la roche posаy

  • 6 407
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
Измиващия гел за лице, крема за тяло Lipikar, дневния флуид със слънцезащитен фактор Anthelios XL SPF 50+ Heart Eyes
Много съм доволна.
Сега си взех един околоочен крем, но още не мога да споделя отзиви.

# 16
  • Мнения: 27 524
Избелващия им крем, околоочния, дневен за лице, слънцезащитни, на майка ми съм взимала Редермик против бръчки. Доволна съм общо взето, но не се превъзнасям. Казано честно, Виши ми допадат повече.

# 17
  • София
  • Мнения: 9 474
Ползвах това лято Мела-Д за ръце, но без да имам цел да избелвам-просто ми беше подарен и реших да го пробвам Wink.
Много хубаво ухае цялата козметика на Ла Рош. Като ухание са ми една от любимите козметики, от медицинският клас. Peace
Термалната вода я ползвах само след тоалетното мляко за допочистване или сутрин върху чисто лице преди крема. Иначе, не ми е приятно пръскането с пулверизатор по лицето. Close
Сега ползвам хидратиращата емулсия Ефаклар вместо нощен крем, защото е много хубава, но няма слънцезащита.

# 18
  • Мнения: 173
Страшно ми допада тази марка.От една година я ползвам и съм много доволна.
На тези,които Мела Д не им действа,пробцайте на Arnaud-моята кума е много доволна.В съчетание с козметични процедури,петната ий изчезнаха.Продукта не е скъп!

# 19
  • Мнения: 3 835
Аз съм с мазна към комбинирана кожа.
Да знаете някой крем за мен - дневен със слънцезащита СПФ15? Simple Smile

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Мела Д е с 15 фактор и сега за този сезон е добър,Хидрапаш с фактор 12 за комбинирана кожа - ухае на пъпеш Heart Eyes

# 21
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Искам да си взема Антелиос - нали бил най-добрият широкоспектърен СПФ, но не знам дали ще ми е лек - кожата ми е комбинирана към мазна. Отзиви?

Ползвала съм Толериан флуид и някакви измиващи и мазила за тяло, също балсам за устни - доволна съм.

# 22
  • Мнения: 776
Аз съм с мазна към комбинирана кожа.
Да знаете някой крем за мен - дневен със слънцезащита СПФ15? Simple Smile

Стики, ти на Ла Рош ли си търсиш такъв или нямаш предпочитания за марката?  bouquet

# 23
  • Мнения: 3 622
Ползвам околоочния им крем и съм доволна  Peace

# 24
  • Мнения: 904
да следя. Laughing
Ползвам околоочния им крем и съм доволна  Peace

за каква кожа е?какви са цените на тази марка ориентировъчно?

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Цените варират между 30 и 49 лева ,зависи от коя серия.......

# 26
  • Мнения: 18 542
Искам да си взема Антелиос - нали бил най-добрият широкоспектърен СПФ, но не знам дали ще ми е лек - кожата ми е комбинирана към мазна. Отзиви?
Аз миналата и по-миналата година го ползвах. Много съм доволна - кожата ми е смесена и лятото ми се появяват доста петна и лунички особено след бременността. Тази пролет пак ще си купя такъв. Доста от кафеникавите петна не ми се появиха повече, включително едно голямо на слепоочието, което  се появи докато бях бременна и си влачех 3 години след това.  Peace
Вземи си флуид, крема е за суха, флуида за смесена.

# 27
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Благодаря, Миоки! Извинявайте за спама!

# 28
  • Мнения: 281
Искам да си взема Антелиос - нали бил най-добрият широкоспектърен СПФ, но не знам дали ще ми е лек - кожата ми е комбинирана към мазна. Отзиви?

Аз ползвам за лице Аnthelios XL 50+ spf - fluide extreme - non greasy effect. Доволна съм.

# 29
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета,някой знае ли за каква възраст е Редермик?

Общи условия

Активация на акаунт