....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 3

  • 14 379
  • 263
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 411
Момичета,може да ме помислите за идиот,но просто не съм наясно с нещата.Сега съм пред цикъл и кожата ми е доста стегната естествено.Дали ще ме боли повече от нормалното,поради тази причина.Да не стане така,че в четвъртък докато ме татуират да вия като мечка стръвница от болка.
Мда...този период е много спорен LaughingЗа болката-не ме болеше повече,обаче шума от машинката така ме дразнеше...буквално откачих.За 40 минути ставах 4 пъти,изпуших значителен брой цигари и говорих с 3-ма различни човека по телефона...и тримата прекъснаха разговора по свое желание Crazyа принципно съм мило създание Mr. Green

# 211
  • Мнения: 448
MKT, честит рожден ден!
Много здраве, любов, пари и всичко по вода да ти върви  
bouquet

Аз съм си екстра GrinningНе ми пари вече и не ме боли.Започна да се бели горния слой на кожата, но то си е нормално.Мажа се с Мета-Верфен или нещо подобно беше.В листовката пише, че е за повърхностни рани с облекчаващо действие и вит. А.

За болката-не, не ме боля изобщо, въпреки че е по гръбнака.Честно казано се бях приготвила психически за ужасна болка и дори се смяхме с момчето, че съм разочарована, че няма такава.

Сега са наред брат ми и една приятелка да се татуират, то наистина си е заразно Mr. Green

# 212
  • Мнения: 10 758
Мда...този период е много спорен LaughingЗа болката-не ме болеше повече,обаче шума от машинката така ме дразнеше...буквално откачих.За 40 минути ставах 4 пъти,изпуших значителен брой цигари и говорих с 3-ма различни човека по телефона...и тримата прекъснаха разговора по свое желание Crazyа принципно съм мило създание Mr. Green
Joy Joy JoyПредставих си те на живо Joy

# 213
  • Мнения: 7 723
... то наистина си е заразно Mr. Green
А, добър ден!  ooooh!
На нас ли ни го казваш.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Вече имам идея за следващото си тату. Whistling

# 214
  • Мнения: 411
Тука ще се прожектира филма 1001 татуировки...да видим само, на коя от главните героини съпругът първи ще изтрещи...моят е на път Mr. GreenТакава шарена щели одма да ме глътнат на пазара на ония булки,белите с многото руж...по димитровден дето ги купуват/продават Crazy

# 215
  • Мнения: 803
Вече имам идея за следващото си тату. Whistling


A аз за следващите две Mr. Green
Едното, от които ще бъде факт на 01.03 Whistling ooooh! Crazy

# 216
  • Мнения: 7 723
...да видим само, на коя от главните героини съпругът първи ще изтрещи.......
Моя още има мегдан....мисля да се възползвам Whistling

Вече имам идея за следващото си тату. Whistling


A аз за следващите две Mr. Green
Едното, от които ще бъде факт на 01.03 Whistling ooooh! Crazy
Е що чак тогава? И къде? И кво? Място остана ли ти? newsm78 Hug

# 217
  • Мнения: 803
Руске, то остава по-малко от месец Simple Smile Не е чак толкова много време. Ще си правя един надпис ниско под пъпа. Това отсега знам, че ще бъде екстремно Rolling Eyes Ама Емо ми вика "Еее, ти толкова много си преживяла, сега за един дребен надпис няма да се плашиш!"  Mr. Green Та колко ми трябва на мен, за да прегърна идеята...А и той ми го нарисува на хартия и вече си го представям и тръпна в очакване. Crazy

# 218
  • Мнения: 229
Мерси zа пожеланиятя,момичета... Hug 
Kiss the rain,и аz искам текст,но не6то по голямо...абе цяло стихотворение искам....дори съм си иzбрала 6рифта и мястото... Peace Само zа стихотворението се двоумя Embarassed Проблема ми е,че искам да е на немски или в краен случай на английски....Веднага бих сложила не6то от Яворов,само да е преведен на немски PeaceРових се иz нета...ни6то не намирам Confused  А3 ли неzнам къде да търся newsm78 Ако някой има идеи да свирка Whistling

# 219
  • Мнения: 5 393
...да видим само, на коя от главните героини съпругът първи ще изтрещи...моят е на път Mr. Green

На моя преди малко му съобщих намерението си за 3та........не каза нито дума, само излезе навън Rolling Eyes ooooh! Joy

# 220
  • Мнения: 448
Снощи казах на моя, че след време като ми писне тази ще си направя още една на крака.Той прие идеята много добре, явно му хареса тази, която имам сега GrinningНищо чудно догодина по това време да си направя втора (ако издържа до тогава де)

# 221
  • Мнения: 1 091
Девойки, вече споделих, че съм се навила за първото си тату. Обаче много съм бъзлива...айде болката ще изтърпя, ама и за разни зарази ми се върти муха в главата Mr. GreenТо вярно, че в студията всичко трябва да е стерилно и т. н., ама все пак...Не съм много наясно, ама нали с една машинка се работи на много хора...иглите се сменят ама...Кой гарантира, че татуиста е съвестен и спазва всички хигиенни изисквания? ThinkingТакива мисли ме спохождат. Не ви ли е страх от зарази?

# 222
  • Мнения: 411
Машинката не влиза в контакт с  кожата и кръвоносната ти система.По голяма вероятност има да хванеш нещо,ако ръката ти е разранена и пипаш бравата на тоалетната в дискотеката CrazyВсе пак няма да си я правиш в затворническио студио.Нормалните татуисти в нормалните студия,стрерилизират всичко,защото те също са застрашени от зарази.

# 223
  • Мнения: 144
Момичета след 2 часа отивам и аз да се нашаркам  Laughing Кажете какво да пия за успокоение че като прочетох за цикъла а аз пия хапчета сега за да не ми дойде днес и още повече взех да се люлям от притеснение  Sad

# 224
  • Мнения: 803
Спокойно, не се шашкай Simple Smile Поеми си дълбоко въздух, не е страшно, обещавам Hug

Общи условия

Активация на акаунт