Свекърва ми иска смърта на детето ми

  • 11 747
  • 153
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 474
Дайте да вземем да направим от темичката сценарий.... ми то май ще бие латоноамериканските сапунки.... много фнтазия много нещо.....

# 136
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Не Naughty,този пост не е писан от мъж. Whistling

# 137
  • Мнения: 804
Важно е краят да е щастлив. Няма значение кой, кой е!


Не Naughty,този пост не е писан от мъж. Whistling
Не се вживявай!
Совите не са това което са.

# 138
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Аааа,аз и без това не съм фен совите,но чак пък толкова  да са мутирали....към подобен стил на обяснения..... Whistling

# 139
Sampo, кураж!   bouquet

Провери всички легални възможности за да ограничиш достъпа и до вас - посъветвай се с адвокат! Дано мъжът ти да не се огъне пред манипулациите на майка си.

Успех!  Hug

# 140
  • Мнения: 2 908
Сампо,ако си смениш профила с мъжки ще ти повярвам,но така....е вече мааалко смешно Sick..пък уж реших да пролея някоя сълза за авторката,сега обаче преминавам в отбора на попкорна hahaha

# 141
  • Мнения: 4 965
Аз пък хвърлих едно око и на публикуваните и от зълвата постове. Изобщо не ми звучи реално.
Направо имам усещането, че 2 хлапета са се регистрирали и се забавляват във форума...

# 142
  • Мнения: 982
Аз пък нищо подозрително не видях в постовете на зълвата newsm78

# 143
  • Мнения: 2 196
Хлапето може и само едно да е. Laughing

# 144
  • София
  • Мнения: 5 074
Дайте да вземем да направим от темичката сценарий.... ми то май ще бие латоноамериканските сапунки.... много фнтазия много нещо.....
Сори , сори ! Аз съм първа със сценария, не искам да ми крадете идеята  smile3518
И какво, хлапетата се забавляваха, ние се вързахме - извод newsm78

# 145
  • Мнения: 804
И какво, хлапетата се забавляваха, ние се вързахме - извод newsm78
Много са добри.  Laughing Laughing Laughing

# 146
  • Мнения: 340
Абе, хора, пак ви казвам-- психическите разстройства не са смешно нещо.  Това не е латино-сапунка, а семейна трагедия.  Това дете ще расте с неуравновесена майка.   Авторката с всеки следващ пост /от многобройните й персонажи/ затвърждава впечатлението, че има сериозен психически проблем.   Тогава е много вероятно свекървата да е съвсем нормална жена, чиито нерви просто не са издържали в даден момент /ако има наистина и грам истина в описанието на авторката/.  И ако има наистина заведена жалба в полицията, тази жена сега трябва да ходи и да се оправдава.  Ужас!  Понеже съм изпитала на собствен гръб колко трудно се живее с близък с подобен проблем, направо ми настръхва косата като се поставя на мястото на семейството.  Дано да не съм права и наистина някакви хлапета да си правят гаргара.  Но не ми се вярва понеже типа поведение е много симптоматичен, а не вярвам да са толкова напред с материала по психология...

Успех и на авторката и на семейството й. 

И мисля, че е удачно да се затвори темата за да не се превръща нечие психическо заболяване в сеир.

# 147
  • Мнения: 804
И мисля, че е удачно да се затвори темата за да не се превръща нечие психическо заболяване в сеир.
Да права си, толкова е нелепо, че се разлигавехме. Съжалявам.

# 148
  • Мнения: 4 965
А как зълвата и снахата се познаха, щом от години не поддържат контакти и никъде не са споменати имена, места и т.н.  Outta Joint

# 149
  • Мнения: 143
 Ваня радвам се че се включи и ти.Ще  оставя на брат ти да ти отговори.Надявам се че си се оплакла на баща ти и без друго само това правите защото сте гузни и виновни и сте всички в една игрица срещу мен.Но запомни повече няма да ви се  удаде възможност за маниполациките ви и промиване на мозаци.Стига !10 години  търпях лиготите ти и сръдните ти че не сам ти сервира или отсервирала.Надявам се ти да осъзнаваш  че ти си женска майка и ако попадне дъщеря ти на такова изчадие като майкати и да ти блъскат внучето защото мразят дъщеря ти не вярвам да ти е приятно.Ваня ще ти отговора на въпроса ти който ми зададе когато ми изпадаше в истери пред собственият ми дом.Цитирам въпроса на лелята на детето ми:Баща ми (демек свекър ми)изпращташе ли ти пари да ти хрантути детето.Отговор:Не Ваня не ми е хранил баща ти детето успокоите се и не беше нужно майка ти да ходи да разпитва всичките ми познати дали баща ти ми е пращал пари за детето ми.Злобата и маниата ви за величиеи пари ви прече да живеете нормално.


Добре де нали си Сампо!!!!Тук виждам друг ник???!!!
Абе кво да кажа не знам тези хора защо ги пускат на свобода!!!

Общи условия

Активация на акаунт