Къде в Бургас (7) ...

  • 64 048
  • 665
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 577
sisi_f , аз съм много доволна от Надеждица, но в неделя май не работи, нямам представа обаче дали с предварителна уговорка няма да ти запише час и да те приеме  Wink /тъкмо и аз ще се вредя, че само този ден ми е по-свободен  Confused/. Може да пробваш, звънни й я питай
Ще ти пусна на ЛС телефона й ако искаш

# 646
  • Мнения: 1 893
Цената на кукления театър е 3 лв. и за деца и за възрастни.

Знаете ли дали Сано предлагат и препарати за миялни машини?

# 647
  • Бургас
  • Мнения: 258
sisi_f , аз съм много доволна от Надеждица, но в неделя май не работи, нямам представа обаче дали с предварителна уговорка няма да ти запише час и да те приеме  Wink /тъкмо и аз ще се вредя, че само този ден ми е по-свободен  Confused/. Може да пробваш, звънни й я питай
Ще ти пусна на ЛС телефона й ако искаш

Мерси, Amelia. Искам,давай. Дано се съгласи. Hug

# 648
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Малко не е по темата ама да кажа и тук:
Направих си регистрация и си поръчах от сайта на Промод разни неща и тъй като доставката е доста скъпа 30 евро, но ако поръчаш до 15 дена след това е безплатна, който си хареса нещо да казва да му поръчвам. Така ще си имаме безплатна доставка за Бургас. Има и отделна темичка тук във форума на който му се чете и иска да задава въпроси, а и аз съм насреща.

# 649
  • Мнения: 1 111
 Шушонче, мерси!Обаче аз дрехи без да пробвам не купувам. Peace

# 650
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Малко не е по темата ама да кажа и тук:
Направих си регистрация и си поръчах от сайта на Промод разни неща и тъй като доставката е доста скъпа 30 евро, но ако поръчаш до 15 дена след това е безплатна, който си хареса нещо да казва да му поръчвам. Така ще си имаме безплатна доставка за Бургас. Има и отделна темичка тук във форума на който му се чете и иска да задава въпроси, а и аз съм насреща.


Ще разгледам и там, не че досега не съм се заглеждала де.  Mr. Green
Ако харесам нещо, ще пиша!

# 651
  • Мнения: 738
Аааа никакъв Промод Naughty Редута ми стига Crazy ooooh!

# 652
  • у нас
  • Мнения: 5 726
Аааа никакъв Промод Naughty Редута ми стига Crazy ooooh!
   

Joy Joy и на мен  Wink

# 653
  • Бургас
  • Мнения: 6 356
На мен пък все не ми стига   newsm12 ,почвам да разглеждам  Crazy

# 654
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аааа никакъв Промод Naughty Редута ми стига Crazy ooooh!

А бе не стига...  Mr. Green  В Промод са по-хубави нещата, по-качествени!  Peace

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 15:01 от Мимита

# 655
  • Мнения: 652
Здравейте момичета.
Някой може ли да даде координати на един лекар-хомеопат, др.Вълков или Вълчев, ако не се лъжа кабинета му е в Славейков някъде. И въобще отзиви разни за него ако има...
Санимама, постановката на Житената питка не ти я препоръчвам. Някак странно са омесени много приказки и герои. Основната сюжетна линия е Работна Мецана, а после става невъобразима какафония. Имай предвид, че залата е хладничка. Ние бяхме в началото на декември, едва ли е по-различно сега. Все пак ако сте решили да ходите - няма лошо.

# 656
  • Мнения: 1 111
  Няма ли да пускаме нова тема?Тази набъбна и скоро ще и теглят ключа май. Thinking

# 657
  • у дома
  • Мнения: 965
От къде в Бургас мога да купя ел. възглавничка?

# 658
  • у нас
  • Мнения: 5 726
От къде в Бургас мога да купя ел. възглавничка?

тамън и аз това щях да питам, ама как ми взе думите от устата  Joy

# 659
  • Мнения: 1 701
Аааа никакъв Промод Naughty Редута ми стига Crazy ooooh!

А бе не стига...  Mr. Green  В Промод са по-хубави нещата, по-качествени!  Peace

Зарибявай ти ...
Разорихме се!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт