Тайната на дългата и здрава коса-26

  • 40 175
  • 513
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 365
Аз миналия път си сложих и аспирин в маската, но съм си сложила и в шампоана. Вече искам да ми порасне косата както беше преди. Умирам от яд, че се подстригах  Twisted Evil И при мен има червеникав оттенък и не мога да го махна дори и с боя. Но вече категорично отказвам да се боядисвам, защото дори и след подстригването все още имам опършавяли крайчета та косата... Cry Ако някой знае някаква отвара за премахване на този оттенък  Hug

# 511
  • Мнения: 1 179
А не мога да разбера защо не слагате аспирина в шампоана, ами го хакате в маската??  newsm78

Добре, че ме подсети, точно това мисля да направя. На мен също ми се появи пърхот, но не знам от какво точно  newsm78

# 512
# 513
  • Мнения: 2 631
Аз миналия път си сложих и аспирин в маската, но съм си сложила и в шампоана. Вече искам да ми порасне косата както беше преди. Умирам от яд, че се подстригах  Twisted Evil И при мен има червеникав оттенък и не мога да го махна дори и с боя. Но вече категорично отказвам да се боядисвам, защото дори и след подстригването все още имам опършавяли крайчета та косата... Cry Ако някой знае някаква отвара за премахване на този оттенък  Hug

Ами знам, че може да попиташ в някоя аптека или билкова аптека, където продават билки! Лайката е за светли коси. Бях намерила в нета някаква статия коя билка как действа на цвета на косата...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт