Свекърва ми иска смърта на детето ми

  • 11 760
  • 153
  •   0
Отговори
# 45
Маминки пак ще се повторя не съм си измисляла нищо защо ми е да го правя  не съм от хората който си чешат клавиатурата.Абсолютно съм искрена и честна пред вас.До сега не можех да споделя от срам защото наистина се срамувам че тази жена ми е някаква.Имах много здравословни проблеми и изпаднах в депресия от случката придобих страхува невроза и след случая в асансьора не излизах 4 месеца от страх че може да ми направи нещо.Бях в шок родителите ми се побъркаха.Не знаеха  мен ли  да успокояват или да се занимават с лудата.Сега съм по добре дето не мога да спя спокойно сънувам само случката в асансьора.Това ме побърква опитвам се да се абстрахирам но не мога.Нямам фиск идея за отмъщение но не мога да я забрава просто искам тая женица да си получи заслуженото но просто сам малко объркана и не знам точно какво да направя кое е редно в този случаи да се направи затова поисках и вашето мнение. настина е лежала в лудница и аз си доказах че тя страда от натрапчивата мисъл че някой нещо и взима.При нея друга тема няма освен пари тя използва всички покрай нея за да я съжаляват и да и дават пари да ги троши по бингото и за приятелят й с който живее. За нея децата и не съществуват тя ги има за спонсори и затова и е претрепвал мъжо за да я издържа а моето дете да духа супата.Голяма артистка е и се възползва от добротата на всички около нея за да ги манипулира.Само че при мен не мина манипулацията и аз излиза че преча и отварям очите на всички около нея.Момичета спестих ви даже че е клептоманка и лично сам я заварвала как ми взема последната банкнота от портфейла.Дъщеря й като и идва на гости си спи с портмонето под възглавницата представяте ли си крадат се една на друга пред мен разиграват театри че много се обичат и много я уважават с дъщерите й ама те си я знаят колко струва и я правят добър ден в мое отсъствие.Дъщеря й ходи и се занимава с ходжа и прави магии дори на мъжа си прави магии да се влюбил в нея а той е още по зле мамино детенце и търтей стой се в къщи не работи а тя ходи да се бъхти да си храни детето и хрантутеник.Ама вирят глави и се правят на благородни.За пръв път виждам толкова злоба и омраза събрана в един човек аз съм от друг тип семейство мен са ме възпитавали на чест и достойнство а не да бъда интригантка и да се занимавам с такива прости хора.Наистина мъжът ми е много свястно момче ама не знам какво му става тя така му промива мозъка че помен от него не остава.Не знам с какво го заплашва но да колкото знам че щяла да се самоубива.Просто настина преживях истински ад.

# 46
  • Мнения: 804
Абе, дете, ти ще полудееш от този вампир. Не прочете ли, че има полиция, където можеш да подадеш жалба. Ние от форума можем само да ти съчувстваме, но не можем да ти помогнем реално. Подай жалба и вземи да си лекуваш нервите.

# 47
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Има едни препинателни знаци, запетайки им се вика.
Нищо не разбрах от "пернишката драма" както се е изразила по-горе една дама.

# 48
  • Мнения: 2 131
Абе, и за мен е много объркано, но определено звучи страшничко  Sick.

# 49
  • Мнения: 1 733
Ох, момичето явно има сериозен проблем, така че да не се вманиачаваме в правописните и пунктуационните грешки. Истината е, че ние тук нищо не можем да направим по въпроса и е спешно да се обърнеш към горепосочените инстанции.
Иначе, аз ако бях на твое място, нямаше да позволя нито на мъжът ми, нито на майка му да се приближат до мен и детето!

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 18:15 от Daniele

# 50
Благодаря за подкрепата ще вземем сериозни мерки та тази жена най после да разбере че не е желана в нашето семейство.

# 51
  • Мнения: 474
Ох, момичето явно има сериозен проблем, така че да не се вманиачаваме в правописните и пунктуационните грешки. ....... 
На същото мнение съм  Peace.... Sampo мога само да съм благодарна, че не съм на твое място.....  Sad Дано успееш да подредиш живота си...  Hug

# 52
  • Мнения: 533
  Че има психични отклонения е повече от сигурно, фактите го доказват категорично. Не бива да поддържате връзка с нея докато не се прегледа и полекува психиката.

Даа.... бабето е с отклонения ясно , а ти какви отклонения имаш ,че търпиш това унижение и тормоз ?А този путкарьов мъжО ти , за декор към картинката ли го държиш. Тегли им една дълга и се махай от двамата.

# 53
  • Мнения: 260
аз не бих издържала подобно поведение по добре изчезни от тях неможе и такова поведение от страна на мъжът ти

# 54
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Няма да се отървеш от човек комарджия,а мъжа ти ,ще ме извиниш,но ми се струва ,че го защитаваш?

# 55
  • Мнения: 358
РЕДАКТИРАХ ЗАЩОТО ИМАХ ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ

И още имаш!  ::

Обаче не спирай да опитваш! Виж си и заглавието и там има какво да се пипне Joy
Не мога да разбера какво общо има това с темата.И ти имаш правописни грешки,а сигурно и аз сега ще допусна такива  Winkвъв форум сме все пак а не на изпит по български.
На авторката на темата пожелавам много кураж и душевно спокойствие.Постъпила си правилно при случката в асансьора, защитавайки с тялото си детето.Ако беше отговорила на ударите и ,най вероятно  щеше да стане по лошо .Седнете със съпруга ти и спокойно си поговорете за  проблемите ви ,добре е всеки от вас да каже какво би искал от другия и съответно какви компромиси  ще направи самия той.Сигурна съм че ще намерите най правилното решение.Свекърва ти не е добре психически и това е ясно, затова според мен трябва да направите всичко възможно да ограничите достъпа и до детето.Успех!

# 56
  • София
  • Мнения: 323
Не познавам баба, която да иска смъртта на внучето си. Подлагам на съмнение тази тема. Авторката изказва объркано мислите си и се чудя, дали пък не страда от маниакална депресия

# 57
  • Мнения: 378
РЕДАКТИРАХ ЗАЩОТО ИМАХ ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ

И още имаш!  ::

Обаче не спирай да опитваш! Виж си и заглавието и там има какво да се пипне Joy
Не мога да разбера какво общо има това с темата.И ти имаш правописни грешки,а сигурно и аз сега ще допусна такива  Winkвъв форум сме все пак а не на изпит по български.
На авторката на темата пожелавам много кураж и душевно спокойствие.Постъпила си правилно при случката в асансьора, защитавайки с тялото си детето.Ако беше отговорила на ударите и ,най вероятно  щеше да стане по лошо .Седнете със съпруга ти и спокойно си поговорете за  проблемите ви ,добре е всеки от вас да каже какво би искал от другия и съответно какви компромиси  ще направи самия той.Сигурна съм че ще намерите най правилното решение.Свекърва ти не е добре психически и това е ясно, затова според мен трябва да направите всичко възможно да ограничите достъпа и до детето.Успех!
newsm10 БЪДИ СИЛНА!!!!!!!

# 58
Не познавам баба, която да иска смъртта на внучето си. Подлагам на съмнение тази тема. Авторката изказва объркано мислите си и се чудя, дали пък не страда от маниакална депресия
s  sigornos ne stradam ot diagnozata koqto mi postavi i qsno sam napisala 4e sam obarkana ot slu4kata koqto iskreno sam spodelila svekarva mi strada ot tazi diagnoza ne az

# 59
  • Мнения: 111
Както ги описваш,май цялата рода на мъжа ти не е в ред, той също в това число.Мисля че е най-разумно човек да бяга далече от подобни взаимоотношения.Успех на теб и детето  ти.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт