ПРЕПОРЪЧАЙТЕ МИ! - детски зъболекар в София

  • 65 372
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1
Здравейте.Много съм доволна от д-р Джейн Джасим...вече 6 години водя дъщеря си при нея..Дъщеря ми я обожава..Много е внимателна и има подход с децата...Кабинета йне във Връбница 2

# 61
  • Мнения: 79
Точно на 2 ли бяхте или две и нещо?
Вече като майка на две деца, искам да споделя с вас как се грижим за нашите зъбки. Дария е на 4 годинки и на 2 г. направихме първия й кариес с машинка без упойка - д-р Ел Дарис от Медстом. След това много трудно си отвори устата, но от година и половина ходим при д-р Маркова от Медстом. Правим профилактични прегледи на всеки 3 месеца и така още на ниво петънце докторката намазва с някаква паста зъбчето. Засега нямаме друг кариес. След като измием зъбките, всяка вечер ги мажем с Тут мус - това е пастичка, която се нанася без измиване, за заздравяване на зъбките.
Баткото ни, на 8 години, е пациент на д-р Костов от Стоматологична клиника Моллови - изключително спокоен и позитивен, който ни каза и за пастата Тут Мус. Този доктор дълго време лекува пулпита, който се получи под пломбата, направена от Интелдент. И тук посещаваме зъболекаря профилактично на 3 месеца и се мажем с Пейст плюс.
Пастите ги закупуваме от зъболекаря ни.
Моят съвет е да намерите зъболекар на детето преди да го е заболяло зъбчето и регулярно да го водите дори и да няма причина. Също така може да взимате детето със себе си, когато вие ходите на зъболекар, за да види как се случват нещата.

# 62
  • Мнения: 79
д-р Ирен Влахова

Общи условия

Активация на акаунт