СРЕЩА В ПЛОВДИВ

  • 10 030
  • 223
  •   1
Отговори
# 90
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Рожбе, и ние мислим евентуално там да правим бебето Embarassed Хайде дано тази година късмета ни е по -голям Flutter

# 91
  • Мнения: 1 792
ейй колко сте сексуалнии,браво браво.само така Hug

# 92
  • Видин
  • Мнения: 961
Аз ако съм само  детето може да се възползвам от гостоприемството ви....но мога да ви кажа със сигурност чак след 18,02
 По принцип сме без претеций, спим и на пода с две одеяла Mr. Green

# 93
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ние ако дойдем, ще сме на хотел Peace
Рожбе, Ники - строявайте мъжете - на трезво се правят момчета, на пияно момичета Twisted Evil Mr. Green

# 94
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Малееее,моя като не пие особено какво ще го правя newsm78 Момичета,ще ви моля да уговаряте ваште мъже да напият моя,че искам женско Mr. Green

# 95
  • Видин
  • Мнения: 961
Малееее,моя като не пие особено какво ще го правя newsm78 Момичета,ще ви моля да уговаряте ваште мъже да напият моя,че искам женско Mr. Green
С риск да разбия теорията на Голд ще кажа че сина ми е правен след една дискотека в 5,30 ч. сутринта и на мноооого алкохолни изпарения Joy Joy Joy

Голд, намини в чата да по лафим.Никаква те няма Crossing Arms

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 09:43 от Жаклин

# 96
  • Мнения: 2 751
абе честно казано и аз откакто съм с корема немога да се похваля с много издържливост а и винаги може да се приберете преди нас.а за сутринта ще сме готови със закуска от предния ден и всеки става и сам се спасява.в нас никой не е на гости всеки се оправя сам.то като се замисля и Ели незнам до колко късно ще седят с макия бебок тъй че не е проблем.женени с деца са извинени. Hug
Hug
Чудесно. За закуска може да се погрижа аз. Палачинки или пържени филии за всички. Нали съм добра  Flutter

П.С.Мушо, снощи те сънувах с къдрава руса коса, че идваш ти на гости в София  Joy

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Въх, Жаки недей, бе Crazy Тъкмо убедих мъжо след Гергьовден да спира алкохола Mr. Green, ти ми разби теорията Crossing Arms
Ще намина утре, отивам на преглед и после ще ходя да видя жената на братовчед ми, че вчера роди момиченце Laughing
За срещата съм убедила Голдин на 50%

# 98
  • Мнения: 370
Ех кат ви чета,ако сколасаме до 03.03 може пък и да ви изненадаме.Тъй че имайте едно на ум. Thinking

# 99
  • София
  • Мнения: 3 524
хелоу
мушка, то да ти кажа аз като видях за заведението и ми се дръпна изведнъж понеже осъзнах че ние с бебока на заведение май няма да успеем да го комбинираме или ще трябва да е на смени, понеже там вероятно ще се пуши Crazy иначе разбира се сме "за" всичко- и заведение и гости и обиколки. ше го доизмислим де, пък и кучето пазител ше е там  Laughing Laughing Laughing у вас сме, стига да не ви притесняваме, много ще се радваме а и вече свикнахме Wink

ооо бебеправещите ако знаете как ви завиждаааам само така Peace Hug

ох как ми се вижда вече с вааас, и как ми се пийва ракийцааа, че миналата година с корема и тошковата ракия щех да се гътна, като ми стана едно лошоооо не ти е работа, ама сегааааа smile3508

# 100
  • Мнения: 1 792
абе Ели ако е кротък малкия ще го оправим и преспим и ще накараме майка да го гледа бе.тя живее в блока пред нас а и е време да тренира.
Калии сега и да искаш друго за закуска не приемам.ти си душа щом се издаде сега му мисли ама да знаеш аз ям много.а моя мъж като чуе палачинки и очите му стават ей такива Shockedобожаваме ги ама ни мързи да ги правим.ихаа ще ни правят закускааа newsm44
а колкото до русите коси не коментирам.аз като съм руса и ме подценяват затова се боядисах черна Mr. Green

# 101
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Мацки, мойто мъж пуска блок на ТЕЦа. Нали трябва ток да има  Mr. Green! И каза, че от средата на февруари започват да текат 72 часови проби. Ама да не мислите, че 72 часа са 3 дни  Naughty? Нищо подобно  Crazy! Миналата година продължи около месец  Crazy! Та мисълта ми е, че ако не свършат до тогава, може да минем само за по едно кафе, ама не знам кой ден  Crazy! Това ще го разбера по- късно. Ако идваме ще се оправим с хотелите. То по това време на годината в Пловдив свободни места по хотелите да искаш  Mr. Green!
  Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 862
Аз или Ние, още незнам, сме на хотел. Ко прикоткам мъж ми да дойде с мен хубу, ко не ще съм сама. Само ще помоля пловдивските кокони да кажат някой хотел с по-сносни цени, та да запазя местенце.
Въх, ма нали съм руса, хич не съм погледнала че сте писали на по предните страници за хотелите.
Аз съм с другите, където запазят и решат. Само ми кажете и се пиша с вас  Crazy

Последна редакция: ср, 06 фев 2008, 18:56 от Hri

# 103
  • Мнения: 1 247
хри душко аз знам много готин хотел казва се метропол там сме спали и платихме 35лв за една нощувка  аз ако идвам ще спа в този хотел а 99процента ще идвам щото ще бъда само на 100 километра Peace

# 104
  • Мнения: 2 751
Калии сега и да искаш друго за закуска не приемам.ти си душа щом се издаде сега му мисли ама да знаеш аз ям много.а моя мъж като чуе палачинки и очите му стават ей такива Shockedобожаваме ги ама ни мързи да ги правим.ихаа ще ни правят закускааа newsm44
а колкото до русите коси не коментирам.аз като съм руса и ме подценяват затова се боядисах черна Mr. Green
Уф, много ме изплаши. Crazy Crazy Crazy
Палачинки да искаш! В нас всяка седмица ако няма палачинки, има сърдити малки муцуни  Laughing така чеее.....ти осигури сладкото, от мен палачинките  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт