Свекърва ми иска смърта на детето ми

  • 11 746
  • 153
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Не познавам баба, която да иска смъртта на внучето си. Подлагам на съмнение тази тема. Авторката изказва объркано мислите си и се чудя, дали пък не страда от маниакална депресия
Така ли? А майки дето са си убивали децата познаваш ли? Или поне чувала ли си за подобни случаи? Тук иде реч за психически нестабилен човек. Не знаеш в кой момент какво ще му хрумне в лудата глава.
sampo, единственото, което можеш да постигнеш е да избягаш от нея и да ограничиш контактите ви. Имам предвид-тя да не знае къде живеете. В никакъв случай недей да я удряш. По принцип психично болните имат много голяма физическа сила. Може да стане много по-зле.

# 61
Не познавам баба, която да иска смъртта на внучето си. Подлагам на съмнение тази тема. Авторката изказва объркано мислите си и се чудя, дали пък не страда от маниакална депресия
Така ли? А майки дето са си убивали децата познаваш ли? Или поне чувала ли си за подобни случаи? Тук иде реч за психически нестабилен човек. Не знаеш в кой момент какво ще му хрумне в лудата глава.
sampo, единственото, което можеш да постигнеш е да избягаш от нея и да ограничиш контактите ви. Имам предвид-тя да не знае къде живеете. В никакъв случай недей да я удряш. По принцип психично болните имат много голяма физическа сила. Може да стане много по-зле.
  Точно за тва става вапрос незнам как да постапя защото с нея ни с лошо ни с добро може да се разбеем тя от нищо не е домолна тя иска да остави детето ми без баща това е задоволява.Тя от злоба всичко може да направи очаквам и най лошото.Не живея с нея но живеем през един блок и знам ли кво може да й скимне на тъпъта картуна.Така че внимавам като излизам защото тя има животински инстинкти.

# 62
  • София
  • Мнения: 545
Най- добре да се преместите на друго място и да нямате никакви контакти с тази жена. Детенцето на колко години е? А ти наистина се погрижи за себе си. Имах една съседка, нещо не беше наред с главата, тормозеше ме докато бях бременна, после като родих се притеснявах като извеждах детето да не му направи нещо. Много е гадно, пък като роднина съвсем. Дано скоро да се оправите.

# 63
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Като чета патилата на авторката се сещам за една жена от квартал Левски отдала се на бинго игрите...... Close

# 64
  • Мнения: 176
Не познавам баба, която да иска смъртта на внучето си. Подлагам на съмнение тази тема. Авторката изказва объркано мислите си и се чудя, дали пък не страда от маниакална депресия


 doh съжалявам ама не ви разбирам, някой поставиха диагноза, други се усъмниха дали не е пързалка а трети намекнаха за правописни грешки е не може ли да бъдем малко по толерантни  bouquet

# 65
  • София
  • Мнения: 191
Не съм чела темата, тъй като авторката явно не е в ред.

# 66
  • Мнения: 143
Не съм чела темата, тъй като авторката явно не е в ред.

И как точно го прецени това???Страшни психолози сте!!!
Жената явно е много объркана и затова пише така не разбрано,но не виждам нещо лудо в това???!!!!

# 67
  • София
  • Мнения: 191
Не съм чела темата, тъй като авторката явно не е в ред.

И как точно го прецени това???Страшни психолози сте!!!
Жената явно е много объркана и затова пише така не разбрано,но не виждам нещо лудо в това???!!!!
Добре де, Peace, не казвам, че е луда. "Не в ред" е точно като "объркана"....
Лоша работа Thinking

# 68
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 721
Свекито сигурно има нужда от психиатрична помощ, но тя няма да се съгласи доброволно, а няма как да стане принудително, поне докато не е извършла престъпление, закона е такъв. Можеш да пуснеш жалба и да изкараш ограничитерна заповед, но това няма да те спаси от стреса, на който ще си подложена. Като единствено спасение виждам преместване на местоживеенето на максимално далечно разстояние от нея и преустановяване на всякакви контакти. Но винаги можеш да очакваш изненади, такива хора са способни на всичко.

# 69
Бблагодаря  newsm51на всички който ме разбраха въпреки моето объркване.А на потребителката  SlaveyaLEX ще кажа да се моли да не и  се случва това което аз преживявам явно не и достига  smile3527акъл да усмисли за колко сериозно нещо става въпрос .При положение че изобщо не си чела темата не смятам че имаш право да ми лепваш  smile3505етикети.

# 70
  • Мнения: 473
Че ти е странна темата, странна е, няма какво да се сърдиш на хората. Рядко се срещат толкова диви свекърви, каквато описваш че е твоята. Затова и на момичетата им е трудно да повярват. Ако приемем нещата точно такива, каквито ги описваш ти единствения начин е да игнорирате бабата завинаги. И ние със свекърва ми имаме противоречия и водим тиха война, но към детето ми тя е безкрайно нежна и го обича много. Неприятни са тези проблеми, но трябва да се справиш със ситуацията като убедиш мъжа ти в твоята правота. Успех!

# 71
  • Мнения: 4
Сампо каде са твойте родители в този случай? Те могат да ти помогнат.

# 72
  • Мнения: 337
Не можах да изчета всичко, но доколкото разбрах мъжът ти я подкрепя, което не е във въша полза. Нали тя заради нейното синче прави тези сцени и истерии, а щом и той я защитава, да си ходи с нея и да ви оставят на мира. Аз съм против крайностите, но мисля че ти ще си доста по-спокойна, ако не виждаш никой от тях. След време ако всичко това продължи и нещата не се променят детенцето ще расте травмирано и разстроено, незнам, това е доста нетипичен казус. Пожелавам ти успех и най-вече спокойствие, което в едно семейство е най-важното. Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 191
Ако всичко, което си написала е вярно ... то ти си една много глупава жена.
Хайде сега всички да ме наплюят!
newsm10 Напротив, напълно съм съгласна.

# 74
  • Мнения: 263
Женице, защо стоиш още в нея къща! Рискуваш по тоя начин историята да се повтори - ти свекърва си няма да я промениш! В същото време мисля, обаче, за нереално това тя да иска смъртта на детето ти.  Взимай си детето и отивай при родителите си, а ако мъжът ти е мъж на място ще му просветне и ще те последва, ако не, няма за какво да съжаляваш!

Общи условия

Активация на акаунт