Колко пъти на ден миете зъбите на децата?

  • 3 341
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 092
основно сутрин,след като се събудят.
вечер ги мием от скоро.

# 16
  • Мнения: 8 999
Мият си зъбите само вечер, защото сутрин вкъщи е страшна паника и сме под пара - просто няма време, ако ги накарам да си измият и зъбите, със сигурност ще пропуснат първия час. В останалото време дъвчат Орбит.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Сутрин и вечер. Дъвки не давам.

# 18
  • Мнения: 1 193
Голямата, си ги мие задължително, сутрин и вечер. Дребсата - когато си види четката  ooooh! Може цял ден само това да прави, голям кеф  newsm47

# 19
  • Мнения: 7 201
основно сутрин,след като се събудят.
PeaceСъщо- само сутрин,но пък всеки ден дъвчи дъвка.

# 20
  • Мнения: 922
Мием ги вечер задължително. Сутрин толкова ни се спи, че едвам си измиваме очичките.

# 21
  • Мнения: 959
Сутрин и вечер.През деня дъвче дъвки.Е по някой път вечер  пропускаме,вдига много шум и ми буди малката Embarassed

# 22
  • Мнения: 1 312
Само вечер, а би трябвало поне 2 пъти на ден... Но сутрин така ужасно му се спи и винаги бързаме, става полузаспал, отива до тоалетната, обличам го и потегляме за 10-15 минути ... иии пропускаме зъбките, а е хубаво да му създам навик. Когато не е на градина си ги мие по-често.
При нас е същата история.
Спи му се сутринта и го мързи.
Обаче често ги мие веднага след като се върне от яслата-влиза в банята-ръце,лице,зъби,пишка и е готов за пакости.
Обаче имаме друг проблем.
Така и не се научи да плюе пастата,изяжда си я и ми се смее с глас като му показвам как става Crazy

# 23
  • Мнения: 7 263
Сутрин и вечер задължително, иначе през деня когато сме у дамо и ядат шоколад или бисквити или други такива лепкави лакомства ги карам и тогава да се мият.

# 24
  • Мнения: 2 614
Сутрин и вечер!
Когато си е вкъщи и ме види да мия моите, веднага иска и нейната си четка, нищо, че може преди 3 минути да ги е мила!  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 7 041
Сутрин и вечер, но синът ми не обича нищо сладко.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 787
Сутрин и вечер задължително Peace.Рядко през деня,когато прояви желание сам Laughing

# 27
  • Мнения: 5 393
Сутрин и вечер.И аз не давам дъвки.

# 28
  • Мнения: 2 309
Както и моите - сутрин и вечер. Задължително търкаме с четката и езика /малко хора го правят/. Всъщност понякога пропускаме вечерното  Rolling Eyes но сутрешното никога.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Вечер задължително,а сутрин по-рядко.

Общи условия

Активация на акаунт