Споделете 45

  • 24 230
  • 1 132
  •   1
Отговори
# 1 095
Струва ми се, че дразни не таксата, а твърдението, че детското здравеопазване е безплатно.

# 1 096
  • Мнения: 9 865
Да, последното е дразнещо.
Дразните ли се, ако ви постват по някой бисер в бисИритИ?

# 1 097
  • на село
  • Мнения: 3 965
Струва ми се, че дразни не таксата, а твърдението, че детското здравеопазване е безплатно.

Да, аз точно затова си и замълчах.

А за бисИрите -не, мен ме бяха плеснали с едно -Аудио Рио!,
вместо -Адио Рио!
и то си беше бисер де Grinning.

Сега като пуснах Проверка правопис видях, че Адио го заменя с Аудио, сигурно и тогава така е станало  Mr. Green, ама се озовах в Бисерната тема.

# 1 098
  • Мнения: 2 212
Поздрав с любима песен  Heart Eyes

Мери Лу, не ни оставяй.  Ще поема щафетата на следващата "Забременете" щом не искаш ти  Blush

# 1 099
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192

Дразните ли се, ако ви постват по някой бисер в бисИритИ?

Няма да разбера, че съм се озовала там. След първите няколко теми, вече не чета.

# 1 100
  • Мнения: 984
Е, има грешка има и прошка. Не съм сигурна, че правописа е първото нещо у хората, което има значение за определяне на мнението ми за тях.

# 1 101
  • Мнения: 9 865
Аз и сама съм се поствала там. Приемам всичко с чувство за хумор. Не гледам на постваните там като на жертви. Няма драма.

# 1 102
  • Мнения: X
Време е, Естер, да поемеш щафетата. 55 страница, все пак.

В бисерите и аз вече не чета и не пиша, така че ако ме има изтипосана там, няма как да знам. Но от година форумски живот няма как да нямам някой бисер за темата.

Лисо, с какво си свикнала? С хормоналния  дисбаланс  или да те обичат?! Що ли питам?! Сигурно и с двете.

# 1 103
  • Мнения: 5 877

Дразните ли се, ако ви постват по някой бисер в бисИритИ?

Няма да разбера, че съм се озовала там. След първите няколко теми, вече не чета.
И аз няма да разбера. Ако някой забележи "перли" в короната ми, моля да свирка директно.

# 1 104
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Така е - драма няма. Още си се хиля на една ущипана госпожица, която написах. А се имам за грамотна Crazy

# 1 105
  • Мнения: 5 877
Аз съм губила бас за правоговор, за думата "лигавник". Мислех, че идва от "лигавя се" и съответно ударението е на втората сричка, пък то било на първата, от "лига". Помнете и знайте  Laughing

# 1 106
  • Мнения: 2 212
Кампариева, имах предвид ако М Лу се е уплашила да не прихване забременяващия вирус, съм добровлка да съм следващата, която ще го прихване... А че е време и за нова тема, време е.

В бисИрите не съм чела нивгаж, ако съм там, знайте, че грешката е била допусната в момент на умопомрачение, по принцип съм много правописна и интелЕгентна  Laughing

# 1 107
  • Мнения: 516
Бет, прекрасен аватар!

# 1 108
  • София
  • Мнения: 1 783
Искам да споделя един откъс, от нещо, което прочетох току- що:
 
...
Уви, не придобих сребро и злато,
а кашлица и хрема, от която
в това студено време зъзна, сам,
с горчивина.

Отрова в жилите ми е разлята,
нахлуват мрачни мисли във главата
и ме изпълват с упреци и срам,
а болестта ми стига чак до там,
че тялото ми треска все се мята
с горчивина.

# 1 109
  • Мнения: 9 865
Данке! Благодаря! Няма да е много тъпо, ако кажа, че това съм аз.
Имелда, на кого е това?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт