Мойта тема

  • 6 095
  • 107
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: X
Сетих се как при последния ни разговор мъжът ми ме нарече боклук пред детето.
Няколко дни след това малчо ми вика "мама не е ако" и ме гушка ...
Знае милото, че боклука е ако и се слага в кофата  Cry Cry Cry
а това вече
 censored
ще го оставя без коментар защото нищо цензурно не ми идва наум  #Cussing out

Джали, имаш поздравления за 'лекцията', изнесена пред дъщеря ти, и за резултата от нея. Търпение му е майката, дааааа....

Последна редакция: чт, 14 фев 2008, 19:27 от Анонимен

# 106
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
А аз мислех, че темата отдавна е потънала.  Confused
Мойто мрън мрън е, че освен че ръката ми се сбъгася, от няколко дни и кръста и ябълката се обаждат.
Ха да ми е честито.
Бабо, бабоооооо...
По тоя повод, на връщане от ясла - с такси. Няма да се давам на едно 13 килограмово, я. Като не ще да ходи, ще го возим. Пък към края на месеца ще плеснем с ръце и ще се прегърнем - фотосинтеза. Но пък - има и килца за смъкване, та добре ще ми дойде.  Embarassed
не може ли с някаква лека лятна количка тип чадър - караш го, в рейса я свиваш /че и начин да разбуташ бабите ти намерих с тая тояга/....има такива в Комо дори нови са 35лв - наистина са много леки - приличат на детските за кукли по 10-тина лева дето са
http://como.bg/comoproducts/pr.1254.all.1
пардон 40лв

# 107
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
КАси, роден баща е едно...но от сърце ти пожелавам детето ти да има ТАТКО....това няма нищо общо с кръвната връзка - това е състояние на духа и грижи за малкия, които ако намериш свестен мъжи той полага...акка ще откажеш на такъв мъж, малкия да му вика татко? то той съвсем реално ще заеме празното място...
виж ако родния се присети и почне с грижите...от тогава просто няма да има място което да се заема
така че не бъди черногледа...човек не знае къде му е късмета, , твоя е пред теб...просто трябва време да стигнеш од него и търпение

Общи условия

Активация на акаунт