Свекърва ми иска смърта на детето ми

  • 11 761
  • 153
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 45
Бягай бързо от това семейстово! Мъжът ти би трябвало да ви защити! Щом не може или не иска - напусни го!

# 76
  • София
  • Мнения: 10 825
Макар, че звучи супер пресилено, може би бих повярвала.... Но, пусто любопитство, погледнах мненията на авторката Crazy Много се впечатлих от факта, че тук, във форума, има и друга жена, която желае смъртта на детето на авторката и ходи да й прави магии  ooooh!

Намирисва ми или на пързалка или на някаква натрапчива психоза

# 77
  • Варна
  • Мнения: 2 269
Макар, че звучи супер пресилено, може би бих повярвала.... Но, пусто любопитство, погледнах мненията на авторката Crazy Много се впечатлих от факта, че тук, във форума, има и друга жена, която желае смъртта на детето на авторката и ходи да й прави магии  ooooh!

Намирисва ми или на пързалка или на някаква натрапчива психоза
Какво "намирисва", то направо смърди!

# 78
  • София
  • Мнения: 38 961
Аз пък мисля, че майчето просто е объркана и малко сбъркана в правописа.
А случаят е, че не се виждат толкова често с лудото бабе, че да побегне през девет квартала в десети. Пък и жилище не се сменя като носна кърпа.
Аз имам също една луда съседка, която посяга на малки деца и на млади хора.
На мен или детето, слава богу, не е. Но ми е било доста напрегнато да се возя в асансьора с нея.
Добре че сега я пратиха на лечение.
Мисля че трябва да говори с мъжа си да измислят някакъв вариант за принудително лечение на бабето - ако успеят да я освидетелстват като луда, е възможно.
Ако не - по-внимателно из квартала и това е.
Или да не забравя острите ботушки. И една бейзболна бухалка. Mr. Green

# 79
  • Мнения: 804
Макар, че звучи супер пресилено, може би бих повярвала.... Но, пусто любопитство, погледнах мненията на авторката Crazy Много се впечатлих от факта, че тук, във форума, има и друга жена, която желае смъртта на детето на авторката и ходи да й прави магии  ooooh!

Намирисва ми или на пързалка или на някаква натрапчива психоза
Дааа, сега и аз го видях.
Може и да не си права за пързалката, ама свекърва убийца и съфорумка магьосница са множко, та си мисля че е второто.
Оттеглям се преди да ме стигне нечие проклятие или черна магия Mr. Green

# 80
  • Мнения: 985
Мисля,че миналата година беше пуснала тема за тази случка в асансьора,ако не ме лъже паметта Thinking.Много ми е познато това с юмруците в главата... Shocked Shocked Shocked
На твое място изобщо повече не бих се приближила до нея,още по-малко пък детето  ми.Скъсвам всякакви взаимоотношения и слагам точка!Даже бих поставила ултиматум на мъжа си-или аз,или тя.Колкото и да го обичам,детето си обичам повече и няма да позволя то да става свидетел на целия този панаир.А пък това за боя... #CrazyБих и размазала физиономията на бабката и на всеки ,който се опита да посегне на дребното. Не мога да повярвам,че си изтърпяла всичко това. ooooh!:Аз не бих могла... Naughty

# 81
  • Мнения: 887
Всичко, което си написала е направо ужасно, но къде е желанието на свекърва ти за смърт на детето? Защо въобще си дала такова заглавия на темата? Ако можеш бъди по-конкретна. А това, че го е удряла е друг въпрос, който аз ако бях на твое място щях да разреша на момента с  bash. Направо щеше да си събира зъбите от земята, ще подам жалба в полицията за психически тормоз на мен и на детето ми и ако в цялата тази ситуация мъжът ми не е до мен, просто ще се окаже зад борда.

# 82
  • Мнения: 8
ми културното е жалба в полицията и да провериш в агенцията за закрила на детето какво можеш да правиш. прекратяваш всякакви контакти и стягаш мъжО ти, щото явно не може сам..

И аз бих те посъветвала същото! По-далеч от нея! #2gunfire
Мисля че ако си отмъстиш няма да получиш удовлетворение, а ще се почувстваш по-зле.

