Обичате ли парфюмите? - Тема трета

  • 71 923
  • 1 401
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 36 053
а парфюмната индустрия дебелее на наш гръб  Crossing Arms

# 106
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Ей това са моите фаворити:
Versace-Crystal Noir
Dior-Pure Poison
Thierry Mugler-Alien
Lancome-Hypnose

Сега съм на "тежка" вълна Grinning

Какво съпадение!
И моите зимни фаворити са тези, само пойзънът е хипнотик, а не пюр!  Grinning


Toва са и моите фаворити без Dior-Pure Poison и Thierry Mugler-Alien, но мога да прибавя с лека ръка Ange ou Demon - GIVENCHY , Angel- Thierry Mugler и  Allure sensuelle - CHANEL

# 107
  • Мнения: 1 243
shushi7777, забелязах , че имаме мн сходен вкус към парфюмите, всички, които харесваш и на мен са ми любими, включително така мразения Ангел и Демон на Живанши. Та - Хипнотичната отрова мислиш ли, че би ми харесала. Т.е. на теб харесва ли ти? Mr. Green Или пък първата Отрова? Whistling
 Hug

# 108
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
shushi7777, забелязах , че имаме мн сходен вкус към парфюмите, всички, които харесваш и на мен са ми любими, включително така мразения Ангел и Демон на Живанши. Та - Хипнотичната отрова мислиш ли, че би ми харесала. Т.е. на теб харесва ли ти? Mr. Green Или пък първата Отрова? Whistling
 Hug


Мии май ме пообърка   Sick  Joy
Отровата на Dior не ми допада
Хипнозата на Lancome ми хареса като мирис , но на моята кожа не беше много трайна
Друга отрова не съм ползвала  Whistling  Joy
Не знаех , че Ангел и Демон е мразен  Shocked

ПП Моника Беллучи ми е еталон за чар,женственост и красота  Wink

# 109
  • Мнения: 372
Аз не мога да имам колекция от парфюми, защото се разочаровам често от избора си и ги подарявам на приятели.
Когато не съм доволна от избора си ме е яд да гледам закупения аромат.
В момента имам само 4- Acquawoman; Omnia Chrystalline; Coco Mademoiselle; I love love.

# 110
  • София
  • Мнения: 966
аз съм абсолютен аматьор в сравнение с повечето от вас явно  Joy
имам точно 9 парфюма:

212 Sexy - Carolina Herrera
Euphoria - Calvin Klein
Very Irresistible - Givenchy
Woman - Hugo Boss
Coco Mademoiselle - Chanel - абсолютен фаворит за мен 
Chance - Chanel
J.Lo. - Live
Echo - Davidoff
Elizabeth Tailor 

# 111
  • Мнения: 1 303
един от най-любимите ми парфюми е топката на Issey Miyake,страхотна е!

# 112
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222


първото е Трут Лъш.За него писах по-горе,даже и снимка съм пуснала.Той е трудно откриваем,дори и в чужбина,а не пък в Бг.Писах че имам мостричка от него.Той и на мен ми е нетраен.За трайност,не може да има сравнеие между двата. Трут го бие по всички параграфи.Но на мен ми допада аромата и ако го открия ще се снабдя с него.ще пръскам по начестичко,докато ми мине мерака. Grinning


запали ме  Laughing
6те проверя дали се намира тук..... Laughing
Днес минах през няколко вериги, лъ6 го няма6е,  Трут  го пробвах, в на4алото ми се видя прекалено сладък, 4ак лепкав, после не бе6е 4ак толкова зле.... На моята кожа успя да изтрае 4 или 5 4аса....   което според мен си е нетраен...
Ако открия  Лъ6, 6те дам инфо

# 113
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Аз не мога да имам колекция от парфюми, защото .......... ги подарявам на приятели.

А аз на сестра ми.....
по принцип първо тествам  и после  евентуално купувам......., Рядко  се полу4ава "инфекция" , но пък тези, които ми подарявят...., .... ooooh!
за сега няма то4но попадение.....
В момента имам
Aromatic ELEXIR. Paloma Picaso, Soir de Luna  и остатъци( 20 мл)  от Organza вси4ки  EDP и 100 мл  а  от на4алото на  тази година за Бя  заминаха  Hypnose 50  ml  EDP  и крем за тяло в една кръгла кутийка...., Sculpture EDP 30 ml и Duende Essencia EDT 100 ml

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 23:21 от sl

# 114
  • Мнения: 4 076
Golden Goddess - Baby Phat (Само за САЩ)
Ориенталско-цветен, от 2006, само EDP...
Благодаря,Рони Бо.Звучи интересно.Ако някой го е носил,нека да каже траен ли е,става ли за пролет-лято...

# 115
  • Мнения: 338
Здравейте, някой ползвал ли е товаhttp://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=20475&goChar=C[/u] Интересува ме дали наподобява класическия Dolche vita или е съвсем различен newsm78. Предварително благодаря Simple Smile.

Последна редакция: вт, 22 яну 2008, 11:04 от Pelagia

# 116
  • Мнения: 233
Здравейте, някой ползвал ли е товаhttp://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=20475&goChar=C? Интересува ме дали наподобява класическия Dolche vita или е съвсем различен newsm78. Предварително благодаря Simple Smile.
Eau de Dolce Vita е различен от Dolce Vita. много лек, с едва усетен привкус на круша. харесва се, но аз почти не го усещам върху себе си. бях решила, че е нетраен, но ми казаха, че ухая на нещо лекичко и слънчево. явно се слива с кожата ми и ми пасва добре, но аз обичам да усещам аромата. може би след няколко часа престои и в стая се усеща следа, наподобяваща оригиналния Долче Вита, но като цяло няма шипровата му наситеност. усещат се леко жасмин, фрезия, бергамотчето. определено ми е за късна пролет и през цялото лято.

# 117
  • Мнения: 36 053
Лю, Долче Вита не е шипър  Wink с дървесни нотки е
Eau de Dolce Vita е приятен, лек и лесен за харесване, докато Dolce Vita е много специфичен, по-тежък и женствен аромат, който ухае различно на всяка жена; и двете са едт, разликата в трайността е по-голяма от разликата в бутилките

# 118
  • Мнения: 233
Лю, Долче Вита не е шипър  Wink с дървесни нотки е
Eau de Dolce Vita е приятен, лек и лесен за харесване, докато Dolce Vita е много специфичен, по-тежък и женствен аромат, който ухае различно на всяка жена; и двете са едт, разликата в трайността е по-голяма от разликата в бутилките
айде, бе! на мен пък ми шипърее! подобно на Coco Mademoiselle ми шипърее. не тежък шипър, а с една специфична подправкова нотка. може да е заради многото дървесни смоли, наслагани в него.

# 119
  • София
  • Мнения: 3 328
А намаленията в Ягодката за Деня на влюбените са вече факт Mr. Green

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт