Най-добрата спирала на L'OREAL

  • 7 259
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
Има и Волюм х5 тя също не е никак лоша Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 1 481
Lash Architect за мен е най-добрата. Но последната разновидност, която си купих- сarbon gloss,  е боклук. Рони се и се отпечатва под веждите.

# 32
  • София
  • Мнения: 7 798
Lash Architect за мен е най-добрата. Но последната разновидност, която си купих- сarbon gloss,  е боклук. Рони се и се отпечатва под веждите.

 Bettie Page , и аз си купих новата Lash Architect Carbon Gloss, наистина е отвратителна, направо я изхвърлих.  #2gunfire

# 33
  • София
  • Мнения: 518
Volume Shocking Peace Прави миглите много обемни и дълги,без да ги слепва Peace А Double Extension за мен е пълен боклук #2gunfire

# 34
  • Мнения: 682
Loreal Volumissime е най-сполучливата им според мен. Четох някъде, че е спечелила награда за Спирала на годината ( не си спомням точно за коя година ставаше въпрос).

# 35
  • Мнения: 372
Телескопик

# 36
  • Мнения: 148
В момента ползвам Телескопик и съм доволна в умерена степен,  бая зор видях, докато свикна да боравя с нея!
То вярно, че съм дървена малко, ама бях на крачка да я захвърля и да си купя нещо друго...
То не беше триене и слагане наново, а нося лещи, и изобщо много изнервящо докато й хвана цаката Crazy
Имам дълги , но редки мигли и със сигурност това не е моята спирала, ама ще я изтрая още малко.

# 37
  • Мнения: 2 414
Някои пробвал ли е новата  Телескопик? Wink

# 38
  • под течащия покрив
  • Мнения: 97
Volume Shocking ,но новата .

# 39
  • София
  • Мнения: 7 798
Някои пробвал ли е новата  Телескопик? Wink

А коя е новата ?  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 2 414
Някои пробвал ли е новата  Телескопик? Wink

А коя е новата ?  Rolling Eyes
В сребриста опаковка е.  Peace

# 41
  • Мнения: 4 371
Видях я в едно гръцко списание, но тук не съм я виждала. Има ли я вече?

# 42
  • Мнения: 2 414
Да виждала съм я .  Peace

# 43
  • Мнения: 1 322
Само Архитект съм ползвала и съм доволна. Една гримьорка ми каза, че х4 била хубава, но не съм я ползвала.

# 44
  • Мнения: 1 111
Видях я в едно гръцко списание, но тук не съм я виждала. Има ли я вече?
Има я, четката и е по-различна, за разделяне на миглите.Нещо подобно на Мастърпийса на МФ.
 Пробвахме я, наистина не ги слепва. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт