Първо бебче е Дарина, през АПРИЛ ще са дружина!

  • 11 530
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
здравейте и от мен ,дами!
newsm51поздрави на ясмина за темичката!

аз , започвам направо , че ми е малко страшно  Sick- от вчера сутринта започна много странно да ме боли коремчето-цялото се стяга за секунди и после се отпуска ,след два часа пак така,после след 10 минути!лекарката ми е болна и трябва да чакам до понеделник Rolling Eyes какво става...
p.s.качих в албумчето 2 снимки и от моето корече!Aquariel -бебка ти голяма хубавица ...ще я вземем за снаха smile3521

# 46
# 47
  • Мнения: 23
Поправка!!
Все пак стволовите клетки, които проф.Бобев е присадил са били от пъпна връв (съжалявам ама одавна четох статията  Embarassed), но мен лично ме изуми факта, че присаждането може да стане и от стволови клетки на самия болен, както и от стволови клетки, които не са от пъпна връв!

# 48
  • Мнения: 4 306
ritka, много ти е сладка малката! А и явно доста интуитивно усеща нещата. Твоята случка ми напомни на такава с щерката /3 г/ на една приятелка /не беше бремменна по това време/ . Лежат си в леглото двечките и по едно време малката започва да вика "Дишай, дишай!" Приятелката ми я е питала "Защо бе, мамо?", а малката съвсем сериозно отвърнала "Ами да излезе бебето!" Mr. Green

# 49
  • Мнения: 3 116
Caradchova много те моля, кажи колко струва тоз уред, и ако може модел или нещо такова да ми кажеш  ooooh! Много съм притеснена от тази влага, а бебока ще спи при нас. Мухъл избива непрекъснато  Thinking

Мамчета с болки, вече сме в един период от бременността когато е хубаво при болки да ви види лекар, да се премерят тонове, да се отчете дали има контракции. Това което правя аз при болка е следното: взимам едно но-шпа, чакам 2 часа, ако не минат взимам още едно и ако до два часа не минат директно в болницата  Thinking Това си го знам от първата бременност и при таз го прилагам  Thinking

# 50
  • Мнения: 1 080
caradchova, а къде е тоя Хиполенд?   bouquet  bouquet  bouquet
Ох незнам тука в тоя град никакъв избор няма!!!  #Crazy #Crazy #Crazy
А пък и аз не мога да пътувам много и от къде ще пазаруваме незнам!!!  newsm78 newsm78 newsm78

# 51
  • Мнения: 137
ritka изглежда почти като този/ само това открих в Нета/,и струва 180 лв http://www.tweuropebg.com/youlong/mo6001.htm Мисля, че ще ти реши проблема със сигурност. В първите дни резервоара от 2,3 л. се пълни за няколко часа.Като го видях се уплаших при каква влага сме живяли,а в целия апартамент има от малките кутиики влагоуловители, но нищо не правят.
stefinka Хиполенд е в МОЛА на глявния път Варна -София срещу Техномаркет.

# 52
  • Мнения: 651
Сладка мама ме помоли да ви пиша от нейно име, че са й спрели интернета и днес няма да може да пише. Новините от сладкото бебе са още по-хубави - днес ще пробват да го захранят, най-напред с водичка. Дари продължава да си диша самичка, въпреки че е в кувиоз.  Hug

# 53
  • Мнения: 3 116
Страхотни новини за малката Дари Simple Smile

Весела, ако се чуеш с нея пак, много много целувки на мъничето  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Caradchova, много благодаря Simple Smile Аз гледах точно този който ти си ми изпратила, но гледах и на солак един който обаче е с по-малък капацитет и се чудех дали ще ми свърши работа. МНого ценна информация, мерси   bouquet

# 54
  • Мнения: 121
Да се включа и аз с моето мнение, което си изградих, след като се поразрових в нета.
  • Собствени стволови клетки не се присаждат (поне при левкемия). Ако ти имаш левкемия, риска, че след присаждането на собствените ти ств. клетки, тя пак ще се появи е голям 
  • Стволовите клетки от пъпна връв до момента не може да се размножават, а количеството им е достатъчно само за 1 трансплантация и то на не много голям човек
  • Използването им за лечение на други болести, освен някои ракови заболявания, до момента не ми е известен.
  • Хубавото на ст. клетки е, че при присаждането им, не е необходимо толкова голямо сходство на донора, колкото се изисква при трансплантацията на костен мозък
  • В момента се разработват и технологии за присаждането на ембрионални стволови клетки, които пък се развиват от взети от теб стволови клетки и като възрастен. Тази технология обезмисля в някаква степен съхранението на ств. клетки от пъпна връв
Но въпреки това, ако имаш 2 деца, ств. кл. от едното ще могат да се присадят на другото при необходимост. Аз все пак мисля, че е много по-хуманно да се правят обществени банки, в които всеки би могъл да дари ств. клетки (здравната каса естествено трябва да подкрепя това начинание финансово).

# 55
  • София
  • Мнения: 7
 Hug Hug Hug браво на малката Дари Simple Smile направо стархотни новини Simple Smile нека стават все по - добри Simple Smile аз пак се обаждах на моя доки и той ми каза да пия 3 пъти по едно но-шпа  newsm78 и ако не ми мине до довечера, май иска да ме остави в болницата SadSadSad

# 56
  • Мнения: 1 080
Еееееееее - Браво - Супер новини за сладкото бебе  Two Hearts Two Hearts Two Hearts
ritka - ето тука още обезвлажнители:
http://911.bg/a2/offers.asp?parent=6468&submit=go&valuta=1&m=1

# 57
  • Мнения: 1 325
И ние с Даная стискаме палци на малката Дари Praynig Praynig Praynig и ще продължаваме да надничаме във темичката ви Simple Smile

# 58
  • Мнения: 3 116
Барби, ако трябва ще останеш за ден-два в болницата. Важно е ако има контракции да се спрат, защото могат да предизвикат раждане, пък е хубаво бебо да поседи още малко на топло в коремчето  Hug

Момичета, които ползвате обезвлажнители, трябва ли да има регулатор за влажността ? Гледам ги тез големите, те са с такива регулатори обаче са много големи и скъпи. По-скоро тоз от 160 лева го гледам, но не знам дали би свършил работа без регулатор за влажност.

Мари, много ти е сладка беба Даная, да ти е жива и здрава  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 4 306
ritka, в Бриколаж също има обезвлажнители.
Чудесни са новините за Дари! Дай Боже скоро да почне да наддава и да се гушкат с мама в къщи!

Общи условия

Активация на акаунт