ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ! - детски зъболекар в София

  • 65 348
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Сф
  • Мнения: 10 662
Ходим вече ето тук, само детските зъболекари там успяха да и отворят устата на щерката и направихме 2 пулпита, работят с каса и не са ни искали нищо допълнително, условията са перфектни- чисто и любезни много.За конкретната зъболекарка на лични, но смятам, че и другите са добри,пълно е с деца; За кабинета в клиниката в Люлин става дума.
http://www.eo-dent.com/contacts.php?lang=bg
По принцип виждам, че имат и в други квартали. Случайно попаднах аз там, та заведох и нея, иначе преди я бях водила на друго място, но тогава нямаше болни зъби, сега с тия пулпити я боля , така че оценявам подхода!

# 46
  • София
  • Мнения: 84
Здравейте. Можете ли да ми препоръчате добър детски стоматолог за ж.к. Гоце Делчев или Стрелбище? Детето ми е на 4 години и се оплака, че го боли зъбче, което вече е пломбирано. Като погледнах в устата му - пломбата си стои, но до нея е черно зъбчето. Предполагам, че не е добре почистено предишния път. Предваритело благодаря.

# 47
  • Мнения: 79
За София Света Троица,Люлин ,Гевгелийски ви препоръчвам детските зъболекари от http://inteldent.net/.Работят събота и неделя.

Специално за този център съм с много лоши впечатления. Препоръча ми го моя приятелка с думите, че лекували млечните зъби на детето й още като било петно, а не изявен кариес. Както и да е, отидохме веднага след като се оплака, че има болка. Зъболекарката почна да го заплашва, че ще му снима устата и ще я покаже на децата в детската градина да му се смеят ( пет пъти казах, че не ходи на детска, а на предучилищна в училище), после почна да го обвинява, че лъже, че го боли и че ще изгони майка му, т.е. мен от кабинета, за да не се лигави. А синът ми пищеше, че го боли вече много и дори почна да му се повръща. Най-накрая пломбирахме зъба. В колата ми каза няколко пъти, че много го е боляло и наистина не ме е лъгал. Обясних някак ситуацията. След пет месеца отидохме на друга зъболекарка, която му почисти кариеса, сложи лекарство и след два дена пломбира без истерия, без заплахи, въпреки страха на детето ми. Ужасно съжалявам, че въобще посетихме първата зъболукарка. Доверието на сина ми към мен и баща му е градено всеки ден. Благодарение на това доверие на АЛекс сме провеждали няколко пъти УЗИ, един път ЯМР без упойка, преглед при детски кардиолог, протекъл 45 мин (слушалка, видоезон и мерене на кръвно), операция на 5,5 години. Все пак успяхме да възстановим доверието, но никога повече няма да посетим този кабинет.

# 48
  • Мнения: 29
Дтето ми е със забавено развитие и не мога да я заведа на обикновен детски зъболекар. тя по никакъв начин няма да даде нито да и отворят устата, нито да и направят зъбите. А виждам че има проблем, черно на двата долни крайни зъба. Та въпроса ми е знае ли някъде място където да я заведа и да оправят зъбите с пълна упойка. Друг начин не виждам.

# 49
  • Сф
  • Мнения: 10 662
Дтето ми е със забавено развитие и не мога да я заведа на обикновен детски зъболекар. тя по никакъв начин няма да даде нито да и отворят устата, нито да и направят зъбите. А виждам че има проблем, черно на двата долни крайни зъба. Та въпроса ми е знае ли някъде място където да я заведа и да оправят зъбите с пълна упойка. Друг начин не виждам.
В ЕО дент ни бяха предложили, но аз отказах. После го пое една по- строга детска и успя да оправи зъбите.Та в тази клиника казаха, че са го правили и преди - това с пълната упойка. Попитайте. На моя близка пък правят на детето и  зъбите с местна упойка. Ако можете така.....
http://www.eo-dent.com/contacts.php?lang=bg
Успех!

# 50
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, моя позната много е много доволна от стоматологичен център "България дент" http://stomcenter.bg/child_dentistry

# 51
  • Мнения: 89
 Препоръчвам ви д-р Кобакова.
 Зъболекарският  кабинет се намира в кв. ИЗТОК, ул. АКАД. МЕТОДИ ПОПОВ 1А. Изключително добър специалист и страхотен човек,винаги усмихната и позитивна. Работи с много модерна техника и всичко е бързо и безболезнено. Има уеб сайт:  http://mydentist.bg/  от където можете да си запазите час или просто да питате нещо.Ето и тел:(0888 757-153.

# 52
  • Мнения: 79
Вече като майка на две деца, искам да споделя с вас как се грижим за нашите зъбки. Дария е на 4 годинки и на 2 г. направихме първия й кариес с машинка без упойка - д-р Ел Дарис от Медстом. След това много трудно си отвори устата, но от година и половина ходим при д-р Маркова от Медстом. Правим профилактични прегледи на всеки 3 месеца и така още на ниво петънце докторката намазва с някаква паста зъбчето. Засега нямаме друг кариес. След като измием зъбките, всяка вечер ги мажем с Тут мус - това е пастичка, която се нанася без измиване, за заздравяване на зъбките.
Баткото ни, на 8 години, е пациент на д-р Костов от Стоматологична клиника Моллови - изключително спокоен и позитивен, който ни каза и за пастата Тут Мус. Този доктор дълго време лекува пулпита, който се получи под пломбата, направена от Интелдент. И тук посещаваме зъболекаря профилактично на 3 месеца и се мажем с Пейст плюс.
Пастите ги закупуваме от зъболекаря ни.
Моят съвет е да намерите зъболекар на детето преди да го е заболяло зъбчето и регулярно да го водите дори и да няма причина. Също така може да взимате детето със себе си, когато вие ходите на зъболекар, за да види как се случват нещата.

# 53
  • Мнения: 1
Изключително съм впечатлена от д-р Ива Димчева. Страхотен подход и търпение към детето ми има и влага много старание! При първото посещение детето беше страхливо, а сега отива с желание. Мога да споделя тел. за контакт: 0884 84 78 34.

Последна редакция: ср, 15 юни 2016, 23:10 от Петя Ростовска

# 54
  • Мнения: 6
Здравейте,
искам да споделя опита си с детска стоматологична клиника Еодент на Зографски.Синът ми е на 8 и до сега не се е налагало да посещава зъболекар. На контролен преглед при моя зъболекар,видяхме малък кариес, заради който посетихме Еодент и д-р Григорова (честно казано ми е много неестествено да нарека такъв човек доктор). След като разбра,че не са му работени зъби до този момент, веднага реши че е нормално да има много развалени зъби в устата си. Аз отивам сигурна,че детето ми има един развален зъб, а на място много набързо д-р Григорова му открива ЧЕТИРИ кариеса. Разбира се, потърсихме още едно мнение след това и си останахме на тезата за един единствен кариес.
Набързо ни пробута и силанизиране на 6-тите постоянни зъби, след която процедура вече втора седмицата детето ми е с огромни афти, с големината на памучните ролки, които се използват за подсушаване на слюнката. Детето страда много, боли го и не се храни. Всеки знае, че тези ролки трябва да се махат след обилно омокряне с водната струя, това при него не беше направено и резултатът е налице. Това е не просто некомпетентност, това е отношение.
И така всичко това за мен е ОТКРОВЕНО ПРЕСТЪПЛЕНИЕ, НЕЧОВЕШКО И САДИСТИЧНО ПОВЕДЕНИЕ спрямо дете. Не знам, как по друг начин може да се обясни разпробиване на здрави детски зъби, за да се източат едни пари от здравна каса и едни други от джоба на пациента (разбира се не сме сложили амалгама, а фотополимер, който не се покрива от касата, а се плаща).

# 55
  • Мнения: 91
Здравейте,
а някой да препоръча добър детски стоматолог в района на или в близост до Младостите? Искаме да заведем дъщеричката ни, която е на 2 и половина, на профилактичен преглед. По принцип я бяхме водили в Галакси трейд център на шипченски, като й поникнаха първите 2 зъба. Общо взето беше повече да ни обяснят как да се грижим за новопоникналите зъби, силно казано имаше нещо като преглед. Но вече нещата би следвало да стават все по-сериозни и ни се иска да можем да разчитаме на съвестен и добър детски стоматолог, така че всяка препоръка ни е добре дошла Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 4
Здравейте мами bye. Бихте ли ми препоръчали добър детски стоматолог за първи профилактичен преглед, няма значение къде точно се намира той smile3521 newsm17? Ако някоя от вас е водила детето си тук http://www.profidentalstudio.com/%D0%B4%D0%B5%D1%82%D1%81%D0%BA% … 0%B8%D0%BA%D0%B0/  ще помоля за мнение newsm12 newsm12 newsm12 newsm12. Благодаря предварително на всички отзова ли се. newsm51

# 57
  • Мнения: 20
Здравейте! Как мога да се свържа с др Кожухарова, освен на посочения номер, защото никой не отговаря?

# 58
  • София
  • Мнения: 163
Телефонът на д-р Кожухарова е 0886411569.На телефон 028033957 сестрата записва часове.Може и лично да я посетите:7-ма поликлиника,кабинет 602.До 30 август обаче е отпуска.

# 59
  • София
  • Мнения: 709
Здравейте,
а някой да препоръча добър детски стоматолог в района на или в близост до Младостите? Искаме да заведем дъщеричката ни, която е на 2 и половина, на профилактичен преглед. По принцип я бяхме водили в Галакси трейд център на шипченски, като й поникнаха първите 2 зъба. Общо взето беше повече да ни обяснят как да се грижим за новопоникналите зъби, силно казано имаше нещо като преглед. Но вече нещата би следвало да стават все по-сериозни и ни се иска да можем да разчитаме на съвестен и добър детски стоматолог, така че всяка препоръка ни е добре дошла Simple Smile



И мен ме интерсува за този район отзиви.
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт