Свекърва ми иска смърта на детето ми

  • 11 735
  • 153
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 143
Не съм чела темата, тъй като авторката явно не е в ред.

И как точно го прецени това???Страшни психолози сте!!!
Жената явно е много объркана и затова пише така не разбрано,но не виждам нещо лудо в това???!!!!
Добре де, Peace, не казвам, че е луда. "Не в ред" е точно като "объркана"....
Лоша работа Thinking


Мила прости ми моля те!!! newsm51 smile3525 newsm17
Да наистина не в ред!!!
Нали ще ми простиш????!!!!!

# 151
  • Мнения: 165
Абе, хора, пак ви казвам-- психическите разстройства не са смешно нещо.  Това не е латино-сапунка, а семейна трагедия.  Това дете ще расте с неуравновесена майка.   Авторката с всеки следващ пост /от многобройните й персонажи/ затвърждава впечатлението, че има сериозен психически проблем.   Тогава е много вероятно свекървата да е съвсем нормална жена, чиито нерви просто не са издържали в даден момент /ако има наистина и грам истина в описанието на авторката/.  И ако има наистина заведена жалба в полицията, тази жена сега трябва да ходи и да се оправдава.  Ужас!  Понеже съм изпитала на собствен гръб колко трудно се живее с близък с подобен проблем, направо ми настръхва косата като се поставя на мястото на семейството.  Дано да не съм права и наистина някакви хлапета да си правят гаргара.  Но не ми се вярва понеже типа поведение е много симптоматичен, а не вярвам да са толкова напред с материала по психология...


Успех и на авторката и на семейството й. 

И мисля, че е удачно да се затвори темата за да не се превръща нечие психическо заболяване в сеир.
Много добре написано   202uu

# 152
..."И книжниците и фарисеите доведоха при Него една жена,уловена в прелюбодейство, и като я поставиха по средата,казаха Му: Учителю,тази жена беше уловена в самото дело на прелюбодейство.А Мойсей ни е заповядал в закона да убиваме такива с камъни;Ти какво казваш за нея?.....А Исус се наведе надолу и пишеше с пръст на земята.Но като постоянстваха да Го питат,Той се изправи и им каза:Който от вас е безгрешен,нека пръв хвърли камък върху нея...."
Евангелие от Йоан 8 глава ,стихове от 3 до 7....

# 153
  • Мнения: 8 769
Няма да чакаме включване на останалите персонажи в историята, както и на "случайни" съседи и минувачи, защото времето ни е ценно.

Общи условия

Активация на акаунт