Кога посетихте гинекологът?

  • 1 745
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 900
В 8г.с.,  Peace

# 31
  • софия
  • Мнения: 257
Срещнах го 4 седмици преди термина Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 2 967
Запознахме се, когато бях в 4-я месец и ме наблюдаваше до края на бременността.


И за горе-долу така, май беше към 6 -ти месец.

# 33
  • София
  • Мнения: 672
Аз също си следих бременноста при "моята" гинеколожка на която имам пълно доверие, но за съжаление и тя вече не изражда, та в началото на 7я месец отидох с всички изследвания на частно при д-рката с която се уговорихме за раждането. Общо при нея ходих 3-4 пъти!

# 34
Аз се срещнах три седмици преди да родя и тя първо ми отказа....после ме прие ,но по-добре не рискувяй.Ако не може да те следи поне и се представи и говори с избрания лекар по-раничко.

# 35
  • Мнения: 48
Аз за сега не мисля да търся лекар и да се угаварям с някой. Когато му дойде времето, живот и здраве, отивам в болницата и който е на смяна. Всичко е въпрос на късмет и природа. Не мисля, че ако се уговоря с някой или си платя, ще родя по-лесно.... Поне за сега така мисля, но има още доста време до термина ми. Дано всичко върви така добре, както до момента.  newsm10 . УСПЕХ миличка  newsm10

# 36
  • Мнения: 728
В 5 г.с. тя си ми водеше и консултациите, хареса ми как работи и че ми обръща внимание и реших да си раждам при нея Grinning

# 37
  • София
  • Мнения: 408
По принцип е добре да се срещнеш с него 30-40 дни преди термина.
Аз уж си избрах доктор, бях при него на пред родилна консултация 1 месец преди термина, на па стечение на обстоятелствата родих при друг с който се запознах 2 седмици преди раждането. Всичко е БОЖА работа  Peace УСПЕХ

# 38
  • Мнения: 64
Не знам защо си решила, че трябва да раждаш при определен лекар. Аз родих при екипа, който беше на смяна и съм доволна. А и ако нямаш проблеми доктора не върши никаква работа. Но все пак като си решила, смятам че ще е добре поне 1 месец по-рано, за да се запознае с анамнезата на бременността ти.

Общи условия

Активация на акаунт