"Дневникът 34" - една година заедно

  • 12 627
  • 299
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте пак, Дневничета!
Дотук съм почти режимна , следобяд обаче вместо зеленчуци хапнах ябълки , защото зеленчук не ми се ядеше. И кафе. Нещо много водата не ми върви/тя обикновено ми върви след като пия алкохол на другия ден Joy ooooh!/ а сега дали съм изпила и един литър. За вечеря мисля нещо като сирене в гюведже да си спретна в микровълновата /и то не ми е по режима, но ще го преживея някакси/
Бомбе, режима ти много хубав - да взема и аз на него да мина  Laughing Много добре изглеждаш на аватара и не ми изглеждаш да имаш нужда от диети.  Peace
Аз засега ще отлитам , после ще кацна пак, приятна вечер на всички Hug Hug Hug

# 226
  • Мнения: 10 758
Лиде, 20 кила трябва да сваля, мило Cry
Но и 15 да са, няма да ги върна Mr. Green

# 227
  • София
  • Мнения: 1 950
Успех, Бомбеnewsm10 но наистина и на другите снимки не ти личат толкова много килограми да имашза сваляне.
Аз даже 30 кг трябва да ги боря , но се надявам поне 20 да ги  разкарам , а останалите чак тогава ще ги мисля - засега ми се струват "мисия невъзможна". Ти сигурно си висока, а аз съм 163 и даже и 60 кг са ми страшно много , ама стига съм се жалила - никой не ме е хранил насила - с кеф съм си ги трупала, сега с мъка ще ги махам.

# 228
  • Мнения: 6 958
Здравейте момичета 2 успешен ден на банани карам, че килата много на горе и апетита на макс увеличен  Mr. Green

Крейзи тикве скоро ще влезнеш в релси и аз едвам ходя, всичко ми е тясно  Sick

Вемби супер режим   bouquet

Лиде ще ги свалиш килцата, само постоянство  Heart Eyes

Мими@ави каква точно ти е диетата  newsm78

Скорпе как си?  Heart Eyes ?И вие ми липсвате  Heart Eyes

Игуанка, Шоки
   bouquet

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 19:47 от Миранди

# 229
  • Мнения: 3 050
миранди, тъкмо ще кажеш дали има ефект само на банани, защото те са доста по-различни от ябълките(вкусни и по-калорийни) Hug успех ти желая! Hug
ним,валерия-не се дънете Hug Crazy
черпя вечерно с прясно млекце-беее(като овца)  Joy Joy

# 230
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Игуанка тенк ю за пържолката  Mr. Green,...тоест млекцето Joy.
Миранди сподели дали има ефект от банановата диетка плийз Party
Аз съм в отбора на 10-те излишни килограми,но и на 15 ще съм доволна CrazyС кой трябва да се състезавам,а? newsm78

# 231
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Пак се на*рах, тъпо ми е нещо Cry Confused

закуска: кисело мляко с мед и смлени орехи и ленено семе
обяд: зелена салата с риба тон и зехтин; ябълка
вечеря (готви се): печена чушка с яйце и сирене; може би и чаша вино да поуспокоя нервата Crossing Arms

# 232
  • София
  • Мнения: 1 950
Игуанка тенк ю за пържолката  Mr. Green,...тоест млекцето Joy.
Миранди сподели дали има ефект от банановата диетка плийз Party
Аз съм в отбора на 10-те излишни килограми,но и на 15 ще съм доволна CrazyС кой трябва да се състезавам,а? newsm78
С мен се състезавай , но още отсега май ме биеш аз имам двойно да свалям. Но тоя път няма да се отказвам , ще съм тъп но упорит и ще ги сритам ако трябва и цяла година ще се мъча , но ще ги махна - писнаха ми!  Миранди  Hug нали така ,миличка, никакво предаване! Peace

# 233
  • Мнения: 10 758
Успех, Бомбеnewsm10 но наистина и на другите снимки не ти личат толкова много килограми да имашза сваляне.
Аз даже 30 кг трябва да ги боря , но се надявам поне 20 да ги  разкарам , а останалите чак тогава ще ги мисля - засега ми се струват "мисия невъзможна". Ти сигурно си висока, а аз съм 163 и даже и 60 кг са ми страшно много , ама стига съм се жалила - никой не ме е хранил насила - с кеф съм си ги трупала, сега с мъка ще ги махам.
172 съм.
А килата за момента са 76.

# 234
  • София
  • Мнения: 1 950
А 80 кг разпределени върху 163см  Mr. Green

# 235
  • Мнения: 10 758
А 80 кг разпределени върху 163см  Mr. Green
Ако са повече от към цици, горе долу Joy

# 236
  • Мнения: 1 254
Чоки, благодарско за линковете и разясненията. Като парички, излиза същото като шейковете, но може да е по-вкусно. Ще ги имам предвид
Скорпе, сега гледах табличката с теб сме в една графа с килограмите, а дано тая седмица си ги стигнем  Peace
Бомбе, хубав бюст -правиш ли упражнения за него?! Мойте май имат нужда  newsm78
Вале и аз имам 10-на излишни кила  Hug
Отчет за днес:
закуска: 4 лъжички телешко варено от това на детето  Wink
2ра зак: 1 банан
обяд: шейк кайсия
следобед: черно кафе
вечеря: салата зеле и моркови+домати и краставици, 1 купичка телешко варено, парче сирене
вода: около 2л
Спорт: 3 ч ходене пеш Flutter
доволна съм Hug

# 237
  • Мнения: 10 758

Бомбе, хубав бюст -правиш ли упражнения за него?! Мойте май имат нужда  newsm78

Да, всяка вечер мъжо ми ги мачка Joy

# 238
  • Мнения: 936
Бомбе, ве4ер мъжът ти само ти мачка бомбите ли? Не правите лиупражнения за вътрешната част на бедрата?
Каприсче, по какъв повод направи 3 часа разходка? С малкия с количката ли?
Миранди, мнооого работиш! Няма ли как да ни наглеждаш през деня?
Тиквичке, браво за изпита!
Чоки, защо ти е криво? Гуш Hug.
Аз съм се заредила пред компа със салата, бира и ядене. Салатата вклчва спанак, цвекло, морков, чесън и сиренце. Яденето ми е печени чушки с извара, мммммммммм. Потекоха ли ви лигите? Все още удържам фронта и не съм яла като за световно.

# 239
  • Мнения: 15 712
здравейте дневничета  Hug

lideto70 - предлагам да си организираме един шопинг март месец - дано до тогава старите дрехи да са ни вече големи и да ни трябват нови  Praynig

MissCaprice - браво на теб за днес  Hug Hug Hug

crazy_tikva, mimi@aviHug Hug Hug - и аз не съм вярвала, че с диета и правилно хранене  човек може да има толкова енергия  newsm44


Бомбе, хубав бюст -правиш ли упражнения за него?! Мойте май имат нужда  newsm78

Да, всяка вечер мъжо ми ги мачка Joy


на бившият ми шеф жена му все се хвалеше, че ходела на масажи за стягане на бюста - и все се чудех мъжа й не й ли ги мачка достатъчно та дава пари да й ги мачка някой  Joy Joy Joy

ето режима ми от днес

закуска - фреш + чай + мляко с нес

обяд - голяма салата със сирене

следобяд - 2 плодови кисели млека

вечеря - НЕ  Naughty

вода - около 1.5 л.

днес съм отличничкааааа   newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт