....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 3

  • 14 379
  • 263
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 478
А някой има ли някакво инфо за алергиите от татуировки?

# 226
  • Мнения: 411
Точно това обсъждахме с моя татуист при последната,защото аз съм с контактен дерматит,на места много обострен.До сега цвят не бях слагала и гледахме върху боите какво пише.Общо взето-нищо Confused,но не съм имала проблеми след 4 татуровки.Може да погледнеш из нета какво пише,или с някой доФтор да се консултираш.

# 227
  • Мнения: 437
Яяяяяяя.... ма то тук цял фен-клуб бре Simple Smile Как съм ви пропуснала Simple Smile
Аз от две години се заканвам, че ще отида пак... искам още естествено... но мъжо нещо се противи... Кога ли ще си взема шапката... и беж при Емо Simple Smile
Иначе, ей ме на Simple Smile http://render1.snapfish.com/render2/is=Yup6aQQ%7C%3Dup6RKKt%3Axx … %7C/of=50,465,443

Ебаси линка излезе...

А напоследък се зазяпвам ей по тази галериийка татуси Simple Smile http://tattoo.fani.ru/gallery/

# 228
  • Мнения: 10 758
Ооооо, Шушооооо Heart Eyes Hug
Суперска ти е Hug

# 229
  • Мнения: 437
фук-фук Simple Smile
мерси, маци Simple Smile  Hug Heart Eyes
И твойта е страхотна Simple Smile Разгледах те обстойно  smile3521
искам ощеееееее

# 230
  • Мнения: 144
Добър вечер на фен клубааааааа и аз да се включа вече в него  Simple Smile Татуто ми вече е факт и съм особено щастлива много красиво стана болката беше поносима и резултата е прекрасен. Емо е страхотен човек и професионалист! Снимки утре че още съм опакована  Simple Smile

# 231
  • Мнения: 779
Добър вечер на фен клубааааааа и аз да се включа вече в него  Simple Smile Татуто ми вече е факт и съм особено щастлива много красиво стана болката беше поносима и резултата е прекрасен. Емо е страхотен човек и професионалист! Снимки утре че още съм опакована  Simple Smile
ее супер,..кажи емо какво прави,..сега в кое студио ти прави татуировката,(..нали се помещаваше в 2),каква си избра,....къде е?!!??!4акам снимки..

# 232
  • Мнения: 7 723
Добър вечер на фен клубааааааа и аз да се включа вече в него  Simple Smile Татуто ми вече е факт и съм особено щастлива много красиво стана болката беше поносима и резултата е прекрасен. Емо е страхотен човек и професионалист! Снимки утре че още съм опакована  Simple Smile
Супер, много се радвам....нямам търпение за снимка Whistling Hug

Шушо, добре дошла и....супер ти е татуто... Crazy
Аз веме знам къде и още кво искам.... Whistling Wink

Девойки, вече споделих, че съм се навила за първото си тату. Обаче много съм бъзлива.......
Няма страшно, не бой се...
....всички материали са за еднократна употреба
и се отварят пред клиента... Wink
Аз също съм бъзлива и за тва пуснах Цомба преди мене-
да наблюдавам и да имам мегдан да се откажа... Whistling

Айде, не се замисляй, а бягай,
че да споделиш после... Hug

# 233
  • Мнения: 803
[ее супер,..кажи емо какво прави,..сега в кое студио ти прави татуировката,(..нали се помещаваше в 2),каква си избра,....къде е?!!??!4акам снимки..

В "Inky Dragon" работи в момента. На ул. Хаджи Димитър.

Калинчица, честитоооооо  bouquet Видя ли, че не е страшно! Чакам с нетърпение снимките Simple Smile

# 234
  • Мнения: 779
[ее супер,..кажи емо какво прави,..сега в кое студио ти прави татуировката,(..нали се помещаваше в 2),каква си избра,....къде е?!!??!4акам снимки..

В "Inky Dragon" работи в момента. На ул. Хаджи Димитър.

Калинчица, честитоооооо  bouquet Видя ли, че не е страшно! Чакам с нетърпение снимките Simple Smile
то всъ6тност второто е магазинза дрехи-по-ексцентри4ни,а не студио

# 235
  • Мнения: 803
Второто е готик магазин. Преди време там се помещаваше и студио, в което Емо татуираше (и мен ме е татурал там). Но после неговият колега (който през това време работеше на Хаджи Димитър) замина за Франция и така Емо се върна в Inky Dragon.

# 236
  • Мнения: 779
Второто е готик магазин. Преди време там се помещаваше и студио, в което Емо татуираше (и мен ме е татурал там). Но после неговият колега (който през това време работеше на Хаджи Димитър) замина за Франция и така Емо се върна в Inky Dragon.
мойта я прави в инки

# 237
  • Мнения: 144
Татуировката ми е това http://insomnias.ray9.net/gallery/displayimage.php?pid=521&fullsize=1 колибри но нарисувано от Емил и в други цветове  Grinning От дясно ниско на корема до триъгълника ми е  Simple Smile Kiss the rain наистина не е страшно даже вече мисля за втора  Laughing

# 238
  • Мнения: 803
Калинчица, аз на 1ви март съм пак при него - искам един надпис ниско под пъпа...Ама щом казваш, че не е страшно ти вярвам Simple Smile А какви цветове използва?

# 239
  • София
  • Мнения: 5 728
Айде и аз тук Mr. Green
Имам татос ит 4 г на кръста и все се каня да си направя още Mr. Green
Скоро ще Peace
Болка не съм усетила,все едно ме епилираха Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт