Бъдещи и настоящи мами в Чехия - 6

  • 25 257
  • 282
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 26
Здравеите отново, мойата Ванеса не ме остава на мира с тези детски песни4ки-но не успявам да намеря.
Много ви моля мам4ета пуснете ми някои 4е6ки саит или там каквото и да е да има и песни4ки-като ходи на детска пеят и ве4ер само повтаря, но някои пат забравя думи4ки и се мъ4и да се сети горки4ката.Та ако можете ни помогнете. Embarassed
Това е за днес Лека Но6т мами татковци и де4ковци.

# 196
  • Мнения: 4 717
здравейте,

нас вчера бурята ни хвана и 4мата(заедно с кученцето) по улицата Whistling Whistling, беше си ужасно, но премина бързо, само аз съм се нагълтала със студен въздух и сега кашлям, ама ще ми мине Praynig

Искре - дано да сте пътували леко, ще очакваме включване от вас Peace

Ани - като описваш за песните - сетих се, че на левни книги има мн евтини дискове с детски песнички, що не вземеш някой от там да си пее детето

Гале- това за Джон Атанасов дето създал 1вия комп е малко преувеличено, наскоро имаше доста статии по този въпрос, оказва се, че заслугите са на съвсем други хора, но ние като българи обичаме да казваме така #Crazy

И ние си имаме мартеничка на ръката й вързах гривна,че ме е страх да окача с игла и много си я разглежда, голям кеф й е

Ами това от нас

# 197
  • Чехия
  • Мнения: 97
Здравеите и от мен и 4естита баба Марта на патерици   Wink
да сме живи и здрави-другото сте си доиде само.Ние още кашляме а и покраи децата вси4ки сме болни  #Cussing out
За БГ ние летим на 20.04 и се връщаме живот и здраве 30.07-ако издържиме толкова.Там сте имам кола само събота и неделя така 4е ако някои иска може да се видим.Ще имам нет а може да се домлувим нещо с кои иска.Ама моито е много дале4е има още месец и полувина  ooooh!
Хубав ден   bouquet

# 198
  • Мнения: 6 390
Ани
от онова дето ти пусках маи нищо няма да се получи, вече мога да влизам, но пък го няма файла...
Миленка е права , в левне книхи има евтини цд та с детска музика, лично препоръчвам ей това
http://www.levneknihy.cz/DetailZbozi.aspx?z=71700
деца го пеят, много симпатично, пък има и зпевник към него - помагало което е полезно и за майките  Wink
Или пък питай в детската като взимаш каката дали няма да ти пуйчат цд с детски песнички, и на другия ден да им го върнеш... тук няма сайтове за теглене на детска музика, поне не знам такава...

# 199
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Aни, дай си адреса на лични, аз ще ти пратя едно цедечко с детски песнички на MP3  , само че няма да имаш спевник и малко по-трудничко ще ги пропееш. Само към едни имам текстовете , но ще ти ги сложа там като текстови файл.
Ани или пък дай скайп, ще си ги прехвърлим една по една песничките, верно ще е бавно, но пък ще ги имаш до няколко дни.
Мога да кача и някой в Мултиплито ми, обаче ще трябва да си направите регистрация за да ги изтеглите.

Ели има сайт от където може да се теглят http://www.warforum.cz/ , преди ви май бях писала..ама сега са заключили музиката и само регистрирани потребители може да я ползват и то само ако са дали примерно някаква програма или нещо което да е от полза за всички ..Там е бъкано с музика и не са детска ами каквото се сетиш.

Последна редакция: нд, 02 мар 2008, 12:54 от ivalex

# 200
  • Мнения: 6 390
Абе аз тегля , ама с програма DC++ ама не знам Ани дали ще се справи с инсталация и нагласяване на програмата.
Иначе си спомням че беш пускала нещо дето можеше, ама имаше ограничение на ден ли, какво беше съм забравила всъщност...
Ами сега не става ли да се регистрира там Ани не разбрах?
Иначе ако искаш си пусни и на мен адрес налични, ще ти пусна едно цд с мп3 песнички

# 201
# 202
  • Мнения: 6 390
macoball
спомням си аз и че мин. година питаше... ама пак да попитам  Grinning ама вече не съм в Прагата, и няма да може да пиеме кафе някъде...
Никога никой не съм водила на нар. програма... а кухнята им както ти казах... не са особенно очаровани българите който са проявили желание да я пробват... всичкото им е кнедлик със сос  Crazy Grinning

Този ураган при нас ниц-моц, ама по тв то като гледах... големи бели направил...

