За окосмяването на госпожиците

  • 48 202
  • 267
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 20
Така значи и аз като някои от вас съм наследила окосмяването от баща си.Ами честно и аз си оскубах тайно веждите от вайка ми  Stop но съм на 12 вече 13.Не ми се скара много но и мен ме притесняват космите по ръцете поне да бяха по малко.Иначе децата са много лоши в днешо време дори си и измислят някои неща  Crazy Това обаче 8-9 годишни да се епилират е  ooooh! ужасно та те са още деца  Rolling Eyes По-добре говорете с тях за да не правят някои неща таййно! Rolling Eyes Успех  baaa

# 196
  • Мнения: 14 654
Децата не са лоши в днешно време, винаги са си били такива - нещо да е по-различно и да изпъква, веднага ще се хванат за него - очила ли ще е, наднормено тегло ли, голям нос, щръкнали уши или къси крака... Хубаво, космите ще си ги оскубеш, ама как ще си изправиш носа примерно? Или ще си залепиш ушите с тиксо? Подигравки винаги ще има, като не са космите, друго ще е.

# 197
  • София
  • Мнения: 62 595
То май е като във вица "защо си със шапка, защо си без шапка". Според мен изобщо въпросът не е в космите, а в това, че някои деца са по-лесна плячка, защото се връзват на опитите за подигравка от други деца.

# 198
  • Мнения: 698
Козметичката ми ми каза, че може да опитам, фризьорката - също - нали и двете работят с косми. Simple Smile Но тъй като засега има затишие, не повдигам въпроса. Подозирам обаче, че щом дойдат късите ръкави... Да, децата се подиграват за всичко.И моята дъщеря никак не е от "кекавите", аз на нейно място щях да орева света. Тя е "желязна мацка"  Laughing, така че ще се справим. Благодаря ви за разбирането и за отговорите.  bouquet

# 199
  • София
  • Мнения: 62 595
Май моята е от задръстените барабар с приятелките и съученичките си. Явно космите не ги вълнуват, а само панделките, шнолите и лакът за нокти.

# 200
  • Мнения: 698
Май моята е от задръстените барабар с приятелките и съученичките си. Явно космите не ги вълнуват, а само панделките, шнолите и лакът за нокти.

 Laughing Душички! Завиждаме ви за лака за нокти! В нашите подигравки участват главно момчетата, не приятелките.


# 201
  • Мнения: 14 654
Laughing Душички! Завиждаме ви за лака за нокти! В нашите подигравки участват главно момчетата, не приятелките.

Спокойно, като гледам как вървят нещата и при момчетата, след още някоя и друга година и на тях ще им се присмиват заради космите  Mr. Green

# 202
  • София
  • Мнения: 62 595
Ама и момчетата им явно са задръстени - само ритат топка и не обръщат особено внимание на момичетата. Те са 9-10-11 годишни.
Тъй като преди малко четох и писах в темата за секса започвам да се чудя изобщо съучениците и приятелите на моите не са нещо изостанали. Или другите деца са прекалено напреднали?  newsm78

# 203
  • Мнения: 698
Laughing Душички! Завиждаме ви за лака за нокти! В нашите подигравки участват главно момчетата, не приятелките.

Спокойно, като гледам как вървят нещата и при момчетата, след още някоя и друга година и на тях ще им се присмиват заради космите  Mr. Green

 Joy ще й дам тази идея.... Joy

# 204
  • Мнения: 20
 Grinning хаха това за момчетата.ами те си се развиват бавно-дечковци.за присмиване някои имат много пъпки така че е при тях има подигравки спокойно няма да ги оставим на мира.Да ритат топка те и това правят и закачат момичетата  smile3559  typeuu moresmile

# 205
  • Мнения: 81
Аз съм, козметичка и мога да кажа, че обезкосмяването на малките госпожици е най-добре да се третира с коло маска веднага след, като им дойде първия цикъл. Ако са редовни до към 20 годишни ще бъдат слабо окосмени, а и кожата понеже свиква и с времето по-малко ги боли  Wink

Няколко пъти срещам подобни мнения,че трябва да се започне обезкосмяване веднага след първия МЦ,като всеки път се посочват различни причини.
И тук да попитам,защо точно тогава?






# 206
  • Мнения: 22
Заради хормоните  Wink

# 207
  • Мнения: 81
Много изчерпателен отговор. Laughing

# 208
  • Мнения: 20
ммм тези хормони само какви са  Laughing Crazy хормони много са странни  Simple Smile

# 209
  • Мнения: 12
Добре де...какво значи малка е на 9-10 години да ходи на козметик? Щом има окосмяване...значи не е малка Peace

Общи условия

Активация на акаунт