# 83
  • Мнения: 2 657
До като четях поста ти,тръпки ме побиха....До преди малко си мислех,че по-голям изрод от моята няма,но след прочетеното,мисля че твоята е с главно ''И''.
Ако аз бях в твоята ситуация в асансьора,е повярвай ми,че нямаше да и се размине....има една приказка''Каквото почукало,такова се обадило''....та и аз така......
Ако съм на твое място и съпругът ми се прави и той на луд и скача да ми я защитава,трябва да знаеш,че ще си хвана детето и ще си тръгна.какво ще ти скача,че си я удряла/при условие,че си я знае що за стокае/ ooooh!Та той не знае ли,що за стока си има,като майка?
не бих търпяла такова отношение от страна на съпруга ми,а да не говорим за майка му....И моят съпруг е единствен син,но като си я знае каква е идиотка,сам ми забранява контактите с нея,а да не говорим за споменаване да види детето Peace


# 84
  • Мнения: 6 167
Е, ако е точно такъв случая, свекървата е психично болна и трябва да се лекува.
има специализирани заведения.

# 85
Макар, че звучи супер пресилено, може би бих повярвала.... Но, пусто любопитство, погледнах мненията на авторката Crazy Много се впечатлих от факта, че тук, във форума, има и друга жена, която желае смъртта на детето на авторката и ходи да й прави магии  ooooh!

Намирисва ми или на пързалка или на някаква натрапчива психоза
   Явно не си чела по нагоре.Ясно съм написала че че дъщерятя на свекърва ми се занимава с магики  и не страдам от натрапчеви мисли.Ако имаш скайп ми драсни на лични да ти го разкажа гласно и мъжът ми е тука и той може да потвърди думите ми.

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 22:22 от sampo

# 86
22   Семейни / Дом и семейство / Re: Пак за свекървата и още нещо...  : сряда, 23 януари 2008, 19:26 
Моята пък мрази синът ми не иска нито него нито мен ама на мен изобщо не ми пука не се срещаме с мъжо с нея тя достатъчно  се издъни че мъжа ми даже искаше да се отказва  от нея чрез държавен  весник.Мъжо никога няма да й прости това което направи на синът  ни.Та аз ако имах такава свекърва бих се радвала защото ще имам повече време за себе си и с мъжът ми и ще съм спокойна че детето ми е в сигорни ръце   
 
Чети преди да ме обиждаш виж темата.......

# 87
Здравейте , регистрирах специално за тази тема или по точно заради хората които не вярват на случая на sampo ! Та запознат съм със случая напълнo и всичко което sampo е казала е на 100 % истина . Тея Булки дето нахвърлят по темата глупости нека по добре да не се обаждат ! Сигурен съм , че ако на някои от тях им се случи същото и го споделят тук и някой го нареди по същия начин - няма да им е приятно - нали ?

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 22:36 от nepokiss

# 88
  • София
  • Мнения: 10 825
22   Семейни / Дом и семейство / Re: Пак за свекървата и още нещо...  : сряда, 23 януари 2008, 19:26 
Моята пък мрази синът ми не иска нито него нито мен ама на мен изобщо не ми пука не се срещаме с мъжо с нея тя достатъчно  се издъни че мъжа ми даже искаше да се отказва  от нея чрез държавен  весник.Мъжо никога няма да й прости това което направи на синът  ни.Та аз ако имах такава свекърва бих се радвала защото ще имам повече време за себе си и с мъжът ми и ще съм спокойна че детето ми е в сигорни ръце   
 
Чети преди да ме обиждаш виж темата.......

Къде точно съм те обидила? Порочела съм всичките ти мнения, не са много. И освен, че са изключително неграмотни друго не мога да кажа.
Аз понеже не се занимавам с магии  Wink няма как да знам дали зълва ти ти прави такива и че точно тя е пишещата
 във форума
Изобщо всички тези безумства са ми непонятни.

А пък на nepokiss просто веднага му повярвах. Нама как да се усъмня в думите на прясно регистриран форумец.
Поръсвам си главата с пепел и съжалявам че се усъмних.

# 89
Здравейте аз съм съседка на свекървата и нямам с нея някакви приятелски взаимоотношения нито с момичето което е пуснало темата но съм свидетел на целият разказ за асансьора то това целият квартал го знае тя онази луда свекърва беше изпаднала в делириум.Вдигна квартала въздуха.Беше лятото и бях ме на пейката с децата когато лудата свекърва взе да крещи на стълбището кога гледа ме момичето с детето в ръце бута свекървата да влезе в асансьора  и там вече стана каквото  стана.Детето крещеше от уплаха а дъщерята на лудата от терасата крещи и обижда снахата беше цирк само че в махалата всички я знаят свекървата като голям боклук и съжаляват снахата.А тя наистина не е луда  а е свястно и много готино девойче просто й пречи че е много добра и разумна.Все пак няма да ви е приятно ако свекърва ви не излиза от бингото  и иска единствено парите на синът си за да си поддържа стандарта а пък внучето какво ще яде  не и дреме особено.Само искам да кажа че по голяма интригантка в квартала няма от свекървата на Сампо тя наистина е напълно луда и страда от натрапчиви мисли и ако не е на нейното и полудява.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт