Защо не подписвате?

  • 4 155
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 704
Не прочетох цялата тема, не знам какви са отговорите, но моите впечатления от подобни теми в други форуми са, че стават грандиозни спорове тип "скандал", докато всеки защитава вярната според него позиция. Дано тук не е така.

В този форум "грандиозните" спорове са още по.........  Laughing

# 31
  • Мнения: 135
Чувала съм жени, които не са подписвали и не са правили сватба да си признават след години с половин уста, че съжаляват за пропуснатата емоция и дори казват, че се надяват да съпреживеят сватбите на дъщерите си, защото те самите не са били булки.

причината може да е просто насложена от възпитанието. много по-важно е според мен какво следва след деня с булченска рокля и емоции, ежедневното общуване, отношенията.
Истински отношения може да има и без подпис, както подписа не гарантира че всичко ще е наред.

# 32
  • София
  • Мнения: 62 595
В такъв случай защо са ни празници, като после идват делниците? Или защо да ядем, като ще огладнеем пак?

# 33
  • Мнения: 135
В такъв случай защо са ни празници, като после идват делниците? Или защо да ядем, като ще огладнеем пак?

аз не ходих на абитурентска вечер , а от парите ползвах да ида на екскурзия, което беше по-ценно за мен.
А на въпросната "вечер" в ресторaнта разбрах че е станал някакъв екщън - пиян бой или нещо подобно.
Въпрос на гледна точка.

# 34
  • Мнения: 1 479
Защото:родителите на партньора ми са РАЗВЕДЕНИ,повечето приятелки от моя набор са РАЗВЕДЕНИ,брат ми /след 9 годишен брак/в момента е В РАЗВОД....ЗАЩОТО ДЬРЖАВАТА С НИЩО НЕ МЕ СТИМУЛИРА,ЧЕ ДА ПОДПИСВАМ И ПРАВЯ СВАТБИ!И според новите закони ние" безбрачните"си плащаме даньци и сметки наред с "подписалите",та какьв е смисьла да подписвам?

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
Емоционален.

# 36
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
защото подписа не прави връзката, държавата не стимулира бракове или раждаемост, живея си така, както ми е кеф Grinning

# 37
  • Мнения: 3 092
Мда ... тя държавата много неща не "стимулира " ама това не е смисъла на темата .
Що да живеем като така или иначе умираме  Thinking....
Айде стига де ! Stop

# 38
  • Мнения: 7 947
В такъв случай защо са ни празници, като после идват делниците? Или защо да ядем, като ще огладнеем пак?
Ти нещо... #Crazyкаква е връзката, би ли обяснила...особено с темата!

# 39
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В такъв случай защо са ни празници, като после идват делниците? Или защо да ядем, като ще огладнеем пак?

аз не ходих на абитурентска вечер , а от парите ползвах да ида на екскурзия, което беше по-ценно за мен.
А на въпросната "вечер" в ресторaнта разбрах че е станал някакъв екщън - пиян бой или нещо подобно.
Въпрос на гледна точка.
Аз също не ходих на абитуриентски бал. Отказах се докато слушах съученичките ми как се превъзнасяха коя с какъв тоалет ще е- снобарска история Tired Заедно с приятелка от класа си спретнахме як купон по случай завършването ни.
Изобщо тия сбирки на маса народ с цел да се наяде и напие не са ми по вкуса. Особено пък сватбите при които се търси показност.

# 40
  • Linz
  • Мнения: 11 619
В такъв случай защо са ни празници, като после идват делниците? Или защо да ядем, като ще огладнеем пак?

аз не ходих на абитурентска вечер , а от парите ползвах да ида на екскурзия, което беше по-ценно за мен.
А на въпросната "вечер" в ресторaнта разбрах че е станал някакъв екщън - пиян бой или нещо подобно.
Въпрос на гледна точка.
Аз също не ходих на абитуриентски бал. Отказах се докато слушах съученичките ми как се превъзнасяха коя с какъв тоалет ще е- снобарска история Tired Заедно с приятелка от класа си спретнахме як купон по случай завършването ни.
Изобщо тия сбирки на маса народ с цел да се наяде и напие не са ми по вкуса. Особено пък сватбите при които се търси показност Sick

# 41
  • Мнения: 6 167
Преди доста време четох тема за живеещите без брак жени , дали ще кажат 'да', ако мъжете им предложат брак.
Към 70-80 процента отговориха с 'да'.  Естествено имаше и такива, които бяха отказали.
Това е една от гледните точки към темата. 

# 42
  • Мнения: 133
По темата: "Защо не подписвате?"
1. Бурна любов;
2. тежка бременност;
3. борба за живота на детенце;
4. битка за добиване на дом (в материалния смисъл)
5. грижи за създаване на уют след последната битка;
6. проблеми в работата....
7. нова работа....
между точките - пътувания, семейни почивки, приятни изживявания с приятели...
И винаги сме били рамо до рамо.
И като зачета отначало, май отговора може да се конкретизира като "от достатъчно емоции"
Замисляла съм се за брак, но не виждам какво повече...

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Преди доста време четох тема за живеещите без брак жени , дали ще кажат 'да', ако мъжете им предложат брак.
Към 70-80 процента отговориха с 'да'.  Естествено имаше и такива, които бяха отказали.
Това е една от гледните точки към темата. 


И аз си мисля, че горе-долу такъв е процента.
Все си мисля, че подписа не е измислен случайно. Защитава правата на родителите и детето при една евентуална раздяла. А и нали има разводи, какво толкова страшно има в узаконяването на брака!?!? Не е до последен дъх....

# 44
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз съм дете на разведени родители. Това със защитата на правата е прах в очите.

Общи условия

Активация на акаунт