"Дневникът 34" - една година заедно

  • 12 617
  • 299
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 10 758
Бомбе, ве4ер мъжът ти само ти мачка бомбите ли? Не правите лиупражнения за вътрешната част на бедрата?

Вътрешна, външна, бицепс, трицепс, ханш....абе квото се сетиш... Joy

# 241
  • София
  • Мнения: 1 950
А 80 кг разпределени върху 163см  Mr. Green
Ако са повече от към цици, горе долу Joy
Там най-малко , на корема най много Sick
Тедъ , наздраве аз си пийвам винце, иначе хапнах диетично - броколи с извара и яйце в микровълновата , но не го изядох - не стана вкусно нещо. Ама компенсирам с вино.
vembi ще пазаруваме няма начин с новите фигури - нови дрешки.
La Bomba , ама вие направо съчетавате фитнес, масаж и удоволствие - ето това се вика 3в1

# 242
  • Мнения: 10 758

La Bomba , ама вие направо съчетавате фитнес, масаж и удоволствие - ето това се вика 3в1
Blush

Аз на вечеря хапнах едно кюфте с 1 бонус.

# 243
  • Мнения: 3 050
                                                                   Добро утро Hug

За закуска съм приготвила кафе, сок от кайсии и сок от череши  bouquet
Да ви е вкусно.  Peace
Гледам вчера много хора са били диетични и са се справили много добре-браво  bouquet
Аз едвам си удържам любопитството, но си обещах че няма да се качвам сега на кантара.
Днес да мине изпита и ще ми остане само още един-след сесията ще си почина многооо хубаво Heart Eyes Mr. Green
За закуска ще си приготвя кафе(без захар, ама няма много прясно мляко та кафето е доста малко hahaha) и една препечена филийка с кашкавал.
шоколадче, какво има
Confused  Hug

# 244
  • Мнения: 268
Добро утро!
Мерси на ранобудното Игуанче за почерпката и успех на изпита!

Миранди, на Скарсдейл съм. Днес отчитам 0,500 гр. И на мен ми е любопитно за бананчетата.

Шоки, как е днес настроението? Хубав и усмихнат ден ти желая Hug

Лиде, включете ме и мен в състезанието. Аз реално имам да боря още поне 20 кг. Висока съм 178 или 180 см. Всеки път различно ме мерят. Преди време бях стигнала 74 кг. и бях леко окръглена в ханша и бедрата., така че поне толкова искам и сега.

Бомбе, разгледах ти снимките! Много кефиш мацка!

Капризче, Вемби - хубаво меню от вчера. Браво на момиченцата!

Успешен ден на вички!  bouquet








# 245
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Здравейте симпатяги!Гледам много от вас са стриктни,което е супер.За днес още не съм си измислила менюто,но тепърва ще пийвам кафенце така че имам време Wink
Игуанка мерси за почерпките,много е приятно като отвориш дневника да има това-онова за ободряване Peace Crazy
Лидето,готово бе,с теб съм Hug
Мис Каприз супер ти е било вчера менюто и режима bowuu
Бомбе и ти си почти като мен-173см/75кг Crazy
Вемби Hug
Айде лек ден и умната  bouquet

# 246
  • Мнения: 15 623
добро утро момичета  Hug Hug Hug

Шоки - какво става бе душко недей така - кажи, ако може да ти помогнеме с нещо  Heart Eyes Hug  bouquet

iguanka - благодаря за кафенцето   bouquet

lideto70 - вярвай ми нямам търпение да дойде този момент  smile3508

Миранди, valeria81 - на вас много  Hug Hug Hug Hug Hug Hug

аз за сега мога да отчета само фреша + чая и да се оплача, че още нямам кантар  smile3518 - така и не намерих време да си купя  newsm45

# 247
  • Мнения: 1 254
Добро утро прекасни дами!
Много съм доволна, че разкарах кафето, мисля си че от части то ми остъргваше така стомаха и огладнявах зверски. Явно номера е да си напълня корема с нещо топло
То аз съм така-на периоди-ту много стриктна, ту не
4-ти успешен ден на шейк. Кантарчето отчете 66,6 (-3кг) само 700гр до линийката ми. smile3533 Те 2 от тези кг бяха плаващи, но ми се струва че много скоростно смъквам, дано се поуспокоят малко нещата близките дни, че после не искам кг обратно с лихвите. Мисля до 65 да ги докарам и после сигурно ще задържам.
Сега като пиша и си мисля колко ли работи съм яла, че така бързо се топят сега при условие, че не гладувам.

За бананите-хич не се подлъгвайте, за да не наддавате трябва да ядете максимум по 4 бр на ден!
Иле, успех на изпита.
чоки, пооправи ли се настроението? Hug
Вемби, много оскъдно меню. Ти по принцип така ли хапваш или си на режим? Смятам скоро да направя тези броколи, за които казваш
Лиде, Пипи, Вале, щом имате воля момичета колкото и кг да имате ще ги разкарате. Нали за това сме тук да се окуражаваме!

