LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 46

  • 74 256
  • 2 145
  •   1
Отговори
# 60
  • Varna
  • Мнения: 503
pepi7096,
 кой номер е панталона?

# 61
  • София
  • Мнения: 1 740
450 марш на митницата  да 4акаме отзиви откога е колета и колко са колетите Mr. Green
Вън е ужасна мъгла, не мога да разкарвам бебето в нея  Cry Мъжа ми ще го вземе следобяд и ще пиша. Казах му да провери дали пък случайно няма още  Laughing

моля за помощ
Ето какво са ми пратили за поръчката от 08.12
Hi,
Your parcel has been shpped on December 11th through parcel n° 344 7029277. Thank you got get in touch with the post office for knowing i f the parcel is awaiting delivery and in case they have not received it, confirm your instructions.
Дали този номер е номер на колета с който мога да го търся на пощата?

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 09:54 от 450

# 62
  • Русе
  • Мнения: 7 794
450,   bouquet
Успокои ме.

# 63
  • Мнения: 1 666
Значи вместо тук в темата, първо обявяваме несполучливите придобивки в сайта от първия постинг, така ли?! Ще пускам 2 чифта мъжки дънки, които само ми заемат място в гардероба от есента, 1 дамски дънки и форумската дънкова пола.

Кой номер са дънките и полата? и може ли линкове?

дънкова пола размер 40, не носена, с етикет
дамски дънки размер 40 от поръчката ми от 08.01. за 8 евро
мъжки дънки - размер 42, приблизително 32 размер за дънки, в цвят dirty brosse и stone brosse, купувани са по 9,90 евро, ще им искам по 16лв, обличани 2-3 пъти на есен и после мъжа ми направи шкембенце и сега за пролетта ще са му малки.

по-късно мога да пусна и реални снимки, но сега зареждам батериите на фотото

# 64
  • Мнения: 1 140
За всички, които се заинтересуваха - размери ще дам довечера, че сега съм на работа, а не се сетих да ги меря вчера. Иначе и трите неща са 46 по френската, според мен 50-52 по българската номерация.

# 65
  • Мнения: 1 756
450 марш на митницата  да 4акаме отзиви откога е колета и колко са колетите Mr. Green
Вън е ужасна мъгла, не мога да разкарвам бебето в нея  Cry Мъжа ми ще го вземе следобяд и ще пиша. Казах му да провери дали пък случайно няма още  Laughing

моля за помощ
Ето какво са ми пратили за поръчката от 08.12
Hi,
Your parcel has been shpped on December 11th through parcel n° 344 7029277. Thank you got get in touch with the post office for knowing i f the parcel is awaiting delivery and in case they have not received it, confirm your instructions.
Дали този номер е номер на колета с който мога да го търся на пощата?

Обади се веднага на онзи тел , където са самите колети
аз 4акам от 05 и 06.12 и нямам отговор оюе кой е номера на колета ми
Успех

# 66
  • София
  • Мнения: 3 664
Ако днес някой ходи до митница, и има възможност да надникне при колетите, нека сподели ако има такива Hug
Изчака ми се чакалото с моята пратка от 12.12.

# 67
  • София
  • Мнения: 938
И един дилетантски въпрос - само по един код ли може да се ползва на поръчка или по няколко?

# 68
  • София
  • Мнения: 1 740
Обади се веднага на онзи тел , където са самите колети
аз 4акам от 05 и 06.12 и нямам отговор оюе кой е номера на колета ми
Успех
И кой е оня телефон? и това на митницата ли е? Не може ли мъжа ми като отиде да пита по този номер? И това действително ли е номера на колета по който може да се търси?
И един дилетантски въпрос - само по един код ли може да се ползва на поръчка или по няколко?
само по един  Peace

# 69
  • Варна
  • Мнения: 5 533
 mkp, само по един код може да се използва.
Да се пиша и аз в темата, че започнахте да ми липсвате. Hug

# 70
  • Мнения: 3 219
Добро утро и от мен, хубава и успешна седмица Hug

# 71
  • Мнения: 566
Честита нова тема, пожелавам на всички които чакаме колети да се похвалим скоро с придобивките
Боже 4 страници, кога ги исписахте бе мацки
Искам да питам ако някои има панталонче 94 размер ако може да измери крачола колко сант е.

# 72
  • Мнения: 116
някой дали си е поръчвал от детските неща ,че съм си харесала детска пухенка 174 а аз съм 175

# 73
  • Мнения: 2 577
някой дали си е поръчвал от детските неща ,че съм си харесала детска пухенка 174 а аз съм 175
зависи - би трябвало да ти стане
ама аз съм си поръчвала пуловер детски 168, а съм 164 и ми се оказа голям - по-скоро доста широк, сега чакам 162 - ще видим

# 74
  • Добрич
  • Мнения: 207
И аз в новата тема, дано да завалят колети тази седмица.
Честит празник мили мами!
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт