Първо бебче е Дарина, през АПРИЛ ще са дружина!

  • 11 539
  • 289
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 167
Здравейте милички.

Пуснаха ми нета и бързам да допълня,че Дари е качила 10 гр. от вчера  и е 1000 гр.

Приятен ден

# 61
  • Мнения: 200
n_kara как ще чакаш до понеделник, това са си контракции, отиди на преглед или се обади на друг лекар. Недей да чакаш до понеделник. Виж как си тази вечер и утре направо се ориентирай към друг лекар, който може да те прегледа веднага и да каже какво става. Това не е шега работа щом те и боли.
а за сватосването поласкани сме от това че ни искате за снаха  Embarassed  Heart Eyes И твоя момък е много хубав (пу-пу)  Hug
сладка мама знаех си че ще почне да качва скоро, още вчера бях писала  Peace, аз продължавам всеки ден да се моля за малкото ти зайче  Heart Eyes А видя ли я?

# 62
  • Мнения: 54
БРАВО НА ДАРИНА!!!! Wink

# 63
  • Мнения: 54
Мами, само искам да ви кажа, че аз вече се подготвям за срещата в София довечера, уговорила съм се мъжа ми да си дойде по-рано от работа, за да може да ме закара в центъра, че аз няма как да дойда с моята кола-няма къде да я оставя там.
И Искрено се надявам да не ям саладки сама в УГО Cry

# 64
  • Мнения: 25
Здравейте дами, пише таткото на бебетата на Хриспи, тя е от три дни в майчин дом, защото получи получи в понеделник леки стягания в корема. Говорих с Марков, оказа се че от тези предварителни контракции шийката на матката и е станала два пъти по-къса (1.5 см)  и по всяка вероятност, Хриси ще остане в майчин дом до самото раждане. Иначе бебетата се развиват повече от добре, нямаме разкритие, но не трябва да позволяваме шийката да се скъси още. Сега са я вързали на системи и не и дават да става, лека по-лека стяганията в корема вече намаляха, но от тук нататък няма никакво мърдане от кревата.
Ами това е в общи линии, от време на време ще взлизам тук за да ви информирам за нея.

# 65
  • Мнения: 199
Много се радвам за малката Дари, все така да има хубави и по-хубави новини!
На  hrispi пожелавам всичко да е наред, и колкото се може да потраят бебченцата в коремчето на мама!

# 66
  • Мнения: 3 116
На Хриспи много много целувки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Неприятен е престоя в болница, но затова пък резултата си го бива   Hug Ще се радвам да ни информираш как е мама и бебоците и да не бързат да излизат малките, имат още да растат  Hug

Сладка мама, не знам вече какво да кажа освен страхотни новини  Hug Просто си нямаш на идея колко се радвам на малката Дари  Hug

# 67
  • Мнения: 1 080
hrispi, с вас сме!!!
Всичко ще бъде наред - ще видиш!!!
Лежиш, почиваш и стискаш още два - три месеца!!!
 Hug Hug Hug

# 68
  • Мнения: 90
 На курса за бременни, който посещавам, ни правиха реклама на една британска компания "Смартселс", която предлага съхранение на стволови клетки за 25 г. като те се разделят на 2 порции и стават за 2 трансплантации.  Излиза по 86 евро на година + 300 евро начална вноска.  Видя ми се приемливо. Не разбирам много от това, но момичето каза, че съхранението можело да бъде на практика безсрочно. newsm78

# 69
  • Мнения: 70
Сладка мама, браво за хубавите новини и браво на малката Дари  Hug.

На hrispi пожелавам да отминат бързо тези контракции, и бебчовците да си постоят още малко на топличко в мама.

Момичета, аз по принцип нямам болезнени контракции, само ми се втвърдява корема по няколко пъти на ден, най-вече като ми се ходи по малка нужда, или пък като съм седяла дълго време и стана. Пия си магнезия, но въпреки това тези втвърдявания не спират. В началото като се появиха тези контракции се бях ошашкала доста, но се поуспокоих след това. Обаче сега като чета за скъсени шийки, разкрития и т.н. и ме хваща пак страх. Има ли и други мами като мен?

# 70
  • Мнения: 1 080
Ами Бибо, аз също съм така с туй втвърдяване ще се побъркам вече. В началото магнерича и папаверина ми помагаха, ама един друг лекар ми каза, че вече били много слаби за мойте седмици и ми каза някакво друго хапче, ама като ходя при доки по ЖК и ще я питам!!!

# 71
  • Мнения: 200
И аз имам втвърдявания по 2-3 на ден, особенно ако ми се пишка или мия чинйй, стоя права и тн. доки каза че щом не са болезнени и на често, няма проблем, това са подготвителните контракции които са безобидни, важното е да не болят и да не са постоянни! Не се тревожете, аз не пия нищо нито магнерич нито магнерот, нищо. АМа от време на време много ме заболява кръста, абе това да са ни болките, да чукна на дърво, друго да няма по сериозно.
Хриспи с тебе сме миличка, много поздрави  Hug

# 72
  • Мнения: 4 306
Bibobibo, и аз забелязах, че като ми се приходи по малка нужда и веднага ми се стяга корема.
hrispi, ще се помоля всичко да е наред и да удържите бебченцата максимално дълго!  Hug Hug Hug

# 73
  • Мнения: 137
ritka, нашия обезвлажнител има регулатор и може да се нагласи на каква степен искаш.Аз за сега го ползвам на max., но като намали количеството вода което събира , ще го намаля.
Сладка мама, много се радвам за малката Дари.
Хриспи, вярвам, че бебетата ще почакат още поне 2 месеца.

# 74
  • Мнения: 439
Хриспи, с теб сме, вярваме в теб и в бебоците, те като послушни деца ще потраят още малко за срещата ви  Hug
Сладка мама, дребосъчка както е тръгнала скоро май мадама ще стане  Hug
Стискам палци на всички и вярвам, че всичко ще бъде наред  Hug

Общи условия

Активация на акаунт