Най-добрата спирала на L'OREAL

  • 7 253
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
За мен Лаш Архитект. Миглите стават чудесни, сам ода не с епрекалява, че започва да ства на точета и се се рони. Иначе погледът наистина е драматичен . Simple Smile Само телескопик не съм ползвала от изброените.
И аз така, телескопик ми се вижда мнооого неудобна за ползване  Confused От изборените не съм ползвала и тази за обем.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Аз съм ползвала спиралата за обем преди години, бях доволна и скоро пак си купих такава. Бях се насочила към някоя от новите, но продавачката ме разубеди. Сега ме е яд, че и се вързах  smile3514 Като чета колко доволни има от Архитект и Телескопик направо ми се иска да отида и да й я върна. Не че е лоша..

# 47
ползвала съм всичките но единствената която след като пробвам не съм подарила на майка ми - демек съм доволна от нея е архитекта...за нея писах в една друга тема...уникална спирала удължава не слепва и придава обем от останалите им спирали аз лично не бях никак доволна слепваха ми миглите и ги махах защото видя ли слепени мигли и направо полудявам... #Cussing out

# 48
  • София
  • Мнения: 5 289
Тоя Архитект черния е отврат,чисто нова ми седи,рони се,много е гадна. Crossing Arms

# 49
  • Мнения: 3 830
Пробвала съм 5. и 6. - Lash Architect и Double Extension. Доволна съм много и от двете, но май Дабъл Екстенжън е малко по-добра. newsm78

Като гледам за коя има най-много гласове, май ще си я купя тия дни и нея Peace Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 334

Това е новата спирала на Телескопик.За мен е перфектна Peace

# 51
  • Мнения: 3 830

Това е новата спирала на Телескопик.За мен е перфектна Peace

Искам да попитам какъв и е ефектът? Удължаване, обем, комбинирано или друго?

# 52
  • София
  • Мнения: 10 858
Гласувах за Архитекта

# 53
  • Мнения: 1 334
Искам да попитам какъв и е ефектът? Удължаване, обем, комбинирано или друго?
Поне на мен ги удължава и дава обем.Но самата четка е по-удобна от предишния модел.И не напластява чак толкова.По-рехави са самите снопчета Whistling

# 54
  • София
  • Мнения: 7 798
Искам да попитам какъв и е ефектът? Удължаване, обем, комбинирано или друго?
Поне на мен ги удължава и дава обем.Но самата четка е по-удобна от предишния модел.И не напластява чак толкова.По-рехави са самите снопчета Whistling

Stundji , значи я има вече в Бг ?  Thinking

# 55
  • Мнения: 1 334
Да,даже е на пазара от около седмица Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 7 798
Да,даже е на пазара от около седмица Peace

Мерси, ще я пробвам в скоро време.   bouquet

# 57
  • Мнения: 110
Мммм определено Телескопик! Невероятни стават миглите!

# 58
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Да,даже е на пазара от около седмица Peace

Мерси, ще я пробвам в скоро време.   bouquet
Иля, има я в Бонжур със сигурност я гледах, даже доста и се зачудих, но си взех спирала на Исадора от Драка и не съжалявам  Flutter

# 59
  • Мнения: 957
Да,даже е на пазара от около седмица Peace

Мерси, ще я пробвам в скоро време.   bouquet
Има я в сити центъра ..днес я видях...нещо от рода на новия мастерпиис на МФ..

Общи условия

Активация на акаунт