Къса или дълга коса?

  • 19 201
  • 149
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 118
И за мен дългата коса след определени години състарява. Средната или къса дължина са много по-стилни. Аз сега съм с дълга, но определено повече се харесвам с много къса. При мен е на периоди, няколко години с дълга, после с къса и така.....

# 121
  • Мнения: 4 371
И аз се вдъхнових, Андо.  Laughing И заигра ножицата.
Не губя надежда да докарам френския шик.  Joy


И при мене заигра, ужас! Mr. Green
Какво направихте, бе Laughing
Снимки, снимки!!! Вземете пример от Ла Бомбата Whistling

# 122
  • Мнения: 10 758
И аз се вдъхнових, Андо.  Laughing И заигра ножицата.
Не губя надежда да докарам френския шик.  Joy


И при мене заигра, ужас! Mr. Green
Какво направихте, бе Laughing
Снимки, снимки!!! Вземете пример от Ла Бомбата Whistling
Mr. Green

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
И аз се вдъхнових, Андо.  Laughing И заигра ножицата.
Не губя надежда да докарам френския шик.  Joy


И при мене заигра, ужас! Mr. Green
Какво направихте, бе Laughing
Снимки, снимки!!! Вземете пример от Ла Бомбата Whistling
Mr. Green

Това на аватара - ти ли си ?
Не мога да те позная - но определено по-добре сравнение с червеното. Според моя вкус. И като дължина е супер и като форма!
Аз преди няколко дена пак се подстригвах. Косата ми вече е по-скоро къса, отколкото дълга - щом не мога да я вържа дори....
Нямам  фото обаче.

# 124
  • Мнения: 10 758


Това на аватара - ти ли си ?
Не мога да те позная - но определено по-добре сравнение с червеното. Според моя вкус. И като дължина е супер и като форма!
Аз преди няколко дена пак се подстригвах. Косата ми вече е по-скоро къса, отколкото дълга - щом не мога да я вържа дори....
Нямам  фото обаче.
Не можеш да ме познаеш, щот съм с фотошоп.
косата не е моя, но лятото се постригах така.Сега е малко по-дълга.В момента съм с червено и черно.От края на пролетта ще го махам постепенно туй червено.

# 125
  • Sofia
  • Мнения: 4 222


Това на аватара - ти ли си ?
Не мога да те позная - но определено по-добре сравнение с червеното. Според моя вкус. И като дължина е супер и като форма!
Аз преди няколко дена пак се подстригвах. Косата ми вече е по-скоро къса, отколкото дълга - щом не мога да я вържа дори....
Нямам  фото обаче.
Не можеш да ме познаеш, щот съм с фотошоп.
косата не е моя, но лятото се постригах така.Сега е малко по-дълга.В момента съм с червено и черно.От края на пролетта ще го махам постепенно туй червено.

Глей я ква е самокритична  Laughing
Не е заради фотошопа, а заради прическата!
Направи си я такава, отива ти много, русо също ти ходи. За червеното имам резерви големи.

# 126
  • Мнения: 10 758


Глей я ква е самокритична  Laughing
Не е заради фотошопа, а заради прическата!
Направи си я такава, отива ти много, русо също ти ходи. За червеното имам резерви големи.
Ах, какви стееееее...и двете с Дуци Mr. Green

# 127
  • Мнения: 336
Дългата коса, хъммммм, никога не ми е допадала. Трудна за поддържане, пречи, не отива на всеки, особено когато косъмът е тънък, косата натежава заради дължината и се получава около скалпа без обем, а надолу бурен цъфтеж, бухналост и от сорта. Затова съм привърженик на средната и къса дължина - лесни за поддръжка, косата не се изтощава, не цъфти, не пречи, въобще практична работа.

# 128
  • Варна
  • Мнения: 94
Като чета вашите мнения още повече се ядосвам, че си одрязах косата, но аз съм много импулсивна и както се борех един ден с нея реших: Ще я режа. И какво днес ще се изям с пърцалите, но какво да се прави ще чакам да порасне. Нищо друго не ми остава #Puppy dog

# 129
  • Мнения: 14 491
Като чета вашите мнения още повече се ядосвам, че си одрязах косата, но аз съм много импулсивна и както се борех един ден с нея реших: Ще я режа. И какво днес ще се изям с пърцалите, но какво да се прави ще чакам да порасне. Нищо друго не ми остава #Puppy dog

ако си си задал вярно пола при регистрацията във форума не виждам що се кахъриш...не разбра ли че за да си женствен трябва да си с дълга коса, или ти това целиш  Whistling

# 130
  • Мнения: 880
в крайна сметка от тази тема стигнах до следния извод: след като всички се харесват с дълги коси, значи нямат добър фризьор, който да ги подстриже по-късо и да им стои страхотно. иначе не мога да си го обясня - най-малкото дългата коса след 30 годишна възраст състарява

Бъдете щедри.Дайте ни координати на вашите фризьори.Нека и ние се видим в пълния си блясък. Laughing

# 131
  • Мнения: 14 491
хич не съм стисната да знайш Mr. Green
едната фризьорка, която ме е правила сууупер с къса коса е малина. по-старите софиянци я знаят, тя е била (а може и още да е) фризьор на силвия кацарова (дано не бъркам само, че хич не помня такива подробности) последно имаше ателие до южния парк.
а другият е най-добрия фризьор в българия в момента, намери си го сама Wink

# 132
  • София
  • Мнения: 7 800
иначе не мога да си го обясня - най-малкото дългата коса след 30 годишна възраст състарява[/b]

Аз хич не се чувствам състарена, даже напротив.  Mr. Green

# 133
  • Мнения: 14 491
иначе не мога да си го обясня - най-малкото дългата коса след 30 годишна възраст състарява[/b]

Аз хич не се чувствам състарена, даже напротив.  Mr. Green

айде сега, ти нямаш 30 години, недей лъга Wink

# 134
  • София
  • Мнения: 7 800
иначе не мога да си го обясня - най-малкото дългата коса след 30 годишна възраст състарява[/b]

Аз хич не се чувствам състарена, даже напротив.  Mr. Green

айде сега, ти нямаш 30 години, недей лъга Wink

Нямам аз, защото от 30г. нагоре взех да ги изваждам.  Party

Общи условия

Активация на акаунт