Обичате ли парфюмите? - Тема трета

  • 71 974
  • 1 401
  •   2
Отговори
# 120
  • Sofia
  • Мнения: 7 047
Много се чудя за Кристобал.
По принцип не обичам подправкови, но по описание ми харесва.  Thinking
Има ли го някъде в СОфия да подуша?

# 121
  • Мнения: 36 163
Лю, Долче Вита не е шипър  Wink с дървесни нотки е
Eau de Dolce Vita е приятен, лек и лесен за харесване, докато Dolce Vita е много специфичен, по-тежък и женствен аромат, който ухае различно на всяка жена; и двете са едт, разликата в трайността е по-голяма от разликата в бутилките
айде, бе! на мен пък ми шипърее! подобно на Coco Mademoiselle ми шипърее. не тежък шипър, а с една специфична подправкова нотка. може да е заради многото дървесни смоли, наслагани в него.

Кокото Мадмоазел пък изобщо не ми е шипров, а знам, че се води такъв  Shocked

# 122
  • Мнения: 36 163
Много се чудя за Кристобал.
По принцип не обичам подправкови, но по описание ми харесва.  Thinking
Има ли го някъде в СОфия да подуша?

у нас Simple Smile

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 7 047
Това покана ли е?  Joy

# 124
  • Мнения: 36 163
е, може и на по-неутрално място Simple Smile

# 125
  • Мнения: 2 575
Много се чудя за Кристобал.
По принцип не обичам подправкови, но по описание ми харесва.  Thinking
Има ли го някъде в СОфия да подуша?

у нас Simple Smile

Някой го разменяше в темата за размяна на Парфюми  newsm78

# 126
  • София
  • Мнения: 8 943
Лю, Долче Вита не е шипър  Wink с дървесни нотки е
Eau de Dolce Vita е приятен, лек и лесен за харесване, докато Dolce Vita е много специфичен, по-тежък и женствен аромат, който ухае различно на всяка жена; и двете са едт, разликата в трайността е по-голяма от разликата в бутилките
айде, бе! на мен пък ми шипърее! подобно на Coco Mademoiselle ми шипърее. не тежък шипър, а с една специфична подправкова нотка. може да е заради многото дървесни смоли, наслагани в него.

Кокото Мадмоазел пък изобщо не ми е шипров, а знам, че се води такъв  Shocked
И аз винаги съм се чудила за него, още повече че той дори няма дъбов мъх, но си се води шипър.

# 127
  • Мнения: 36 163
не всички шипри имат мъх, някои други съставки го наподобяват като ефект
ако не се лъжа, пачули-то беше една от другите съставки

# 128
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Здравейте, момичета! Ще се намеся в темата ви, с една молба - искам да поръчам от ягодката  http://us.strawberrynet.com/valentineProduct.aspx  два парфюма за баща ми и и мъжа ми, но нямам време да ходя по магазините и да душа аромати Sad. За това се обръщам към вас за помощ - може ли да ме ориентирате към ароматите от линка , които са от типа на 

1. DEVOTION for men на Gabriela Sabatitnt,  Ultraviolet man на Paco Rabanne, Higher Energy на Dior, Black на Bvlgari / това са любимите на мъжо/

2. Yatagan, UOMO на Л. Биаджоти, Контрадикшън на Келвин Клайн и един на Серджо Тачини, но му забравих името Blush /това пък са на баща ми/.

Много се извинявам за сложността на молбата ми  Grinning, но наистина разчитам единствено и само на вашите познания и умения, и ще поръчам въз основа на предложенията ви!
Много, много ви благодаря, момичета Heart Eyes  bouquet Hug.

# 129
  • София
  • Мнения: 8 943
не всички шипри имат мъх, някои други съставки го наподобяват като ефект
ако не се лъжа, пачули-то беше една от другите съставки
Да пачули и бергамот. Но аз основно знам, че е заради мъха. От него се получава специфичния дъх на леко гнило. Е, не в лош смисъл де.

# 130
  • Мнения: 36 163
някой път е точно е лош  Sick

# 131
  • Мнения: 233
Здравейте, момичета! Ще се намеся в темата ви, с една молба - искам да поръчам от ягодката  http://us.strawberrynet.com/valentineProduct.aspx  два парфюма за баща ми и и мъжа ми
за мъжа ти бих ти препоръчала 2 парфюма на Армани: Emporio Armani Night for him(черната опаковка) и Emporio He (сребърната опаковка):

за баща ти - L'Instant - Guerlain

# 132
  • Мнения: X
А намаленията в Ягодката за Деня на влюбените са вече факт Mr. Green

 CryНито един няма от моя дълъг списък.Чак се ядосах на това валентинско намаление. #Cussing out
Много се чудя за Кристобал.
По принцип не обичам подправкови, но по описание ми харесва.  Thinking
Има ли го някъде в СОфия да подуша?

Карен,не го поръчвай на сляпо.Ако Бубанка ти изпрати пробичка или поне да го пробваш е идеално.
Аз също като теб се бях запалила много по него,след като четох възторжени отзиви.Добре че ми изпратиха пробичка,да мога да го нося един-два дни.Тогава най-добре се преценява парфюма.Хубав е,траен е,но тази мъжка нотка в него ми избоде обонянието.Кристобала ми харесва след 2-3 дни,когато е престоял на някоя дреха.Тогава тази мъжка нотка се е сляла с другите съставки и не я усещам.За мен това е парфюм за жена-кариеристка.Еманципирана и властна.На такава жена този парфюм би и подхождал страхотно.
А пък ако си спомням правилно в една тема ти беше споделила(ако греша,поправи ме),че един от най-любимите парфюми ти е Интуицията на Ести.(На мен също Heart Eyes)А той е от цветните парфюми.За това си мисля,че може да не ти допадне Баленсиадата.Може и да греша.Но предложението на Бубанка е най-добрия вариант в случая.

# 133
  • Мнения: X
Nik`s mom ,Бульовче е ударила десетката с нейните предложения. Peace
Приеми съвета и,предложението и е много точно.Арманито за млад мъж,а Герлиана за по-възрастен.

# 134
  • Мнения: 1 243
shushi7777, забелязах , че имаме мн сходен вкус към парфюмите, всички, които харесваш и на мен са ми любими, включително така мразения Ангел и Демон на Живанши. Та - Хипнотичната отрова мислиш ли, че би ми харесала. Т.е. на теб харесва ли ти? Mr. Green Или пък първата Отрова? Whistling
 Hug


Мии май ме пообърка   Sick  Joy
Отровата на Dior не ми допада
Хипнозата на Lancome ми хареса като мирис , но на моята кожа не беше много трайна
Друга отрова не съм ползвала  Whistling  Joy
Не знаех , че Ангел и Демон е мразен  Shocked

ПП Моника Беллучи ми е еталон за чар,женственост и красота  Wink

Не съм те объркала Wink И в трите теми за парфюмите забелязах пълно сходство. Точно затова те питах за Отровите, защото никоя от тях не съм душила, а ми препоръчаха да пробвам Хипнотичната, понеже търсих нещо с горчив бадем.
Хипноуз-а на Ланком си е хубав парфюм, но е траен, когато е ЕДП или по-скоро еликсир.
А за Ангел и Демон бъди сигурна , че 90 % от пишещите в темите за парфюмите, не го харесват, да не кажа се  Sick Трябва да направим анкета Joy

П.С. М. Белучи е съвършената женска визия за мен...Ехх, Малена , Малена... Whistling

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт