Очквам вашите идеи

  • 1 303
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 679
Ето:







# 16
  • Мнения: 80
Хубаво е детето да има собствена стая, можеш да я направиш так че да ти е удобна и на теб в началото. Дуци е дала чудесни предложения. Обобщено, трябва ти хубав скрин с повивалник върху него, кошара можеш да си вземеш преносима, така може ношем да спи при вас, а през деня да си е в стаята. Хубаво е да има един фотьоил, ще ти е удобен за кърменето или храненето на бебето. Ние направо сложихме легло и големият ми син на 1 г. и 9 м. спеше вече на него, кошарата вече е на бебето. Найстина съвсем в началото няма да посмееш да го оставиш само в стая, но с добър бейбифон... Синът ми без такъв спи сам в стая а няма още 2 години. Последно не пълни стаята с мебели, остави място за игра, да пълзи детето, ще ти е от полза.

# 17
  • Мнения: 1 155
Честно да ти кажа според мен не е много удачно да правиш детска стая още от сега. Първоначално е добре бебчето да си е при теб. Аз независимо, че бебка спи при нас в преносима кошара, ставах да гледам дали е добре и без да ми се смееш, гледах дали диша. Незнам как ще се чувстваш спокойна, като е в друга стая. А като заплаче ще ти е много по удобно да я гушнеш като е при теб, а не да тичаш в другата стая.

# 18
  • Мнения: 4 371
Ами жената сега прави ремонт и иска да направят детска стая, не е казано, че веднага ще я ползва. Съгласете се, че сега е момента за ремонта, а не когато бебето се роди ooooh!
Ние нашата детска стая започнахме да я ползваме когато малкия беше на 5 месеца, но беше готова преди това.

# 19
  • Мнения: 653
и аз смятам , че детската стая може да се подготви сега
в началото детето спи при родителите си, но не виждам проблем, през деня да си е в детската стая
така или иначе не седиш нон-стоп при него
защо да не свиква от малко в собствена стая
ние ако имахме още едно помещение, Марин отдавна да съм го преместила в отделна стая
там ще бъде неговото 'царство' с всички играчки и весели мебели
...
наистина виж във подфорума Нашият дом и ще намериш много идеи
като съвет мога да ти дам - например леглото да е на колелца /лесно се мести от стая в стая, чисти под него и т.н./
трябва ти един шкаф, на който да преобуваш бебчо

# 20
  • Мнения: 2 960
Абе, то това с вълшебния детски свят много добре звучи, но бебетата като почнат да се очовечват, са им много по-интересни "играчките" на възрастните - тенджери, тигани, лъжици , да не говорим за телефоните и дистанционните, така че, не прекалявай с играчките. Това от личен опит Peace

ХА-ХА  hahaha ТОЧНО ТАКА Е...СТРАХОТНО КАЗАНО И АБСОЛЮТНО ВЯРНО.иАЗ ГО ПОТВЪРЖДАВАМ ОТ ЛИЧЕН ОПИТ

# 21
  • Мнения: 1 668
Ами жената сега прави ремонт и иска да направят детска стая, не е казано, че веднага ще я ползва. Съгласете се, че сега е момента за ремонта, а не когато бебето се роди ooooh!
Ние нашата детска стая започнахме да я ползваме когато малкия беше на 5 месеца, но беше готова преди това.

 Подкрепям,направете си стаята сега дори и да я полэвате по-късно Peace
Мисля, че момичетата по-горе са дали страхотни идеи Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 1 262
направи си бебешка стая, страхотно удоволствие е, особено за теб Wink в началото  Crazy
а относно това къде ще спи бебето - това е въпрос на личен избор. познавам майки, чийто бебоци спят в отделна стая от раждането си  Peace
хубави неща има тук: http://www.pierro-bg.hit.bg/Untitled-2.htm

# 23
  • Мнения: 8 999

А защо?
Моите деца от новородени бебета си бяха сами в техните си стаи. Така нито ние с баща им сме притеснявали техния сън, нито пък те нашия.
Чудесна е идеята за бебешка стая. На първо време са достатъчни легло, гардероб, шкаф за повиване и шкаф за играчки. Не прекалявай с мебелите, добре е да е просторно и да е лесно за поддръжка - все пак бебешка стая е, трябва да се чисти по-честичко. Не наблягай и на шарении от сорта на тапети с картинки, пердета с други картинки, картинки по стените... По-добре да е по-семпла и да действа успокояващо, отколкото да натоварва вниманието на детето. За предпочитане е то да се съсредоточава върху играчки и игри, а не да се вторачва в постоянни сюжети.

# 24
  • Мнения: 620
Съгласна съм с мненията, че това бебе толкова ще седи в тази стая и ще играе във "вълшебния" си свят, колкото ти би седяла в клетка с мнооого красиви панделки и разни там украшения. Работата е там, че е много по-развиващо за едно бебе да е сред хора насред хола и сред "истински" играчки като телевизор, дистанционно, тенджери, черпаци и др.подобни. Страхувам се, че ще се разочароваш, че бебето ти не оценява твоя труд и творческия ти порив.
Моето мнение е, че е по-рационално да направиш направо "детска" стая, а не "бебешка". Стая, в която ще е уютно да заспива и да се занимава само вече поотраснало детенце.
Бих направила замъци, високо легло с шкаф под него, спестяващ пространството или легло-кола, катерушки по стените, "лиани", кътче за рисуване и стени, върху които може да се сътворяват страхотни "пеизажи" с малки изцапани в нещо ръчички и най-важното ...... пространство. Колкото повече пространство има едно дете в стаята си - толкова повече ще седи в нея Simple Smile

# 25
  • Мнения: 745
страхотни снимки!!!то на човек да му се прииска да си направи бебешка стая!!!но въпроса е дали ще влезе в употреба наистина?моят съвет е:щом ще правите ремонт подгответе стаята.боядисайте стените,направете пода.но да купуваш бебешко обзавеждане ми се струва малко прибързано.защо ли?ами някои бебчета изобщо не желаят да спят в собствените си креватчета,колкото и чудесни да са те!!!искат при мама и тате.е моят не е така,но съм чувала много подобни случки.и ако твоето е така,стаята става излишна.
другото,което мисля е ,че щом има желание човек винаги може да си направи стаята.нека поспи при вас пък после според детето можеш да направиш стаята,според неговият темперамент,излъчване и т.н.
и въпреки многото добри бебефони не мога да си представя,че мъника ще спи отделно от мен.има периоди на колики,зъбчета,когато трябва да сте заедно да се гушкате да е спокоен той и ти.да не ти разправям,че онази вечер ставах 10 пъти да му слагам бибата.ако беще в друга стая просто щях да си се разхождам нон стоп. Laughingтова е от мен,надявам се да съм ти била полезна и да вземеш наи-доброто решение Peace

Общи условия

Активация на акаунт