....за пиърсинга, татуто и още нещо....- 3

  • 14 381
  • 263
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 144
Калинчица, аз на 1ви март съм пак при него - искам един надпис ниско под пъпа...Ама щом казваш, че не е страшно ти вярвам Simple Smile А какви цветове използва?

Синьо, червено, бяло и оранжево. Стана много красива  Grinning Наистина мислех че там в областта на триъгълника ще ме боли много но всичко беше така все едно съм на кола маска  Laughing

# 241
  • Мнения: 10 758
Калинчица, аз на 1ви март съм пак при него - искам един надпис ниско под пъпа...Ама щом казваш, че не е страшно ти вярвам Simple Smile А какви цветове използва?

Синьо, червено, бяло и оранжево. Стана много красива  Grinning Наистина мислех че там в областта на триъгълника ще ме боли много но всичко беше така все едно съм на кола маска  Laughing
Ох, мен точно там ме боли най-много от колата Cry
А и имам две операции( секцио).

# 242
  • Мнения: 144
Калинчица, аз на 1ви март съм пак при него - искам един надпис ниско под пъпа...Ама щом казваш, че не е страшно ти вярвам Simple Smile А какви цветове използва?

Синьо, червено, бяло и оранжево. Стана много красива  Grinning Наистина мислех че там в областта на триъгълника ще ме боли много но всичко беше така все едно съм на кола маска  Laughing
Ох, мен точно там ме боли най-много от колата Cry
А и имам две операции( секцио).
И мен ме боли ама се търпи мислех че ще е по голяма болката. Гледам че ми се е запотило мястото където е увито татуто дали да не махна фолиото още сега или да чакам до утре както каза Емил  Rolling Eyes

# 243
  • Мнения: 10 758
До утре Shocked
На нас с Руска ни казаха след 2 часа да го махнем Thinking

# 244
  • Мнения: 411
И аз преспивам с фолио,да не си цапам парцалите.Винаги го махам на другия ден.

# 245
  • Мнения: 779
Калинчица, аз на 1ви март съм пак при него - искам един надпис ниско под пъпа...Ама щом казваш, че не е страшно ти вярвам Simple Smile А какви цветове използва?

Синьо, червено, бяло и оранжево. Стана много красива  Grinning Наистина мислех че там в областта на триъгълника ще ме боли много но всичко беше така все едно съм на кола маска  Laughing
Ох, мен точно там ме боли най-много от колата Cry
А и имам две операции( секцио).
И мен ме боли ама се търпи мислех че ще е по голяма болката. Гледам че ми се е запотило мястото където е увито татуто дали да не махна фолиото още сега или да чакам до утре както каза Емил  Rolling Eyes
не е много фатално дали 6те си с фолиото или не,..все пак стой 6том емо ти е казал..
навремето,когато аз си я правих(при емо)няма6е фолиа и тн,не бе6е такава практиката-трябва6е да се прибера до 4ас,и да я измия отново,..тк пуска "остатъ4на"крав4ица,....после мазането ..-като изсъхва,и бе6е с вазелин,а сега като прави на една приятелка  като на теб я уви във фолио, а с пантогел трябва6е да се маже...времената се променят.не се шашкай!..а моята се полу4и перфектно...внимавай сега да не я мокри6 и си я мажи редовно,не дърпай кори4ките,...гледай докато спи6 hahaha да не си върху нея ,да не залепне по пижамата ти или там с каквото спи6

# 246
  • Мнения: 803
Аз се чувствам като крастава в момента - все едно цял мравуняк се разхожда по гърба ми Whistling
Ама така е - трай бабо за хубава татуировка Flutter Моята започна вече да се бели, още няколко дни и ще ОК.

# 247
  • Мнения: 7 723
Край! Реших!
Ще си направя тату в областта на триъгълника,
ама така, че да ми се вижда от плитките дънки Crazy

# 248
  • Мнения: 152
имам страхотна идея за ремонт на стария си татус..., обаче ми трябва хем да е добър , хем да взима ефтинджос..а и ако е от Варна ..най-добре!

# 249
  • Мнения: 7 723
имам страхотна идея за ремонт на стария си татус..., обаче ми трябва хем да е добър , хем да взима ефтинджос..а и ако е от Варна ..най-добре!
Аз знам такъв в София....ако искаш- ще те водя... Hug
....и ква, казваш, че ти е идеята? Thinking

# 250
  • Мнения: 5 478
Понеже темата е и за обеци...
Тея дни след изпита ми ще си продупча още на едно място ухото. На дясното имам 2 обеци, на лявото 3. И мисля на лявото да си сложа четвърта  Crazy Искам на езика, но ще ме боли...  На пъпченцето ми не става, защото ще ми се закача по костюмите, когато танцувам... А пък другаде не сев иждам с обеца. Значи пак ухото ще го отнася  Flutter


П.П. Абе Спама да не се пресели тука?  hahaha

# 251
  • Мнения: 7 723
....П.П. Абе Спама да не се пресели тука?  hahaha[/color][/b]
Тц Naughty Тук си говорим по същество... Whistling
Арабеске, щом ушната мида ти позволява да накичиш още железа-
давай, пробивай си я.... Peace ....Мойта се изчерпа на третата дупка... ooooh! Crossing Arms
А за пиърсинга на пъпа- щом ти зарасне- няма страшно.
Първо- не се усеща, също като на ухото,
и второ- няма как да се закачи в квото и да било... Wink
....а за обеца на езика- кофти е... ooooh!
...не трябва един месец да ядеш пикантерии,
твърди храни....и т.н....забрави таз идея Wink Hug

# 252
  • Мнения: 5 478
Ааа, щом не трябва да ям... тц, остави таз работа.
А за на пъпа... ми не знам, една бивша съученичка имаше от 2 години на пъпа и когато носеше по тезни дрехи постоянно й се закачаше. Пък нашите костюми са едни такива дантелено-пайетено-опънати... ъъъ какво словосъчетание! И за това ме притяснява, но така или иначе не бих се прествашила, защото ще ме боли  Joy. Мда, ох, да дойде понеделник и отивам да се дупча  Mr. Green

# 253
  • Мнения: 7 723
С мойта на пъпа- проблеми няма никакви... Whistling
Е, верно е, че не нося дантелено-пайетено-опънати костюми,
ама по човешки бодита, с каквито аз ходя  не се закача- то е топче Wink Hug

# 254
  • Мнения: 4 435
....а за обеца на езика- кофти е... ooooh!
...не трябва един месец да ядеш пикантерии,
твърди храни....и т.н....забрави таз идея Wink Hug


Ааааааа не е вярно. Crossing Arms
Колко пъти да казвам,че това само в студиото го казват.Аз ядох няколко часа след това солети. WinkСлед т'ва вечерях.По-късно вечерта обърнах няколко. Mr. Green Така че се ядеше без проблем.И фъфлих само няколко часа.И между другото изобщо не боли.Като на пъпа е болката.

Общи условия

Активация на акаунт