# 248
  • Мнения: 10 758

Добро утро, прекрасни Hug Heart Eyes
Споделям кафето си с вас Hug

# 249
  • Мнения: 1 130
УаУУУУУУУ, Боме, върхарско ти е кайвенцето, пу за мен татуировката на д---то  Crazy Crazy Crazy

# 250
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Дневничета! Чак сега имам време да се включа.
Иле,  Hug мерси за вкусните почерпки и успех на изпита! Peace
Бобме , а твоето кафе е просто невероятно  newsm62
Поздравявам всички момичета с минуси  smile3501 , аз днес нямам такъв smile3516, а уж бях решила да го подминавам кантара няколко дни защо ли го възкачих днес  newsm78
Успешен ден ви желая и много минус!

# 251
  • Мнения: 268
Здравейте отново!
След малко излизам в почивка да си пия кафенцето и да видя в аптеката какво става с моите шейкчета.

Къде остана Джедирчето? Скътава в Дюкянската тема сигурно Wink
Ако се появи тия дни искам да я питам: Джедирка, преди време беше споменала, че имаш книжката със Скарсдейл - диетата. Аз също я имам и от години се каня да пробвам някоя и от другите диети предложени там. Самия автор уверява, че са ефикасни. Ти пробвала ли си някоя от другите 34 диети?
А и въобще някой пробвал ли ги е?

Капризче, браво за резултатите! Съвсем ме нави за шейкчетата!

Момичета да питам още нещо.
Утре за вечеря към месцето имам Фасул, спанак или зелени чушки. Не ми се яде нито едното. Ядат ми се задушени броколи и брюкселско зеле. Броколите знам че са с 0% въглехидрати, но може ли някой да ми каже за брюкселското зеле. Никъде из разните таблици не успях да открия. Трябва ми зеленчук с не повече от 5% въгл. на 100 гр.

Айде отивам да лоча кафе и после пак ще дойда Heart Eyes

# 252
  • Мнения: 958
mimi@avi,тук съм,тук съм и чета редовно,но не пиша  Mr. Green
Имам книгата,да и съм чела за останалите диети,но съм правила само Скарсдейл,защото,ако ти е направило впечатление с другите диети се яде много по-малко,а се обещават много по-малко свалени кг  newsm78 И понеже за мен Скарсдейл е супер ефективна диета не ми допадна идеята да карам цял ден на овесени ядки,да речем,а да свалям о-малко,отколкото с едно чудесно,разнообразно меню,каквото е това в диетата на Скарсдейл.В момента,между другото,на 3-та фаза на Дюкан се храня с менютата от Скарсдейл и ми е много добре,за спанака аз си го правя на салата,суров,но не виждам причина да не го замениш със зелена салата,щом не ти харесва,а салата от печени чушки също не езле thumbsup Важното е,че се яде,вече ми се ще да си създам трайни навици по отношение на храненето,още не мога да кажа,че съм успяла,защото от време на време правя някакви мешавици,Дюкан разрешава две гала вечери седмично и като се обади дебеланата в мен го пиша гала вечеря,но знам,че не е редно,понеже съзнавам чудесно откъде тръгнах и че не искам да се връщам,така че ще внимавам с галите и ще наблягам на менютата от Скарсдейл, Praynig
Малко днес ми е тъпо,затова не пиша много,един поздрав за всички ви,обичам ви Цък Hug

# 253
  • Мнения: 1 384
Добро утро, милички   bouquet

Аз сега станах с ужасно главоболие, нещо ми е криво и здухано( причина- неизвестна)  Tired

Сърбам си кафето, любезно сервирано от iguanka и La Bomba  Hug Heart Eyes

iguanka, стискаме палци, миличка, макар че не се съмнявам,  че ще се справиш блестящо, както обикновено   bouquet

Chocolata
душице, предолагам, че няма как да ти помогнем, но поне една виртуална  Hug и се надявам днес усмивката да се е върнала на лъчезаното ти лице  Praynig Heart Eyes

vembi, mimi@avi, MissCaprice,valeria81, бмного сте режимни бре девойки, само така  Wink Браво   bouquet

lideto70, Scorpi, La Bomba, Миранди,   bouquet  bouquet  bouquet

jedira
, мерси зая поздрава  Hug И не те искам унила, я една голяма  Mr. Green Grinning

Да ви се похваля, че вчера не ядох повече, макар че в 11 часа вече бях като мечка стръвница, но удържах и в 1 часа си бях вече в леглото  Mr. Green


Хубав ден, милички,   bouquet  аз отивам да чета  Sick

# 254
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Добър ден, принцеси! Днес станах късничко, сънувах кошмари и почти не съм спала. За сметка на това се чувствам по-добре от вчера, няма по-хубаво нещо от това да вляза във форума и да видя колко от вас са се сетили да ми напишат по една топла думичка Heart Eyes Благодаря ви много! джедира, много готин поздрав, развесели ме  bouquet

Бомбе, така ли се сервира вече кафе, та да знам и аз така да правя Mr. Green Благодарим, значи.

Иле, ти си супер, въобще не се и съмнявам, че ще ти мине леко изпита Hug

мими ави, броколите (сурови) имат 6гр въглехидрати за 100гр, от които 2гр са фибри. Брюкселското зеле (сурово, за 100гр) е с 9гр въглехидрати, от които 4гр фибри  bouquet

вемби, замервай се от време на време със шивашки метър, кога ще ти пристигне кантара? Heart Eyes

Каприсче, честито, ти направо с олимпийска скорост си догонваш линийката Mr. Green Ха, все така да тъ върви Peace

Тикве, то от глад човек се сдухва Mr. Green Дано ти стане по-добре Hug

Скорпе, вале Hug

Общи условия

Активация на акаунт