# 203
  • Чехия
  • Мнения: 97
Добър ден и от мен дами и де4ица,
при нас нищо ново-децата вървят на добре да не 4уе дявола  Praynig и запо4ва да ми светлее.Сетила сам се 4е нйкои ако иска да поговорим скаипа ми е  rada_vinsi ,4е има дни в които ми е адски ску4но  Cry-като днес например
Е хаиде хубав ден от мен
Ееееее 4естит 3 март    bouquet

# 204
  • Мнения: 240
Здрасти на всички,

Честит празник!!!

10х Ванче за адреса на форумите....снощи в 0,00 успях да се регистрирам сега да видим какво мога да направя за да отключат секциите, но дори и без права за сваляне там има много ама много полезно инфо--според мен за всички.
Да ви похваля Маята вчера за пръв път каза, че и се пишка и се изпишка в гъренто седнала--щото преди това пишкаше все права като момченце..май това е вследствие на факта, че в яслата за момента са само момчета.
След около два ти часа може да дръпнете нашите песнички от линка по-надолу /в момента се качват/-всъщност освен чешки има и български и руски и още някакакви /в интерес на истината на мая са и любими чешките в началото и златни песнички за най-малките част 1/, но и другите са хубави /на мен са ми писнали вече ама какво ад се прави, дребната обича да ги слуша/

http://www.rberovska.r28.cz/detski-pesnichki.rar

Поздрави на всички


Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 15:49 от vihronrav

# 205
  • Мнения: 26
      4ЕСТИТ  БЪЛГАРСКИ    3-МАРТ НА  ВСИ4КИ!!!
   
Доре, абе каде се губи6 -  в4ера май не си писала  празнуватв ли, деца ли те тормозат или  Светли е по4ивка Wink. О6те малко ви остава и после 6те има6 помо6, само `е е яд 4е нема да можем да си разхождаме децата заедно и да пием кафе по капаните Wink Laughing
    Ние 6те си ходим 4ак за море като свар6и детска Ванеска.
   Нямам търпение да се изтеглят песни4ките , аз пак по4вам ве4е маи 6те ми викате Ани-песни4ката : GrinningEmbarassed
  Мами какво готвите на де4ковците-ние не 6тем готови храни-а и маи сме големи4ки за тях и си приготвяме в къщи. Днес е дроб4ета сас зелен4уци и крем с банани за десерт. В4ера папкахме  ягоди.
Е, това е   лек ден

# 206
  • Чехия
  • Мнения: 97
Здражеите
снимах Рая със сленга но е снимах сама та моля ви не се смеите много  http://www.snimka.bg/profile.php   вижте ако не стане името ми е радославаа и парола винсент

# 207
  • Мнения: 240
Айде на песничките.....топли, парат не се барат...хехеххехехе

Правилният линк обаче е....
http://www.rberovska.r28.cz/detski-pesnichki.rar  май в повечко ми идва пролетта в разсеяността Laughing

Поздрави

# 208
  • Мнения: 55
Бързам да ви драсна няколко реда докато София не се е събудила. Бяхме на разходка до сега. Леко ръми при нас, но не е студено.

И така, преди време имаше въпрос кой от къде е - Аз съм от София, но ще си ходя в БГ едва края на Юли за около месец. Поне за сега такива са ни плановете. Иначе и мен ми се ходи до БГ, но сама със София на самолет не знам как ще се справя. Обаче като порасне малко повече може да се възползвам от евтините полети Прага-София-Прага.

macoball - Ти питаше за идеи какво да посетиш  - Ако ти харесва чешката бира може да отскочиш до Пилзен - до пилзенския пивовар. Там може да видиш как се е правила бирата в началото на миналия век и къде са я съхранявали, да пиеш бира направена по старата технология. Има и не лош ресторант в самия пивовар. Ако не ти се ходи до Пилзен (1 час от Прага) може да попиташ дали няма нещо подобно в Прага. Чувала съм, че има бирарии, където продават бира произведена на място.

Ох, ами това е за сега от мен. Поздрави

# 209
  • Мнения: 4 717
честит 3ти март момичета

това май си остана най-българският празник вече Laughing

ние също не планираме да ходим до БГ, страшно пътешествие би било, колички, куфари, куче и бебе Thinking

днес ни биха ваксинка, а на 20ти сме за обичките, казаха ми 24ч да стоят в спирт, дали няма да им се разлепят камъчетата? няма да ги кисна толкова, вие слагахте ли ги?

поздрави  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт