Скришно

  • 7 046
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 070
Много съм разпиляна ooooh!
Има поне 10 места на където да търся,изчезналото портмоне,
кутията с цигари,телефона.....Но понякога и там не ги намирам.
Случвало ми се е,да преместя пръстен ,от едната,на другата ръка,
за да ме подсети нещо.Само че после не мога да се сетя,за какво съм го преместила.

# 91
  • Мнения: 2 161
Преди две години открих сериозна сума в джоба на яке.Парите бяха от онези инфлационните или както там бяха.Не откривам нищо на време и съм цар в криенето,но не и в намирането,когато ми трябва.

# 92
  • София
  • Мнения: 3 421
 Много съм подредена и в старанието си  така подреждам нещата, че после не мога да ги намеря.
 Например една година си търсих кутията с иглите и конците. Накрая престанах да я търся и тя "излезе" направо не знам ка не съм я видяла, вадеше очите...

 Сега съм скрила едни пари, още не съм казала на мъжът ми. Години наред си стояха в един албум и къде се намери да ми каже, че не е хубаво да са там, защото може да го дам на някой да го разглежда. Преместих ги и сега не ги знам къде са.

# 93
  • Мнения: 1 038
Аз имам един шкаф в който бутам всичко,когато бързам.Когато не съм оставила нещо на мястото му знам,че си е в кочинката. Whistling

# 94
  • Мнения: 14
. о, познато, колко познато! Феноменът при мен придоби ново измерение: като се знам, какво съм разхвърляно, всеки път започвам да търся нещата по места, където не би трябвало да са. Последна мярка: припомням си, къде би трябвало да ббъдат и обикновено си ги намирам на нужното място.
. прилагам трик: като усетя, че не мога да намеря нещо, оставям тази работа на времето. То ми го намира, по - точно: с времето все от някъде се пръква. Важи за неща с ниска степен на важност.

# 95
  • Мнения: 660
Аз съм ужасно разсеяна по-принцип и редовно губя или слагам неща,които после не мога да открия много време.Правя асоциации,въртя си акъла,ама се сещам рядко къде съм ги завряла.Последният случай  беше с ключето ми за количката на малкия,10 дена не мога да го намеря и реших,че съм го изгубила,обаче се ядосах и реших да ровя всеки ден,но така и го нямаше и нямаше.Накря го открих в хладилника в торбата с картофите ха ха,бях пазарувала и в бързината съм го пуснала там,охладила го бях добре...  Joy

Общи условия

Активация на акаунт