (практически упражнения с видео)
5. Как да стигна до панера за мръсни дрехи без да се загубя (500 часа)
6. Как да преживея една настинка без да агонизирам.
Модул 3 : свободно време
1. Да гладя бързо (една риза в рамките на два часа: практически упражнения)
2. Да храносмилам без да се оригам, докато мия чиниите (практически упражнения)
Модул 4 : В кухнята
Ниво 1 (начинаещи): електроуредите: + ON включено + OFF изключено
Ниво 2 (напреднали): моята първа бърза супа без да прегоря тенджерата.

ОБРАЗОВАТЕЛЕН КУРС ЗА МЪЖЕ - ТЕМИ ЗА ЗАДЪЛБОЧЕНО ОБУЧЕНИЕ
Поради срещаната трудност във възприемането на материала групите са съставени от максимум 8 човека.
ТЕМА 1: Ютията: от пералнята до гардероба, този мистериозен процес.
ТЕМА 2: Рисковете при напълването на формата за лед. (демонстрация с диапозитиви)
TЕМА 3: Последно научно откритие: готвенето И изхвърлянето на боклука НЕ води до импотентност. (практика в лаборатория)
ТЕМА 4: Защо подаряването на цветя не е престъпление, въпреки че си женен за нея.
ТЕМА 5: Тоалетната хартия: "Дали рулото с тоалетна хартия се ражда в тоалетната?" (Обяснения върху темата за спонтанното зараждане)
ТЕМА 6: Как да зашия копчето на ризата без да се убода. (ТЕЛЕКОНФЕРЕНЦИЯ С ХАРВАРДСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ)
ТЕМА 7: "Мъжете, които шофират, могат да искат информация от минувачите, когато се загубят, без риск да изглеждат безпомощни?" (Свидетелства)
ТЕМА 8: Приготвяне на багаж: "Вродена некомпетентност или прогресивна умствена неспособност?"

ТЕМА 9: Пералнята: тази странна непозната вкъщи.
ТЕМА 10: Фундаменталните разлики между коша за мръсни дрехи и пода. (упражнения в лаборатория за музикотерапия)
ТЕМА 11: Мъжът на мястото до шофьора: "Генетически възможно ли е да не коментирам и да не жестикулирам конвулсивно докато тя паркира?"
ТЕМА 12: Съдовете след закуска: могат ли сами да левитират до мивката? (директни упражнения с Давид Копърфийлд)
ТЕМА 13: "Може ли да бъда личност без да държа под постоянен контрол дистанционното управление ?" (хипотетична демонстрация)

ТЕМА 14: Умствени упражнения с цел, когато ми се казва че нещо е в чекмеджето или гардероба, да не питам "кое чекмедже и кои гардероб ?"

# 238
  • Мнения: 166
Yanac от къде ги намираш тези неща Joy

# 239
  • Мнения: 147
Yanac  с този образователен курс много ме развесели  Laughing
Оffioly, тъкмо си я похвалих, че ми е послушанка и днес цял следобед сме плакали, иска да папка а суче по-малко и се сърди и аз от там рев, че не ми стига кърмата и така. Хранили сме се днес непомня колко пъти за по малко. Сега я чакам да се събуди - заспала е в 18:00 а тепърва ни предстои къпане и папкане. Обърках и режима от болницата тотално и ще се побъркам вече  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт