В огледалото се погледни и с Дюкан отслабни - 68 тема

  • 25 774
  • 696
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 745
Етои от мен кафе-амарето Laughing

# 526
  • Мнения: 1 417
klemi, Елена82, ReGe, krikri, Sun, Pokcu, Rozi.30, grandmama, MightyBabka, elikaragyozova, catty m, splitka, Пираня, муцка, deata, jelly, ROSI_4KA, Karelia78, k_savova, mihaella77, VeLin4eto, USER 1, небесна красТавица, marisha (+ 4 Скрит/и) и 5 Гости преглежда(т) тази тема.   smile3525 smile3525 smile3525Ели,мерси за кафето!  love001 Момичета ,от мен чао- за сега.Отивам на пазар ,а след това на фитнес. smile3503

# 527
  • Мнения: 2 961
Присъединявам се към отбора с неуспешните тричави палачинки:)))
В момента се опитвам да си направя дюканска пица с дюканска палачинка вместо блат:) Палачинката малко трудно я изтъргах от тигана,ама запази вид горе-долу.Сега я гарнирах и се пече:) Ако преживее пренасянето от тавата в чинията ще я снимам:) Ако ли не-ще си и изям с лъжица:)

# 528
  • Мнения: 745
Присъединявам се към отбора с неуспешните тричави палачинки:)))
В момента се опитвам да си направя дюканска пица с дюканска палачинка вместо блат:) Палачинката малко трудно я изтъргах от тигана,ама запази вид горе-долу.Сега я гарнирах и се пече:) Ако преживее пренасянето от тавата в чинията ще я снимам:) Ако ли не-ще си и изям с лъжица:)

Чакаме Rolling Eyes

# 529
  • Мнения: 942
Айде, момичета, черпя ви с кафенце....  bouquet
Изядох 2 пилешки пържолки и сега ми е едно хубавичко на стомахче..
Волна, миналата седмица също ми се гадеше от месото, но премина...Сега умишлено ще поогранича млечните, защото ми се струва че от тях задържам....

# 530
  • Мнения: 352
Здравейте на всички! Hug
Да започна с това,че снимките от срещата са прекрасни!Момичета страхотни сте!С тези шишове-личи си на кой режим сте HugИ Кри с това меченце Hug
ReGe аз също като теб имам много малко за сваляне 4-5 килограма.Направих ударен 5 дена и имаше резултат само няколко грама надолу,но това не ме обезкуражи,защото за първи път от много време ям докъто се наям и остави че задържам ами и свалям.Режима е страхотен,но трябва търпение PeaceЕдин мой познат за 5 дена свали 4кг,аз мойте 4кг вече почти 3 месеца ги мъча Mr. Green
perlata,Ели ще свикнете с трета фаза HugНадявам се съвсем скоро и аз да се присъединя към третофазничките-може би ще е началото на февруари newsm78Да си кажа като всички и мен ме е страх,защото когато не ме държат под контрол се пооливам,но разчитам на момичетата и най-вече на Вещи Hug да ми подрязва крилцата от време на време Mr. Green
Сънче Hug
Честито на всички с минусчета!  bouquet
Аз днес задържам,но това си е в реда на нещата!
Гушки на всички Hug

# 531
  • Мнения: 434
"Има и трето решение за неголямо наднормено тегло-ритъмът 2/7-два дни чисти протеини,седем дни протеини,съчетани със зеленчуци.
Вариант на 2/7 е 2/0,тоест два дни чисти протеини седмично и пет дни нормално хранене,но без прекаляване.Този режим и този ритъм подхождат най-добре на жени със целулит,които често са слаби в горната част на тялото-бюст,лице,и са много закръглени в ханша и бедрата.Ритъмът 2/0 позволява,особено ако е съчетан с локални манипулации(мезотерапия),да се получат най-добри локални резултати,като се щади горната част на тялото."
Цитат от Дюкан

# 532
  • Мнения: 2 961
Ето я неуспешната ми на вид,но много вкусна дюканска пица:)

# 533
  • Мнения: 745
Пицата си е екстра Naughty

# 534
  • Мнения: 95
Volna pipirudo  не мога да го гледам-а иначе съм се запасила 3 пилци и един пуяк в камерата ,и една тава във фурната,но не се и сещам и все пак ям защото трябва едвам преживям Cry

# 535
  • Мнения: 2 961

Палачинката ми се поразпадна и я подредих малко за снимката:)То даже се виждат откъснатите парчета.МОже би беше грешка,че сложих 2 яйца,ама ...от лакомия да стане по-голяма:)))
Но...както и да е.Беше вкусна.

# 536
  • Мнения: 203
Това за пицата ми хареса Peace Peace Peace

# 537
  • Варна
  • Мнения: 2 772
Амбър, чак ми се дояде и на мен.
Да знаеш занапред, като измайсторя нещо и ще те викам да снимаш.

# 538
  • Варна
  • Мнения: 870
сложете малко вода във сместа и ще ви се получи-и мажете леко тиганчето съвсем реко Peace

# 539
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Амбър, палачинката ми не лепне, ако я приготвя от 1 препълнена лъжица извара, 1 яйце и 1л овесени трици. Тоя смес оставам да отлежи, да поемат вода триците. Примерно 10 минути. И пека в малък тефлонов тиган, че лесно да я прегръщам-преобръщам.
Оня ден добавих на тройна такава доза и малко прясно мляко. Ухаеше на истински палачинки, но се опита да залепне в средата си. Но не на мене, аз съм твърд и суров към тия глезотии, справям се с всяка невъзпитана палачинка.
Туйто.  chef

Общи условия

Активация на акаунт